skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6751 příspěvků (zobrazeno 5901 až 5950) od 19.05.2010 do 18.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
21:04:24
26.02.2011
26.02.2011

Syny
-> 1560: Tak si tu zalozte tisic temat na ruzne stary auta a bude pokoj :) Me uz je to fuk, ale uz jednou se to tu resilo a prave proto ze tohle tema se sjednotilo pro "zbytek" toho co nepatri do libovek ve skodovkach, tak to druhy pro novy auta bylo smazany... Ted teda nechapu proc a proc najednou po pul roce to zase vadi, ale tak me to je celkem jedno...
21:02:00
26.02.2011
26.02.2011

1560 - zrušená registrace
-> Syny:
Já jsem to původně myslel na pěkný starší auta. Ty nový sem fakt nepatří, ale ty jsi tu šéf, takže to sem klidně házejte :) Jen si myslím, že se pak to opravdu zajímavé ztratí.
Já jsem to původně myslel na pěkný starší auta. Ty nový sem fakt nepatří, ale ty jsi tu šéf, takže to sem klidně házejte :) Jen si myslím, že se pak to opravdu zajímavé ztratí.
21:00:21
26.02.2011
26.02.2011

Syny
-> 1560: No z toho sem to prave nepochopil, ale co si pamatuju, tka tohel tema prave byl orpesunuto sem a druhy smazano proto, ze zde proste budou pekny auta jekykoliv... Ale pro me zame si tu davejte co chcete, me uz to zacina byt vsechno jedno :)
20:58:32
26.02.2011
26.02.2011

1560 - zrušená registrace
Protože ty novodobý pekáče sem nepatří (a nejen sem, to prostě není libovka, když je to nový auto). Ale napsal jsem to i jako důvod zamknutí.
20:35:01
26.02.2011
26.02.2011

Syny
-> Tomaso435: Ja myslim, ez tohle tema je prave tady z duvodu ze tu jsou prave ty auta jako superby atd co prudili v libovkach v sekci skodovky... A aby to tady doapdlo ze tu bude tema pro kazdou kravinu zvlst, to uz tady jednou bylo ne? :/
20:33:39
26.02.2011
26.02.2011

Tomaso435
-> Syny: jak jednou 1560 napsal, téma ztratilo původní smysl... asi by tu rád viděl jen starší máloviděný neškodovky než tohle
20:31:02
26.02.2011
26.02.2011

Syny
Proc to bylo zamceny?
18:31:09
26.02.2011
26.02.2011

Don_pepe
Pěkný... jen ten mobil fotí na ho* 

20:41:43
24.02.2011
24.02.2011

bibendum30
Jedna libovka...co přijela dnes k nám do firmy,to už se jen tak nevidí....v celku zachovalej,i když nějaký šrámy tam byly

20:39:37
24.02.2011
24.02.2011

bibendum30
20:38:45
24.02.2011
24.02.2011

bibendum30
19:41:49
15.02.2011
15.02.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
Solidni vychodnar, dost peknej lak.
16:57:30
13.02.2011
13.02.2011

David29
-> marek668112: Popravdě nevim
Ale myslim že jo...
Ale myslim že jo...19:55:30
12.02.2011
12.02.2011

KARBEC
vhml 08.02.11 21:34:55 napsal: → Tuner#2: zhluboka dýchej, počítej do 10 a říkej si:Je blbej, je blbej, je blbej
On není blbej. On je Janatka.
On není blbej. On je Janatka.

16:37:36
12.02.2011
12.02.2011

marek668112
-> David29 11.02.11 21:13:59: Fiat 131?
21:57:22
11.02.2011
11.02.2011

Pavel P..
-> David29: aha...nojo jinak by ho to sežralo 

21:54:01
11.02.2011
11.02.2011

David29
-> Pavel P..: Jedna z mála Tater, kam se leje fridex 
Kvůli LPG...

Kvůli LPG...
21:46:59
11.02.2011
11.02.2011

Pavel P..
-> David29: na co tam má tu expanzku?

