Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 41351 až 41400) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
09:25:04
29.08.2012
Pavel P..
-> Gryzly: to je jedinná výhoda že na ní nemusíš tlačit3
09:18:44
29.08.2012
Gryzly
-> Pavel P..: Jsme si pujcili od jednoho dedy aby jsme ty spalky prorizly cely, protoze tou nasi ktere ma kratky list jsme to museli obriznout dokola kdyz jsme to kaceli. Ta byla tak tezka, ze ji stačilo jen polozit a rezalo to samo.
21:19:51
28.08.2012
Danco8
pokušal som sa vyleštit indučku
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Danco8 vložen 28.08.2012 21:19:51
14:25:50
28.08.2012
Max
-> Pavel P..: že ty už jsi s tim někde byl....jak ti psal Hurdis...v bílou maskou někomu domluvit :o))))))
13:54:36
28.08.2012
BigKarelStereo
Umyl au...néé..kolo... 1 2
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od BigKarelStereo vložen 28.08.2012 13:54:36
11:27:17
28.08.2012
stepan
-> Pavel P..: Krvavě rudá. 1
11:24:57
28.08.2012
Pavel P..
-> U-Geen: to je jen barva.... no fááákt3
11:01:15
28.08.2012
U-Geen
-> Pavel P..: a na vetsine ostatnich dilu zaschla krev ne? :)
09:49:49
28.08.2012
Pavel P..
-> Gryzly: to je stará Stihl Contra... pěknej a docela ceněnej veterán.4
-> Max: no to sakra... už jen to zvedat a nosit dá zabrat.
-> Klubko_: na karterech jsou odlitý znaky ČZ.
08:17:26
28.08.2012
Klubko_
-> Pavel P..: r.v. 1961, 88ccm, to bude mit shodny motorovy dily s Jawa 90 ne? 3
07:25:36
28.08.2012
Max
-> Pavel P..: tuhle hračku jsem měl taky v ruce. Podle mě je makačka s tim dělat i obojruč :o)
00:09:13
28.08.2012
majop3k
-> minno: nie este to nejazdi este chvilu to potrva7
23:53:45
27.08.2012
Gryzly
-> Pavel P..:
Pila Stihl
23:48:32
27.08.2012
Jindas
No a trošku upravil sání.... tahle kupička váží skoro kilo 7 3 No cajk 3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Jindas vložen 27.08.2012 23:48:32
23:41:13
27.08.2012
Jindas
Bombírung 4
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Jindas vložen 27.08.2012 23:41:13
23:09:25
27.08.2012
Pavel P..
-> Hurdis: jasný jdu do toho3
-> castrol: když už nekoupíš díly ani na 120ku z roku 85, tak na tohle o 25let mladší už vůbec nic3
-> Sepp: no myslim že dnešní plastový chrastítka z obchoďáků se s timhle nedaj srovnávat1 tady je vše masivní a bytelný, zapalování je klasický kladívkový jak u pincka, čerpadlo membránový tlačený podtlakem z karteru a karbec též membránový což asi byla tehdy novinka3
23:00:06
27.08.2012
Sepp
-> Pavel P..: pěkný, jen pro zajímavost: jak hodnotíš kvalitu zpracování a materiálů oproti dnešním strojům?
22:59:29
27.08.2012
Hurdis
-> afro100: To nebyl vtip.
22:58:39
27.08.2012
afro100
-> Hurdis: 107
22:58:13
27.08.2012
bibendum30
-> Pavel P..: -> FORM: Prostě příruční KATR3
22:57:54
27.08.2012
castrol
-> Pavel P..: je na to este dostat nd?1
22:57:09
27.08.2012
Hurdis
-> Pavel P..: Tak si k tomu sežeň ještě starou hokejovou masku, bílé tričko a vezmu Tě na brigádu, ani zapínat bys to nemusel. Možná.
22:55:59
27.08.2012
minno
-> majop3k 27.08.12 20:28:36: paráda a už to aj jazdí? :) aké sú dojmy?
22:55:54
27.08.2012
Pavel P..
-> bibendum30: výkon a krouťák to musí mít slušnej, ale nechtěl bych v 60.letech pracovat jako lesník... v jedný ruce tohle hovado, v druhý 20 litrovej kanďák a na zadech ruksak se svačinou a bednu ND a plechovku oleje.....3
22:54:43
27.08.2012
FORM - zlomená ojnice
-> bibendum30: To by uřízlo i kolejnici
22:51:00
27.08.2012
bibendum30
-> Pavel P..: To je ale peklostroj,to řeže i pražce ne???1
22:50:09
27.08.2012
m8rinek
-> Pavel P..: slušná hororovka :)))
22:48:38
27.08.2012
Pavel P..
Opravil a zprovoznil jsem veterána - motorovou pilu československé výroby JMP-41 Motor-Jikov z roku 1961, posledních 20 let ležela ve stodole... takže veškerý hadičky rozpadlý, vše orezlý a zoxidovaný.

