Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 40751 až 40800) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
22:10:51
16.09.2012
palinator
-> U-Geen:
Jo, už jsem si taky všim... Zkusim se informovat. 6
22:05:47
16.09.2012
U-Geen
-> palinator: hele tohle byl nakonec normalni velkoobchod s mazivama, takze by podle me mohli mit i velky baleni plny syntetiky
22:01:16
16.09.2012
palinator
-> U-Geen:
No jo, fakt. 6 Škoda že nikdo nemá větší balení syntetiky... no co, tak bude žrát polosyntetiku dál.3
21:56:14
16.09.2012
Radek Retro eLeSo
-> m8rinek 16.09.12 21:41:20: pro mě nečekaná náhoda a bylo na co koukat
to porsche jelo jak střelený a ta bílá užovka jakbysmet9

jen malej a smutnej poznatek k akci:naše auta pohromadě venku,stále na ně koukajíc,přijede G3,vyleze chlapík s ženskou tak do 50ti a otevře mi zadní kapotu!!!!!!!!!!!
tak zařvu letim tam a on že se chtěl podívat když byla pootevřená jak jí vozim..............
nechápal sem jako,seřval sem ho,nadával sem mu,chtěl sem volat fízly a pak že je zavolá von že mu vyhrožuju
debil jeden,pak se omluvil a vypadli41 41 81 81 170 170
upraveno 1x, naposled 16.09.2012 21:56:53
21:49:35
16.09.2012
dragon_cb_cz
Ne dneska ale za prodloužený víkend - v pátek vytáhl MB z garáže, promáznul mu svisláky a excentry a jel ho po roce a půl pořádně provětrat, aby se před technickou rozhýbalo. V sobotu ráno k němu přijdu, že odjedu a ejhle - prasklá struna plynu, naštěstí byl u karburátoru delší volný kus, tak jsem jí jen poposunul, dojel ke tchánovi a ten vyhrabal novou, takže už je tam, hezky po celé délce namazaná vazelínou. Auto zvenku umytý, zevnitř vyluxovaný (byl tam hroznej chlív), promáznutá konzola řadičky, doplněná vazelína do štauferek na pumpě a větráku, seřízený excentry brzd, doplněná brzdovka. Dneska přivařenej čep kolečka sedačky řidiče (jezdil jsem s vytrženým 3 roky), pojezdy vyčištěný a namazaný teflonovým sprejem, chybějící kolečka doplněný - posuv sedaček konečně funguje. A nakonec seřízenej odtrh a ventilový vůle. No, bylo toho dost, tak zítra hurá na technickou 4
21:44:19
16.09.2012
U-Geen
-> palinator: aukro :-)
21:43:39
16.09.2012
palinator
-> U-Geen:
Kde se takový věci kupujou?!6
21:41:20
16.09.2012
m8rinek
-> Radek Retro eLeSo: Já byl dnes a taky to nebylo vůbec špatný...
skoda110r.eu/?page=mogul. ..
21:40:22
16.09.2012
U-Geen
-> palinator: j koupil 20L obyc Mobil Super 2000 X1 10W40 za 1500,-, to mi jde do vsech aut doma .-)
21:33:57
16.09.2012
palinator
-> U-Geen:
Mobil bude příště .. asi 5W-40 .. a vyjde mě nastejno jako Mogul 10W-40.
www.autodily-cardo.cz/mot orove-oleje/mobil-super-30 00-x1-5w-40-5l
20:54:45
16.09.2012
U-Geen
-> palinator: ty woe vidis, musim taky vymenit... mobil1 :-)
20:53:04
16.09.2012
palinator
Dneska na Toledu výměna oleje. Mogul Extreme 10W-40
20:50:57
16.09.2012
Zeke-ten šestý
-> Enggik: není, složeni zadni napravy znemožnila absence čtyř podložek, dvou matek a dvou O kroužků, zitra to jedu nakoupit 5
20:49:28
16.09.2012
Enggik
-> Zeke-ten šestý: Tak Rapid už je složenej?? 3 3 3 3
Trochu mimo: Rádio dnes otestováno, hraje na 1 4 , aspoň si přes zimu nebudu muset zpívat 3 3
20:44:59
16.09.2012
castrol
-> Radek Retro eLeSo: to je model 1
20:43:33
16.09.2012
Zeke-ten šestý
-> Enggik: já si taky zařidil zimni povoz3
20:36:32
16.09.2012
Enggik
Osud GLSy zpečetěn 40 Začínám si chystat zimní povoz, tak doufám že bude dost sněhu. 5
20:19:01
16.09.2012
alpin
bol som v krupine
19:23:16
16.09.2012
Radek Retro eLeSo
v sobotu sme vyrazily do Doks,k večeru s Němcema k nim na chalupu,dneska nečekaně na Veteránské Sosnění(nádherný šáde tam jezdily9 )