21:13:59
11.02.2011
11.02.2011

David29
Jinak ještě jeden úlovek. Moc se to nevidí, stav byl vážně parádní...
21:09:45
11.02.2011
11.02.2011

David29
-> m8rinek: Mno, kdyby si s tim člověk vyhrál, tak by nebyl problém to dodělat. Látka přes a hranu udělat na hraně umakartu...
21:08:21
11.02.2011
11.02.2011

m8rinek
-> David29: nooo ta přisešívaná látka k umakartu nic moc :(.
21:07:40
11.02.2011
11.02.2011

David29
Jinak je to jen po laku, žádný vyvařování. A jelikož s tim jezdí tak nějak běžně, má tam LPG...
5
5
21:06:52
11.02.2011
11.02.2011

David29
Tohle je luxus
Akorát tam chybí nějaká lahev...
4
Akorát tam chybí nějaká lahev...4
21:06:22
11.02.2011
11.02.2011

David29
3
21:06:06
11.02.2011
11.02.2011

David29
2
21:05:49
11.02.2011
11.02.2011

David29
Ne z ulice, ale kamaráda...
1
1
17:17:12
10.02.2011
10.02.2011

Tomaso435
.
17:16:51
10.02.2011
10.02.2011

Tomaso435
.
17:16:13
10.02.2011
10.02.2011

Tomaso435
. z pcí
21:08:35
07.02.2011
07.02.2011

j_j
-> Lubes: přesně toho šedivýho měl můj děda 

21:07:18
07.02.2011
07.02.2011

castrol
-> Lubes: a nebolo by lepsie foto
21:00:11
07.02.2011
07.02.2011

alpin
-> Lubes: fuha :-) asi si v lete spravim cyklovylet
20:52:27
07.02.2011
07.02.2011

Lubes - zrušená registrace
-> castrol: V Sebedraží pri Prievidzi :-)....parkujú v jednom dvore nedaleko mojej priatelky tak ich obdivujem :-)....pánko čo ich vlastní je zrejme vyznávač varťasov lebo jazdí na hranatom 353 :-)..ale novší model :-)
-> alpin: Andy šak ty to nemáš daleko do sebedražia :-D
-> alpin: Andy šak ty to nemáš daleko do sebedražia :-D
17:04:34
07.02.2011
07.02.2011

castrol
-> alpin: ale ved su na dvore
mas zaujem ??
mas zaujem ??17:02:04
07.02.2011
07.02.2011

alpin
-> castrol: zozen takeho wartasa
17:00:03
07.02.2011
07.02.2011

castrol
-> Lubes: a kde su tie libovky
15:48:37
07.02.2011
07.02.2011

Lubes - zrušená registrace
2 wartburgy ...jeden na značkách pojazdný zazimovaný a druhý nedokončený,možno že len na diely
20:05:48
25.01.2011
25.01.2011

Don_pepe
-> tatraplan: Kéž by
-> Vojťas: Tak hadráka bych v zimě klidně vytáh, tam nemá co shnít, leda tak potahy
ale tohle je fakt mimo moje chápání.

-> Vojťas: Tak hadráka bych v zimě klidně vytáh, tam nemá co shnít, leda tak potahy
ale tohle je fakt mimo moje chápání.19:13:51
25.01.2011
25.01.2011

Vojťas
-> Don_pepe: já včer viděl oplechovanej Velorex, nebo jestli to byl laminat? ale to se tusim nedelalo. No a nadaval sem teda, jak to muze vytahnout do tech sracek 

18:46:32
25.01.2011
25.01.2011

tatraplan
-> Don_pepe: No jo to se někdo má, bydlet v monte carlu :-)
16:59:59
25.01.2011
25.01.2011

Don_pepe
-> vhml: díky
16:57:19
25.01.2011
25.01.2011

vhml
-> Don_pepe: www.thetrial.nl/home/merc
ury.asp?page_id=17...
16:55:33
25.01.2011
25.01.2011

Don_pepe
-> vhml: Já o tom vůbec nevěděl, mají nějaký webovky třeba? Škoda že je to takový roztahaný a auta špinavý až po střechu, protože to sou zajímavý stroje...
16:53:32
25.01.2011
25.01.2011

vhml
-> Don_pepe: ve čtvrtek večer dorazí k nám, těším se na ně
16:51:02
25.01.2011
25.01.2011

Don_pepe
-> petr s: jojo
16:50:46
25.01.2011
25.01.2011

Don_pepe
...
16:50:13
25.01.2011
25.01.2011

petr s
-> Don_pepe: To je křižovatka ve Štítech
16:49:39
25.01.2011
25.01.2011

Don_pepe
...
16:49:12
25.01.2011
25.01.2011

Don_pepe
...
16:48:07
25.01.2011
25.01.2011

Don_pepe
...
Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:
