→ suri: Od člověka co dělá do aut bych čekal
rozumější investici, než do Octávky… Tak vymáčkni nějaké návrhy.
Ale moc se u toho nevyčerpej, někdo říká, že tato činnost moc bolí. 

Ale moc se u toho nevyčerpej, někdo říká, že tato činnost moc bolí. 

Myslím, že je to ve správném tématu a fotek zas tak moc není...
Shit to je, viděl jsem to už poněkolikátý...
















nekaž mu radost







tak kolo sem musel sundat aby to bylo vidět.ale docela by mě zajímalo jak dlouho to tam chybělo.každopádně je čas na výměnu destiček,lepší by bylo rovnou dát chlazený kotouče.destičky tam jsou 6 let

ale to se taky počítá chybí to
a ještě kolo tam chybí 






.Akorát brzdy se teda asi dlouho nezahřejou ale o tom nebudu ani mluvit 


.Kdo to najde?
.Jo a je to všechno komaxit kdyby něco





inac som trochu zabrusil zvary a blatniky OK .. len to celo blbe ..
Tak to klobuk dole dufam ze sa coskoro budem moct povozit


ale to neni z fotky videt



-> havlik: myslím že za tých pár krát do roka sa tomu nič nestane







a na šariku by to bylo dost divné to máš pravdu
