skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
19:19:03
27.08.2012
27.08.2012

radekp
Neuvěříte jak jsem dnes pochodil na katastru. Šli jsme přepsat pozemek, který jsme přikúpili od souseda, geodet vyhotovil geometrický plán, stavební úřad povolil rozdělení, kupní smlouva byla podepsána, tak jsme šli na katastr...tam nám řekli, že potřebují 4 smlouvy! a všechny s geometrickým plánem. Říkáme fajn, zajdem za geodetem a ten nám vystaví další. Paní na podatelně: "to půjde těžko, už zemřel".(tchán Gotta, pozn. redakce:-) A vystavit další může jen on. Jeho manželka, která mu pomáhala odjela zpátky do Ruska...na úřadě můžou udělat kopii opět pokud ji zhotoví onen geodet. Ani na úřadu si nevěděli rady, nakonec jsme to snad skouleli s jiným geodetem, tak snad to projde....nechtělo by se mi celé kolečko absolvovat znovu...
19:01:25
27.08.2012
27.08.2012

Hurdis
-> Kaprof: Ještě žiješ, jo? No dám si to deníčku pod plusové informace... 

18:59:48
27.08.2012
27.08.2012

Hurdis
Čtyři dny v kuse týrám Rapida, aby zvládnul sobotní zátěž na Garde Rapid srazu, resp. kdyby došlo na večerní sprinty na Pátku. Ale pořád málo najeto, abych byl v klidu. Dneska už sice 100 km tupá pila, ale otáčky nad 4000 jen vždycky chvilku při předjíždění, rychlost zatím do 140 kmph max. a ubírám, pořád mám psychický blok šáhnout do plna. V sobotu jsem udělal kontrolu na 1500 km, vše se zdá OK (mimo zvuku provizorních zadních tlumičů - kdo mi říkal, že nemám pravdu, když říkám, že Ateso jsou na 1000 km a že mi to dvě sezony vydrží ?? :-)), všechny spoje podvozku a náprav po kontrole, utlumení průchodu spojek brzdových hadic přes podélná ramena a pár blbostí.
Dále dneska přezutí jakési nalezené sady nových zimáků na Kiu ( - do skladu ať jsem v předstihu) a vyzvednutí dokladů a následná evidenčka na Cordobě - údajně mi to na těch salámech nemůže napsat.
Dále dneska přezutí jakési nalezené sady nových zimáků na Kiu ( - do skladu ať jsem v předstihu) a vyzvednutí dokladů a následná evidenčka na Cordobě - údajně mi to na těch salámech nemůže napsat.

18:50:51
27.08.2012
27.08.2012

palinator
-> Kaprof:
Teď mě tak napadlo, ten origo držák ti na to pasoval?
Teď mě tak napadlo, ten origo držák ti na to pasoval?
18:46:03
27.08.2012
27.08.2012

Kaprof-Pisařík
-> palinator: Tak určitě
, Jo proč né 
, Jo proč né 
18:44:58
27.08.2012
27.08.2012

palinator
-> Kaprof:
Měl sis koupit nějaký na benzínce.
Já je chci udělat do originálu - šedý?
Měl sis koupit nějaký na benzínce.
Já je chci udělat do originálu - šedý?18:44:19
27.08.2012
27.08.2012

4dams
som rozoberal zadnú náparavu do šrotu
tých 13 silenblokov ešte vypálim.
tých 13 silenblokov ešte vypálim.18:42:15
27.08.2012
27.08.2012

Kaprof-Pisařík
-> palinator: Mně vyhovujou kvuli prolisum... Tyhle byly nepolámany ale klasicky sešly tak šly na černo...učel plni 

