
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
09:25:04
29.08.2012
29.08.2012

Pavel P..
-> Gryzly: to je jedinná výhoda že na ní nemusíš tlačit

09:18:44
29.08.2012
29.08.2012

Gryzly
-> Pavel P..: Jsme si pujcili od jednoho dedy aby jsme ty spalky prorizly cely, protoze tou nasi ktere ma kratky list jsme to museli obriznout dokola kdyz jsme to kaceli. Ta byla tak tezka, ze ji stačilo jen polozit a rezalo to samo.
21:19:51
28.08.2012
28.08.2012

Danco8
pokušal som sa vyleštit indučku
14:25:50
28.08.2012
28.08.2012

Max
-> Pavel P..: že ty už jsi s tim někde byl....jak ti psal Hurdis...v bílou maskou někomu domluvit :o))))))
13:54:36
28.08.2012
28.08.2012

BigKarelStereo
Umyl au...néé..kolo...


11:27:17
28.08.2012
28.08.2012

stepan
-> Pavel P..: Krvavě rudá. 

11:24:57
28.08.2012
28.08.2012

Pavel P..
-> U-Geen: to je jen barva.... no fááákt

11:01:15
28.08.2012
28.08.2012

U-Geen
-> Pavel P..: a na vetsine ostatnich dilu zaschla krev ne? :)
09:49:49
28.08.2012
28.08.2012

Pavel P..
-> Gryzly: to je stará Stihl Contra... pěknej a docela ceněnej veterán.
-> Max: no to sakra... už jen to zvedat a nosit dá zabrat.
-> Klubko_: na karterech jsou odlitý znaky ČZ.

-> Max: no to sakra... už jen to zvedat a nosit dá zabrat.
-> Klubko_: na karterech jsou odlitý znaky ČZ.
08:17:26
28.08.2012
28.08.2012

Klubko_
-> Pavel P..: r.v. 1961, 88ccm, to bude mit shodny motorovy dily s Jawa 90 ne? 

07:25:36
28.08.2012
28.08.2012

Max
-> Pavel P..: tuhle hračku jsem měl taky v ruce. Podle mě je makačka s tim dělat i obojruč :o)
00:09:13
28.08.2012
28.08.2012

majop3k
-> minno: nie este to nejazdi este chvilu to potrva

23:48:32
27.08.2012
27.08.2012

Jindas
No a trošku upravil sání.... tahle kupička váží skoro kilo
No cajk 
No cajk 
23:41:13
27.08.2012
27.08.2012

Jindas
Bombírung 

23:09:25
27.08.2012
27.08.2012

Pavel P..
-> Hurdis: jasný jdu do toho
-> castrol: když už nekoupíš díly ani na 120ku z roku 85, tak na tohle o 25let mladší už vůbec nic
-> Sepp: no myslim že dnešní plastový chrastítka z obchoďáků se s timhle nedaj srovnávat
tady je vše masivní a bytelný, zapalování je klasický kladívkový jak u pincka, čerpadlo membránový tlačený podtlakem z karteru a karbec též membránový což asi byla tehdy novinka

-> castrol: když už nekoupíš díly ani na 120ku z roku 85, tak na tohle o 25let mladší už vůbec nic

-> Sepp: no myslim že dnešní plastový chrastítka z obchoďáků se s timhle nedaj srovnávat
tady je vše masivní a bytelný, zapalování je klasický kladívkový jak u pincka, čerpadlo membránový tlačený podtlakem z karteru a karbec též membránový což asi byla tehdy novinka
23:00:06
27.08.2012
27.08.2012

Sepp
-> Pavel P..: pěkný, jen pro zajímavost: jak hodnotíš kvalitu zpracování a materiálů oproti dnešním strojům?
22:59:29
27.08.2012
27.08.2012

Hurdis
-> afro100: To nebyl vtip.
22:58:39
27.08.2012
27.08.2012

afro100
-> Hurdis: 

22:58:13
27.08.2012
27.08.2012

bibendum30
-> Pavel P..: -> FORM: Prostě příruční KATR

22:57:54
27.08.2012
27.08.2012

castrol
-> Pavel P..: je na to este dostat nd?

