skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
10:48:02
18.09.2012
18.09.2012

Radar
-> venni: jj, jak jinak :)
10:33:09
18.09.2012
18.09.2012

palinator
-> MATTESS:
Když si přeškrtnu znak Škóda tak už to je hanobení?
-> dragon_cb_cz 17.09.12 23:08:13:
No, řekněme že tahle strana zatím není mezi lidma moc rozšířená a moc se o ní neví, takže to zas tak hrozný nebude. Horší by to bylo se stranama co jsou teď v parlamentu.
Když si přeškrtnu znak Škóda tak už to je hanobení?
-> dragon_cb_cz 17.09.12 23:08:13:
No, řekněme že tahle strana zatím není mezi lidma moc rozšířená a moc se o ní neví, takže to zas tak hrozný nebude. Horší by to bylo se stranama co jsou teď v parlamentu.
07:04:17
18.09.2012
18.09.2012

MATTESS
-> stepan: -> dragon_cb_cz: pánové, hanobení není jen o státních symbolech...
00:09:49
18.09.2012
18.09.2012

dragon_cb_cz
-> stepan: Řekl bych že ani to ne :) EU prostě (naštěstí, zatím) nemá subjektivitu podobnou státu. Oficiálně symboly EU měla zavést slavná evropská ústava a zrovna ty symboly byly prakticky to jediné, co se z euroústavy vyhodilo, když se přejmenovala na Lisabonskou smlouvu - takže pokud vím nijak pevně právně zakotvené evropské symboly nejsou, ani v acquis communautaire ani v českém právním řádu.
00:01:40
18.09.2012
18.09.2012

stepan
-> MATTESS: Hanobení je, když si vytřeš prdel vlajkou, ne když škrtneš znak EU.
23:44:18
17.09.2012
17.09.2012

dragon_cb_cz
-> MATTESS: Pokud nebude příslušník dostatečně vzdělán v legislativě, tak to prostě pošlu do správního řízení, zákon hovoří jasně a není se čeho bát.
Jinak podle jakého paragrafu je tohle hanobení symbolu? Podle zákona 3/1993 Sb. "o státních symbolech České Republiky" není eurovlajka státním symbolem a tudíž se těžko můžu "hanobení symbolu" dopustit - ale rád se nechám poučit, pokud je tomu jinak. Tak jako tak, papíry mi za to neseberou, což je pro mě asi to podstatné.
Jinak podle jakého paragrafu je tohle hanobení symbolu? Podle zákona 3/1993 Sb. "o státních symbolech České Republiky" není eurovlajka státním symbolem a tudíž se těžko můžu "hanobení symbolu" dopustit - ale rád se nechám poučit, pokud je tomu jinak. Tak jako tak, papíry mi za to neseberou, což je pro mě asi to podstatné.
23:38:59
17.09.2012
17.09.2012

MATTESS
-> dragon_cb_cz: chtěl bych být u toho, až se budeš s nějakým příslušníkem dohadovat. Co hanobení symbolu? Na to si trošku zapomněl
23:21:34
17.09.2012
17.09.2012

Bery
krásně jsem rozřezal výztuhu mezi tlumiče na fávo a překopal ji na výztuhu na zadek do rapida. dva sváry a bude to zas funkční fešanda:-)
23:14:48
17.09.2012
17.09.2012

dragon_cb_cz
-> OndraKrupi: -> darklord: Jinak citace, zákon 361/2000 Sb. "O provozu na pozemních komunikacích" :
"§125c (1) Fyzická osoba se dopustí přestupku tím, že v provozu na pozemních komunikacích
a) řídí vozidlo,
....
2. jehož tabulka registrační značky je zakryta, nečitelná nebo upravena anebo umístěna tak, že je znemožněna nebo podstatně ztížena její čitelnost, nebo...
Opravdu se domníváte, že páchám přestupek? Šáhněte si do svědomí a nastudujte legislativu pánové.
"§125c (1) Fyzická osoba se dopustí přestupku tím, že v provozu na pozemních komunikacích
a) řídí vozidlo,
....
2. jehož tabulka registrační značky je zakryta, nečitelná nebo upravena anebo umístěna tak, že je znemožněna nebo podstatně ztížena její čitelnost, nebo...
Opravdu se domníváte, že páchám přestupek? Šáhněte si do svědomí a nastudujte legislativu pánové.
23:08:13
17.09.2012
17.09.2012

dragon_cb_cz
-> palinator: No taky si říkám, že je to koledování si o objetí auta klíčem, na druhou stranu, pokud všichni budeme sedět doma a nadávat, nic se dopředu nepohne. Nečekám, že s mým názorem bude každý souhlasit, ale nestydím se za něj a tohle mi jako forma podpory přišlo nejjednodušší a nejúčinější.
23:06:13
17.09.2012
17.09.2012