obsah 88ccm
výkon 3k
max. ot. 4500ot./m.
váha 14kg
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Pavel P.. vložen 27.08.2012 22:48:38
22:32:58
27.08.2012
afro100
-> Vojťas: protoze to neumis 3
22:32:29
27.08.2012
Vojťas
Dneska zase samy paradni vojebavky 1 vymenit hadice pod autem a na chladici, a na zaver dne vlozku v topeni 3 nebylo to tak hrozny, porad u me vede jako nejhorsi prace na skodarne montaz kyvkovy poloosy 1
22:30:38
27.08.2012
Pavel P..
-> Zeke-ten šestý: já dával vlečku sám a taky to šlo.... jen s převodovkou jsem potřeboval pomoct aby mi jí nahoře někdo držel skrz díru......
21:25:52
27.08.2012
majop3k
-> MOLSO: 1 no ja som sa dnes toho riadne natlacil3
-> afro100: -> Michal N 283: 3
21:18:54
27.08.2012
MOLSO
-> Michal N 283: ták 1

-> afro100: prasáku 3
21:18:00
27.08.2012
Michal N 283 - zrušená registrace
-> afro100: na wlecku1
21:15:59
27.08.2012
afro100
-> MOLSO 27.08.12 21:15:22: na wecku? 3
21:15:22
27.08.2012
MOLSO
-> majop3k: pekne ja budem uz onedlho tiez tlacit 3
21:03:14
27.08.2012
Hurdis
-> radekp: Taky Tě nepeskuju, jen drobná osvěta :-)
Zkus to, nebývám na virtu denně, občas zkouknu útrpně přes "tupý" telefon. Na jobovky se můžu kdyžtak zeptat kamaráda, majitele geodetické firmy.
upraveno 1x, naposled 27.08.2012 21:06:52
20:59:23
27.08.2012
radekp
-> Hurdis: jsem psal s nadsázkou...kdybych potřeboval nějaké info, budu Tě otravovat přes SZ, co ty na to?
20:58:06
27.08.2012
majop3k
-> Zeke-ten šestý: s pomocnikom, samemu by mi bolo smutno3
-> Lubes: 6 tiez si to hovorim
20:56:21
27.08.2012
Lubes - zrušená registrace
-> majop3k: konečneee6
20:53:01
27.08.2012
Zeke-ten šestý
-> majop3k: daval jsi to tam sám? nebo s pomocníkem? :)
20:51:38
27.08.2012
castrol
-> Maťulo: to je ako u nas tiez sa nepretrhnem

->ALL: kukam sama korba to tu 1
20:50:38
27.08.2012
majop3k
-> Zeke-ten šestý: no je to zabava, vrelo odporucam1
20:45:21
27.08.2012
Zeke-ten šestý
-> majop3k: to mě čeká tenhle týden taky1
20:28:36
27.08.2012
majop3k
Konecne som tam napchal vlecku26
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od majop3k vložen 27.08.2012 20:28:36
20:15:40
27.08.2012
robinho130
Dnes som vymenil guferá na ventiloch lebo mi to papá olej a ukrutne dymí no nepomohlo , zabitých 5 hodín
20:10:15
27.08.2012
Hurdis
-> radekp: Standartně razítko autorizované osoby pod 3000 nikdy, to bych se vůbec nenamáhal otvírat autorizační deník (osobně jsem ve stádiu příprav, razítko má zatím jen paní), ono to obnáší záležitosti laikovi nepochopitelné. Dále např. standartní cena za věcné břemeno liniové je celorepublikově 3000 Kč / 100m v rámci jednoho křížení parcelního čísla, případně za každé kratší křížení. Administrativa, dopravné...

Není to o zatlučení kolíku. Cena je normální. To že osoba s ověřením pro úkon zemřela, to je smůla a zároveň nedostatek v legislativě ohledně převzetí dokumentace.
20:03:13
27.08.2012
radekp
-> Hurdis: 5 originálů! jen pro zajímavost, měl jsem 3 žulové kameny, zbývalo zasadit 1kolík, v podstatě stačilo prodloužit hranice pozemků. Cena za vyměření: 5700,-. Ať si každý v duchu řekne, za kolik zasadí kolík, sepíše A3 a orazítkuje....že jsem se líp neučil3
19:31:41
27.08.2012
Kaprof-Pisařík
-> palinator: Ano jen mám delší šrouby 4
-> Hurdis: No hele.. Tu už moc né..Jen občas juknu..:-)
19:29:59
27.08.2012
Hurdis
-> radekp: Nj. budeš muset využít služeb s jinou geodetickou kanceláří. Nicméně 4 originály pro přepis by měli být standartním "nákupem".
E: Tedy pro případ, kdy se jedná o dělení pozemku a tudíž změnu výměr, nové p.p.č. atd. Na standartní změnu majitele u pozemku bez ostatních změn ne.
Nejspíše se i tedy připrav na nutné svolání pravomocných zástupců stran k novému měření hranice. Je smutné, že si ověřený dokument nemůže zaštítit jiná oprávněná osoba.
upraveno 1x, naposled 27.08.2012 19:34:58
Extreme Tyres