22:57:09
27.08.2012
27.08.2012

Hurdis
-> Pavel P..: Tak si k tomu sežeň ještě starou hokejovou masku, bílé tričko a vezmu Tě na brigádu, ani zapínat bys to nemusel. Možná.
22:55:59
27.08.2012
27.08.2012

minno
-> majop3k 27.08.12 20:28:36: paráda a už to aj jazdí? :) aké sú dojmy?
22:55:54
27.08.2012
27.08.2012

Pavel P..
-> bibendum30: výkon a krouťák to musí mít slušnej, ale nechtěl bych v 60.letech pracovat jako lesník... v jedný ruce tohle hovado, v druhý 20 litrovej kanďák a na zadech ruksak se svačinou a bednu ND a plechovku oleje.....

22:54:43
27.08.2012
27.08.2012

FORM - zlomená ojnice
-> bibendum30: To by uřízlo i kolejnici
22:51:00
27.08.2012
27.08.2012

bibendum30
-> Pavel P..: To je ale peklostroj,to řeže i pražce ne???

22:50:09
27.08.2012
27.08.2012

m8rinek
-> Pavel P..: slušná hororovka :)))
22:48:38
27.08.2012
27.08.2012

Pavel P..
Opravil a zprovoznil jsem veterána - motorovou pilu československé výroby JMP-41 Motor-Jikov z roku 1961, posledních 20 let ležela ve stodole... takže veškerý hadičky rozpadlý, vše orezlý a zoxidovaný.
obsah 88ccm
výkon 3k
max. ot. 4500ot./m.
váha 14kg
obsah 88ccm
výkon 3k
max. ot. 4500ot./m.
váha 14kg
22:32:58
27.08.2012
27.08.2012

afro100
-> Vojťas: protoze to neumis 

22:32:29
27.08.2012
27.08.2012

Vojťas
Dneska zase samy paradni vojebavky
vymenit hadice pod autem a na chladici, a na zaver dne vlozku v topeni
nebylo to tak hrozny, porad u me vede jako nejhorsi prace na skodarne montaz kyvkovy poloosy 
vymenit hadice pod autem a na chladici, a na zaver dne vlozku v topeni
nebylo to tak hrozny, porad u me vede jako nejhorsi prace na skodarne montaz kyvkovy poloosy 
22:30:38
27.08.2012
27.08.2012

Pavel P..
-> Zeke-ten šestý: já dával vlečku sám a taky to šlo.... jen s převodovkou jsem potřeboval pomoct aby mi jí nahoře někdo držel skrz díru......
21:25:52
27.08.2012
27.08.2012

majop3k
-> MOLSO:
no ja som sa dnes toho riadne natlacil
-> afro100: -> Michal N 283:
no ja som sa dnes toho riadne natlacil
-> afro100: -> Michal N 283:

21:18:54
27.08.2012
27.08.2012

MOLSO
-> Michal N 283: ták 
-> afro100: prasáku

-> afro100: prasáku

21:18:00
27.08.2012
27.08.2012

Michal N 283 - zrušená registrace
-> afro100: na wlecku

21:15:59
27.08.2012
27.08.2012

afro100
-> MOLSO 27.08.12 21:15:22: na wecku? 

21:15:22
27.08.2012
27.08.2012

MOLSO
-> majop3k: pekne ja budem uz onedlho tiez tlacit 

21:03:14
27.08.2012
27.08.2012

Hurdis
-> radekp: Taky Tě nepeskuju, jen drobná osvěta :-)
Zkus to, nebývám na virtu denně, občas zkouknu útrpně přes "tupý" telefon. Na jobovky se můžu kdyžtak zeptat kamaráda, majitele geodetické firmy.
Zkus to, nebývám na virtu denně, občas zkouknu útrpně přes "tupý" telefon. Na jobovky se můžu kdyžtak zeptat kamaráda, majitele geodetické firmy.
20:59:23
27.08.2012
27.08.2012

radekp
-> Hurdis: jsem psal s nadsázkou...kdybych potřeboval nějaké info, budu Tě otravovat přes SZ, co ty na to?
20:58:06
27.08.2012
27.08.2012

majop3k
-> Zeke-ten šestý: s pomocnikom, samemu by mi bolo smutno
-> Lubes:
tiez si to hovorim