jinak cestou zpátky kontrola od PČR a vše na výbornou1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 16.09.2012 19:23:16
13:52:05
16.09.2012
StepaNoFUN
-> Hurdis: Hele to už jsem někde slyšel. :-) Praská to? Tak to perforujte. Tam kde je to perforovaný se to nikdy netrhá. :-D
13:23:07
16.09.2012
Aidamgonnahate
-> Bery: 1 Není to zrovna cedník no..
13:22:39
16.09.2012
Hurdis
-> myschaak AZNP K.Hora: Ale zase to funguje. Přesně ve stylu předrevolučního toaletního papíru. (Pokud byl), ten se taky nikdy v místě perforace nepřetrhnul. 1
13:19:50
16.09.2012
myschaak AZNP K.Hora
-> Bery: ty to znáš sám nejlíp s provrtanejma i dlaněma3
13:18:22
16.09.2012
Bery
-> Aidamgonnahate: zbytečně moc materiálu tam necháváš.
11:47:33
16.09.2012
Aidamgonnahate
Včera jsem odvrtával kapotu na hliníkovej lisovanej potah.. Děs když jsou 3 body na sobě ale aspon je jak nová bez jediné dírky)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Aidamgonnahate vložen 16.09.2012 11:47:33
09:50:41
16.09.2012
J.T.
-> m8rinek: Měl jsem klas trhací, ale ty moc vypadaly blbě, tyhle aspoň jsou stejné zespodu. mají nějakou hlavičku a jsou to
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od J.T. vložen 16.09.2012 09:50:41
09:43:08
16.09.2012
myschaak AZNP K.Hora
-> FORM: to jsem zjistil až během soboty že se koná ale stejně bych asi jel na doksy...kvůli pár lidem...každopádně fun sraz musí taky už někdy konečně dopadnout!
09:16:06
16.09.2012
Bery
krásně jsem si užil rallye Humpolec.Akorát jsem moc nepokecal,protože už jsem musel večer domů.Až na návštěvu policie jihlava na udání kvůli uzavírkám a kvůli nasraným rozeřvaným chatařům,který byli líný jet po objiížďkách to bylo super.
22:20:08
15.09.2012
FORM - zlomená ojnice
-> myschaak AZNP K.Hora: Měl jsi raději dorazit na FUN sraz
22:14:50
15.09.2012
m8rinek
Před příjezdem ženy jsem trochu reorganizoval pokoj, zítra ještě poklidit a vysát :D
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od m8rinek vložen 15.09.2012 22:14:50
22:12:35
15.09.2012
m8rinek
-> J.T.: aha, já bych asi použil nerezáky odpovídající dýlky...
21:09:06
15.09.2012
J.T.
-> m8rinek: ne klas čalounické. Blbé foto...klepala se mi ruka
21:07:58
15.09.2012
myschaak AZNP K.Hora
-> Zeke-ten šestý: trochu zmoknul,po odjezdu do kolony začlo lejt3
21:05:03
15.09.2012
Zeke-ten šestý
-> myschaak AZNP K.Hora: co se matejovi stalo? :D
21:03:16
15.09.2012
m8rinek
-> J.T.: měděnej nejt? :D
21:00:10
15.09.2012
myschaak AZNP K.Hora
Jsem doma z Doks....první průser byl že jsem nechal doma spacák,ještě že mám funa plnýho hadrů do práce,zima nebyla...počascí celkem klaplo,až na spanilku....já to Matějovi říkal,ale nic s čím bysme si neporadili))))....jinak potkal jsem koho jsem potkat chtěl a co se týče srazu tak za mě 60%...už tam asi ukončím účast,je to čím dál víc o ničem,horší snad jak na jaře
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od myschaak AZNP K.Hora vložen 15.09.2012 21:00:10
19:03:55
15.09.2012
J.T.
Nýtoval jsem znovu střechu
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od J.T. vložen 15.09.2012 19:03:55
17:18:03
15.09.2012
Hurdis
-> Jindas: Co se týče níže psaného slibu, nezapomněl jsem, jen nevím, kde ty karburátory švára má. Ani jsem se včera moc nesnažil hledat poctivě, nedošlo mi, že pojedu v saku.
17:16:06
15.09.2012
Hurdis
Pavel P@nkáč 14.09.12 12:47:13 napsal:
→ Hurdis: tribodova svicka je podle mejch skusenosti spatna
volba ale za to chvalim pouziti NGK nic lepsiho neni4

Na 5k se mi to neosvědčilo, to je pravda. Na 8k jsem to zkusil znovu a zdá se to být dobré.
10:25:12
15.09.2012
andyrs
-> Viliam:
to je super fotka6 majiteľ nového caynnu ma ako víkendové jazdenie rapid
23:24:19
14.09.2012
Enggik
-> Viliam: Tak jsi se ho nakonec přeci vzdal? 8 Do Prahy?
22:49:53
14.09.2012
castrol
-> Majki88: tak hadam nieco dostanes
22:44:13
14.09.2012
Majki
-> castrol: to nevím jak bude placená... respektive jestli bude... přesně rok po nástupu do práce na nemocenskou :) a před tím 14 dnů dovolene
22:38:12
14.09.2012
castrol
-> Majki88: ked je dobre zaplatena tak udelal ak spatne tak podelal
22:32:47
14.09.2012
Majki
Nevím jestli udělal nebo podělal ale od dneška nemonenská 8
21:26:26
14.09.2012
Viliam
Našiel som Rapidovi nový domov až v ďalekej Prahe.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Viliam vložen 14.09.2012 21:26:26
18:34:38
14.09.2012
Zazaa
taky sem videl nekolik sad karbu co mely misto syticu zaslepky ... pokud neni opravdu mraz tak sytic neni potreba
17:33:52
14.09.2012
alpin
-> castrol: šak aj to je možné , len aj mne zaberala vysoko ručna na otiecovom a dnes sa zadarilo pár krát ostrejšie zabrzdiť a zaberá zase o čosi normálnejšie
15:07:31
14.09.2012
Bucin
-> Gazda2: nemít v autě nerezák tak to taky zkusím.
14:43:00
14.09.2012
Placko
-> alpin: aha.. tak zatiaľ som nezaregistoval že pedál ide nejako nížšieako predtým.... len ta ručna šla veľmi vysoko už 7 ale dík za info 2 4
upraveno 1x, naposled 14.09.2012 14:43:52
Extreme Tyres