dragon_cb_cz
-> OndraKrupi: Nepozměnil jsem SPZ způsobem který by jakkoliv ztížil identifikaci vozidla a tudíž jsem nijak nenarušil její funkci - tudíž se domnívám, že nemůže být naplněn materiální aspekt příslušného přestupku a tudíž si příslušník může tak leda políbit.
-> stepan: To spíš.
-> stepan: To spíš.
23:04:57
17.09.2012
17.09.2012

palinator
-> dragon_cb_cz:
Fandim Ti!
E: Ale přímo stranu bych si tam nedal.
Fandim Ti!
E: Ale přímo stranu bych si tam nedal.
22:55:11
17.09.2012
17.09.2012

jarda.u1
-> banditta 17.09.12 22:24:01: nevis,co to stoji?
22:54:29
17.09.2012
17.09.2012

venni
-> Radar 17.09.12 19:40:18: taky Svoboda?
22:47:54
17.09.2012
17.09.2012

stepan
-> dragon_cb_cz: Za vystrkování hlavy ze stáda.
22:47:23
17.09.2012
17.09.2012

OndraKrupi
-> dragon_cb_cz: za pozměnění RZ?
22:46:59
17.09.2012
17.09.2012

dragon_cb_cz
-> darklord: Doufáš? To je od tebe opravdu hezké, že mi něco takového přeješ. Jinak není mi úplně jasné, za co bych podle tebe měl flastr dostat.
22:46:19
17.09.2012
17.09.2012

francomk
Už vrčíme! 

22:42:45
17.09.2012
17.09.2012

darklord
-> dragon_cb_cz: gratulujem. dufam ze dostanes flastra zakazdym ked to nejaky prislusnik uvidi
22:37:53
17.09.2012
17.09.2012

dragon_cb_cz
Nahodil jsem agitační podložky pod SPZ na koktávku a 136GL - ta dostala i přelepku na hvězdičky 

22:27:56
17.09.2012
17.09.2012

Bukaj
-> Matthes, záškodník z TechWebu:
Myslíš ten bordel všude, kam se podíváš? :-D
Nakonec jsem dal tu lamelu, co jsem na ní nanýtoval dobové obložení - asbest je asbest
Myslíš ten bordel všude, kam se podíváš? :-D
Nakonec jsem dal tu lamelu, co jsem na ní nanýtoval dobové obložení - asbest je asbest

22:24:01
17.09.2012
17.09.2012

banditta
-> jarda.u1: -> Milan 136: -> jarda.u1: je to origo doplněk Škodovky
img1.hyperinzerce.cz/x-cz /.../3185448-skoda-octavia -1-9tdi-96kw-6kvalt-2004-1 .jpg
img1.hyperinzerce.cz/x-cz /.../3185448-skoda-octavia -1-9tdi-96kw-6kvalt-2004-1 .jpg
22:11:35
17.09.2012
17.09.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Bukaj: Jak se to nacetlo, tak koukam na obrazek a rikam si: tyvole to vypada jak u Bukaje


22:05:06
17.09.2012
17.09.2012

jarda.u1
-> Milan 136: kamarad to mel taky na Octave,ale nikdy jsem nevedel,kde to sehnat...
22:03:59
17.09.2012
17.09.2012

Milan 136
-> jarda.u1: jo je to doplněk, ale teď jsem zmatenej jestli je to origo nebo milotec. Asi origo
22:00:18
17.09.2012
17.09.2012

jarda.u1
-> banditta: na tom narazniku mas pridany lizatko ala RS?
21:36:48
17.09.2012
17.09.2012

banditta
Konečně projel staronovou moji Octavku

21:08:29
17.09.2012
17.09.2012

Bukaj
O víkendu:
vyměnil u Å (130L) setrvačník za nový, včetně věnce, když už to bylo venku, tak spojku atd ač byla zánovní), seřídil ventily, zjistil, že karburátor je na vyhození, zběžně očistil motor a okolí, už mi zbývá jen sestavit nový startér, vypláchnout potrubí a nalít Fridex (G48), nalít olej, nasadit nárazník, provést testovací a seřizovací jízdy a v pondělí hurá směr Provence
Doufám, že to pojede...
P.S.: Kdyby někdo věděl o novém, nebo velmi zachovalém karburátoru SEDR 2951 na 130L k prodeji, tak bych byl vděčen
vyměnil u Å (130L) setrvačník za nový, včetně věnce, když už to bylo venku, tak spojku atd ač byla zánovní), seřídil ventily, zjistil, že karburátor je na vyhození, zběžně očistil motor a okolí, už mi zbývá jen sestavit nový startér, vypláchnout potrubí a nalít Fridex (G48), nalít olej, nasadit nárazník, provést testovací a seřizovací jízdy a v pondělí hurá směr Provence

Doufám, že to pojede...