-> Lubes:
tiez si to hovorim20:56:21
27.08.2012
27.08.2012

Lubes - zrušená registrace
-> majop3k: konečneee

20:53:01
27.08.2012
27.08.2012

Zeke-ten šestý
-> majop3k: daval jsi to tam sám? nebo s pomocníkem? :)
20:51:38
27.08.2012
27.08.2012

castrol
-> Maťulo: to je ako u nas tiez sa nepretrhnem
->ALL: kukam sama korba to tu
->ALL: kukam sama korba to tu

20:50:38
27.08.2012
27.08.2012

majop3k
-> Zeke-ten šestý: no je to zabava, vrelo odporucam

20:45:21
27.08.2012
27.08.2012

Zeke-ten šestý
-> majop3k: to mě čeká tenhle týden taky

20:28:36
27.08.2012
27.08.2012

majop3k
Konecne som tam napchal vlecku

20:15:40
27.08.2012
27.08.2012

robinho130
Dnes som vymenil guferá na ventiloch lebo mi to papá olej a ukrutne dymí no nepomohlo , zabitých 5 hodín
20:10:15
27.08.2012
27.08.2012

Hurdis
-> radekp: Standartně razítko autorizované osoby pod 3000 nikdy, to bych se vůbec nenamáhal otvírat autorizační deník (osobně jsem ve stádiu příprav, razítko má zatím jen paní), ono to obnáší záležitosti laikovi nepochopitelné. Dále např. standartní cena za věcné břemeno liniové je celorepublikově 3000 Kč / 100m v rámci jednoho křížení parcelního čísla, případně za každé kratší křížení. Administrativa, dopravné...
Není to o zatlučení kolíku. Cena je normální. To že osoba s ověřením pro úkon zemřela, to je smůla a zároveň nedostatek v legislativě ohledně převzetí dokumentace.
Není to o zatlučení kolíku. Cena je normální. To že osoba s ověřením pro úkon zemřela, to je smůla a zároveň nedostatek v legislativě ohledně převzetí dokumentace.
20:03:13
27.08.2012
27.08.2012

radekp
-> Hurdis: 5 originálů! jen pro zajímavost, měl jsem 3 žulové kameny, zbývalo zasadit 1kolík, v podstatě stačilo prodloužit hranice pozemků. Cena za vyměření: 5700,-. Ať si každý v duchu řekne, za kolik zasadí kolík, sepíše A3 a orazítkuje....že jsem se líp neučil

19:31:41
27.08.2012
27.08.2012

Kaprof-Pisařík
-> palinator: Ano jen mám delší šrouby 
-> Hurdis: No hele.. Tu už moc né..Jen občas juknu..:-)

-> Hurdis: No hele.. Tu už moc né..Jen občas juknu..:-)
19:29:59
27.08.2012
27.08.2012

Hurdis
-> radekp: Nj. budeš muset využít služeb s jinou geodetickou kanceláří. Nicméně 4 originály pro přepis by měli být standartním "nákupem".
E: Tedy pro případ, kdy se jedná o dělení pozemku a tudíž změnu výměr, nové p.p.č. atd. Na standartní změnu majitele u pozemku bez ostatních změn ne.
Nejspíše se i tedy připrav na nutné svolání pravomocných zástupců stran k novému měření hranice. Je smutné, že si ověřený dokument nemůže zaštítit jiná oprávněná osoba.
E: Tedy pro případ, kdy se jedná o dělení pozemku a tudíž změnu výměr, nové p.p.č. atd. Na standartní změnu majitele u pozemku bez ostatních změn ne.
Nejspíše se i tedy připrav na nutné svolání pravomocných zástupců stran k novému měření hranice. Je smutné, že si ověřený dokument nemůže zaštítit jiná oprávněná osoba.

