Jo, už jsem si taky všim... Zkusim se informovat.





Škoda že nikdo nemá větší balení syntetiky... no co, tak bude žrát polosyntetiku dál.

















, aspoň si přes zimu nebudu muset zpívat






Začínám si chystat zimní povoz, tak doufám že bude dost sněhu. 


)


Není to zrovna cedník no..






















majiteľ nového caynnu ma ako víkendové jazdenie rapid
Do Prahy?









ale dík za info