18:37:23
27.08.2012
27.08.2012

palinator
-> Kaprof:
Já myslel že jsou tyhle poklice navždy zavrhnutý... Na ponku je čeká repas, až se budu v zimě nudit.
Já 191/73 - vejšky by to chtělo míň, váhy víc.
Já myslel že jsou tyhle poklice navždy zavrhnutý... Na ponku je čeká repas, až se budu v zimě nudit.
Já 191/73 - vejšky by to chtělo míň, váhy víc.
18:35:28
27.08.2012
27.08.2012

Kaprof-Pisařík
Vytáhnul jsem po třech a půl měsících Krokouše.Umyl, zkontroloval, nasadil kryty prolisu a projel...Letos se za těch pouhých 73 km stydim :-) (loni 22 tisíc
)
)17:30:45
27.08.2012
27.08.2012

Klubko_
MOLSO 27.08.12 06:42:40 napsal: 174cm / 65 kguplne presne jak ja 

14:25:57
27.08.2012
27.08.2012

black_devil
167/70 
Píšu to ještě vůbec do správnýho tématu?
Cvičně jsem povolil šrouby na hlavě a dotáhl dle předepsaného momentu
Světe div se, dokonce bez přetržených šroubů 

Píšu to ještě vůbec do správnýho tématu?
Cvičně jsem povolil šrouby na hlavě a dotáhl dle předepsaného momentu
Světe div se, dokonce bez přetržených šroubů 
13:30:53
27.08.2012
27.08.2012

jok3r
se taky přidám 181cm 86kg a přijdu si akorát

13:21:51
27.08.2012
27.08.2012

Jozka
Tak do toho nejdu.. Onehdy jsem si všimnul, že mě někdo šlohnul kus opasku, tak to asi už těch 81 kg nebude jako posledně..

13:14:34
27.08.2012
27.08.2012

Klubko_
ale udrzte tohle tema tak do 16:30 to se muzu doma zvazit 

13:13:59
27.08.2012
27.08.2012

Maťulo
Michal N 283 26.08.12 22:34:14 napsal:
→ Maťulo: kurva jak to robíš, že toľko zláduješ a ani
trocha nepriberáš?!…nechápem toto!!!
raz mi kolegynav robote povedala, ze Martin! ty si jaky chudy... co malo jes? a ja reku ne... ja vela serem... 
→ Maťulo: kurva jak to robíš, že toľko zláduješ a ani
trocha nepriberáš?!…nechápem toto!!!
raz mi kolegynav robote povedala, ze Martin! ty si jaky chudy... co malo jes? a ja reku ne... ja vela serem... 
13:10:45
27.08.2012
27.08.2012

Aidamgonnahate
192/62 :D
13:08:52
27.08.2012
27.08.2012

haso
-> MOLSO: ked mas malu vahu aspon jezdis za hubičku 

13:05:15
27.08.2012
27.08.2012

Qatro
Když všichni tak všichni
Já 203 cm /105 kg

Já 203 cm /105 kg
13:04:06
27.08.2012
27.08.2012

Maťulo
este cicky si pomerajme...

13:02:03
27.08.2012
27.08.2012

minno
-> MOLSO: 
"Co jste dnes udělali... Dnešní díl: Vážili jsme se"
Ja 185 cm / 82 kg.

"Co jste dnes udělali... Dnešní díl: Vážili jsme se"

Ja 185 cm / 82 kg.
06:42:40
27.08.2012
27.08.2012

MOLSO
174cm / 65 kg
prechadzam zo štádia chudý do štádia priesvitný

prechadzam zo štádia chudý do štádia priesvitný

00:43:49
27.08.2012
27.08.2012

Karlos (WIO46)
187 cm 110kg. Když si v noci vezmu kapucu, nebojím se já ostatních, ale ostatní mě.

