To už je na virtu moc úspěchů najednou a to se tady netoleruje 

To už je na virtu moc úspěchů najednou a to se tady netoleruje 







sa z nikoho neposerem a ludi s IQ mensim ako dnesny datum mam hlboko v 





)Takový Tuner#2 na slovači koukám
"Vítej v klubu", jen jestli to není tím, že oni závidí Tobě. To víš pěkný auto a ještě jsi si dovolil koupit barák. 

)















































A to keď prídeš o 16:30 z práce, o 17:00 sa dostaneš do garáže, o 20:00 je už tma, no každý deň som trávil so štetcom v ruke pri lampičke do 22:00
Ale - nemáš vlečku, si stratený













Myslím, že je to ve správném tématu a fotek zas tak
Shit to je, viděl jsem to už poněkolikátý… netráp sa ;-)
fíha, tak to si poistil ešte o jednu vrstvu alkytonu viac ako ja. U mňa to už bolo aj tak o nervy celú nápravu aj s príslušenstvom natierať 5 vrstvami. Určite to vydrží.