P.S.: Kdyby někdo věděl o novém, nebo velmi zachovalém karburátoru SEDR 2951 na 130L k prodeji, tak bych byl vděčen

20:48:05
17.09.2012
17.09.2012

BigKarelStereo
Odrezil a natřel brzdový hadičky
před blížící se technickou

před blížící se technickou

19:40:18
17.09.2012
17.09.2012

Radar
Nechal jsem si odvézt auto :) Už se začíná rámovat ;)
18:59:25
17.09.2012
17.09.2012

Klubko_
-> Radek Retro eLeSo: no ja nevim, ja bych to tak ostre nevidel. Je na co koukat, tak se neni cemu divit, ze se chtel podivat. Sak ti s tim nic neudelal ne?
13:07:37
17.09.2012
17.09.2012

Jozka
-> dragon_cb_cz: Osobně jsem měl (a mám) takový opakovaný problémy s promazaným sytičem, jeden pamětník mi říkal, že tu a tam se po promazání záludně chová i ten plyn - ale ten má strunu zabowdenovanou skoro celou, takže promazanej plyn by zlobil asi spíš při prodření, připálení - rozpadu obalu spirály apod.
12:52:40
17.09.2012
17.09.2012

dragon_cb_cz
-> Jozka: U plynu by to snad mělo být OK (je vyvedený v tunelu "nad podlahou", takže by tam bordel lézt neměl). A ono bůhví jestli to auto vyjede dřív než za dva roky na další technickou 

12:49:27
17.09.2012
17.09.2012

Jozka
-> dragon_cb_cz: Nikdo mi přesně neřekl proč, ale občas se stane, že namazání způsobí opačnej efekt, než zamýšlenej. Ale buď v klidu, u plynu jen vyjíměčně (zato u sytiče celkem dost často).
12:29:29
17.09.2012
17.09.2012

dragon_cb_cz
-> Jozka: A pokud jsem přemazal?
12:26:54
17.09.2012
17.09.2012

Radek Retro eLeSo
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) 16.09.12 22:14:33: to nejsi sám kdo by si to nedovolil,jeho debilní argument pořád byl že to bylo pootevřený a chtěl se jen podívat
což ale nikomu nedává právo na něco cizího šahat sakra
což ale nikomu nedává právo na něco cizího šahat sakra
12:24:34
17.09.2012
17.09.2012

Jozka
-> dragon_cb_cz: Pokud jsi moc nepřemazal tu strunku
. Jinak gratulace, taky se budu muset mrknout, jestli mi nehoří termíny..
. Jinak gratulace, taky se budu muset mrknout, jestli mi nehoří termíny..12:17:38
17.09.2012
17.09.2012

dragon_cb_cz
Technickou na MBčku, zase je alespoň na dva roky klid 

11:58:44
17.09.2012
17.09.2012

MOLSO
-> Nwkt:


11:57:50
17.09.2012
17.09.2012

Nwkt
-> baal: Taky po něm auto oslepne?
11:56:34
17.09.2012
17.09.2012

palinator
-> baal:
Kdoví...
Kdoví...
11:24:49
17.09.2012
17.09.2012

baal
-> palinator: len aby to nebol falsovany olej.
10:21:42
17.09.2012
17.09.2012

palinator
-> U-Geen:
Tak Mobil 5W-40 20 litrů cena 2400 vč. DPH. To je 120 Kč/litr - za tolik kupuju minerál do Škóda.
Tak Mobil 5W-40 20 litrů cena 2400 vč. DPH. To je 120 Kč/litr - za tolik kupuju minerál do Škóda.

23:39:13
16.09.2012
16.09.2012

palinator
-> U-Geen:
Jo, já mu už napsal.
Jo, já mu už napsal.
23:26:04
16.09.2012
16.09.2012

U-Geen
-> palinator: ne pres aukro a je to vicemene velkosklad, akorat jsem se tam osobne stavil ... zkus mu napsat pres aukro (nebo zavolat, na strance ty aukce je kontakt), myslim ze i v pohode posilaj kamkoli
22:54:25
16.09.2012
16.09.2012

Klubko_
jsou tam v dobre spolecnosti - Rapid 120 a libova uzka 120L
22:53:06
16.09.2012
16.09.2012

Klubko_
dneska probehl transport hnede a zelene do uschovy na lepsi casy
22:22:48
16.09.2012
16.09.2012

palinator
-> U-Geen:
Takže tys to koupil přímo u něj v krámu jo? To tam má za stejný peníze?
Takže tys to koupil přímo u něj v krámu jo? To tam má za stejný peníze?
22:14:33
16.09.2012
16.09.2012

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Radek Retro eLeSo: To bych si teda nedovolil, lízt cizímu člověku za zády do auta. Pokud se chci podívat dovnitř nebo pod kapotu, tak si u majitele poprosím, zda můžu, to mi přijde jako základ slušnosti. Nestalo se mi, že by někdo odmítnul.
22:12:15
16.09.2012
16.09.2012

U-Geen
-> palinator: ted to ma dokonce zas levnejsi :-) aukro.cz/motorovy-olej-mo
bil-super-2000-x1-10w40-20
l-i2637657633.html , rikal ze obcas maj jeste nejaky slevy... liberec mam po ruce takze se mi to hodilo