00:28:21
27.08.2012
27.08.2012

haso
ja mam 181cm/82kg
a je to super...aspon ma neodfukne vietor
a je to super...aspon ma neodfukne vietor

23:44:48
26.08.2012
26.08.2012

Michal N 283 - zrušená registrace
-> Placko: mne to nevyhovuje proste..pre mňa je to moc, každý vraví, že nie ale mne hej

23:42:01
26.08.2012
26.08.2012

Placko
-> Michal N 283: no dobre 

23:40:38
26.08.2012
26.08.2012

Michal N 283 - zrušená registrace
-> Placko: ja nezostať...ja ísť dole s váhou


23:37:24
26.08.2012
26.08.2012

Placko
-> Michal N 283: ty ostať tak jak si :D a my možno pribrať 

23:33:31
26.08.2012
26.08.2012

Michal N 283 - zrušená registrace
-> Placko: -> alpin: vy pribrať a ja schudnúť no 

23:25:36
26.08.2012
26.08.2012

Maťulo
-> Groopi: ked sa nevyserem tak aj ja mam 70 

23:23:49
26.08.2012
26.08.2012

Groopi
-> Maťulo: Si lahší než ja. Ja mám 180 a 70kg, občas aj 73 podla napíč váh.

23:23:01
26.08.2012
26.08.2012

Maťulo
-> Matthes, záškodník z TechWebu: spravny pes ma byt slachovity vole! 

23:22:26
26.08.2012
26.08.2012

alpin
-> Michal N 283: ja mám 187/75-80 podľa nálady ale veru pribral by som rád
23:21:58
26.08.2012
26.08.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
Sama hlava na tyci tady
(vcetne me)
(vcetne me)23:20:21
26.08.2012
26.08.2012

Maťulo
-> Michal N 283: ja mam 182 a mam ledva 67...
a zerem secko do radu...
a zerem secko do radu...23:18:59
26.08.2012
26.08.2012

Placko
-> Michal N 283 26.08.12 23:16:36: a to ti je veľa ? ja mám 184 a mám skoro toľko čo ty ...
23:16:36
26.08.2012
26.08.2012

Michal N 283 - zrušená registrace
-> Maťulo: Trnavský jarmek a hody budú skorej
-> alpin: mám 192 cm

-> alpin: mám 192 cm
23:08:40
26.08.2012
26.08.2012

alpin
-> Michal N 283: jakú máš výšku že ti je 80 veľa ?
23:07:50
26.08.2012
26.08.2012

Maťulo
-> Michal N 283: nehaj tak! ja to cez vanoce dojebem sam! 

23:02:24
26.08.2012
26.08.2012

Michal N 283 - zrušená registrace
-> Maťulo: ja ti dám...ja potrebujem schudnúť...80 mám tak dákych 10 dole

22:57:45
26.08.2012
26.08.2012

Maťulo
-> Michal N 283: este aspon 10 potrebujem nabrat 

22:55:48
26.08.2012
26.08.2012

Michal N 283 - zrušená registrace
-> Maťulo: ani to nevidno na tebe

22:52:56
26.08.2012
26.08.2012

palinator
-> Matthes, záškodník z TechWebu:
Vskutku k hovnu.
Vskutku k hovnu.

22:46:59
26.08.2012
26.08.2012

Maťulo
-> castrol: keket! ja len sedim na rici v robote! a za posledny rok som prijebal 8kg... 

22:35:18
26.08.2012
26.08.2012

castrol
-> Michal N 283: 3smena ma kde vybehat 

22:34:14
26.08.2012
26.08.2012

Michal N 283 - zrušená registrace
-> Maťulo: kurva jak to robíš, že toľko zláduješ a ani trocha nepriberáš?!....nechápem toto!!!


22:28:34
26.08.2012
26.08.2012

Maťulo
Požral chlebíčky, zákusky, chipsy, maškrty, popil fernetíky, pivečká, kávičku... Krásny život... 

22:18:06
26.08.2012
26.08.2012

Zeke-ten šestý
poskladal budiky do rapida

22:17:56
26.08.2012
26.08.2012

DAWIDG
musel som vymenit prevodovku....
toto som nasiel pri rozoberani
toto som nasiel pri rozoberani

