Zajímavá auta nejen z ulic

prohledat
6751 příspěvků (zobrazeno 5901 až 5950) od 19.05.2010 do 18.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
řadit dle data
21:04:24
26.02.2011
Syny
-> 1560: Tak si tu zalozte tisic temat na ruzne stary auta a bude pokoj :) Me uz je to fuk, ale uz jednou se to tu resilo a prave proto ze tohle tema se sjednotilo pro "zbytek" toho co nepatri do libovek ve skodovkach, tak to druhy pro novy auta bylo smazany... Ted teda nechapu proc a proc najednou po pul roce to zase vadi, ale tak me to je celkem jedno...
upraveno 1x, naposled 26.02.2011 21:04:51
21:02:00
26.02.2011
1560 - zrušená registrace
-> Syny:
Já jsem to původně myslel na pěkný starší auta. Ty nový sem fakt nepatří, ale ty jsi tu šéf, takže to sem klidně házejte :) Jen si myslím, že se pak to opravdu zajímavé ztratí.
upraveno 1x, naposled 26.02.2011 21:02:51
21:00:21
26.02.2011
Syny
-> 1560: No z toho sem to prave nepochopil, ale co si pamatuju, tka tohel tema prave byl orpesunuto sem a druhy smazano proto, ze zde proste budou pekny auta jekykoliv... Ale pro me zame si tu davejte co chcete, me uz to zacina byt vsechno jedno :)
upraveno 1x, naposled 26.02.2011 21:00:41
20:58:32
26.02.2011
1560 - zrušená registrace
Protože ty novodobý pekáče sem nepatří (a nejen sem, to prostě není libovka, když je to nový auto). Ale napsal jsem to i jako důvod zamknutí.
upraveno 2x, naposled 26.02.2011 20:59:29
20:35:01
26.02.2011
Syny
-> Tomaso435: Ja myslim, ez tohle tema je prave tady z duvodu ze tu jsou prave ty auta jako superby atd co prudili v libovkach v sekci skodovky... A aby to tady doapdlo ze tu bude tema pro kazdou kravinu zvlst, to uz tady jednou bylo ne? :/
upraveno 1x, naposled 26.02.2011 20:35:44
20:33:39
26.02.2011
Tomaso435
-> Syny: jak jednou 1560 napsal, téma ztratilo původní smysl... asi by tu rád viděl jen starší máloviděný neškodovky než tohle
20:31:02
26.02.2011
Syny
Proc to bylo zamceny?
18:31:09
26.02.2011
Don_pepe
Pěkný... jen ten mobil fotí na ho* 8
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Don_pepe vložen 26.02.2011 18:31:09
20:41:43
24.02.2011
bibendum30
Jedna libovka...co přijela dnes k nám do firmy,to už se jen tak nevidí....v celku zachovalej,i když nějaký šrámy tam byly6
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od bibendum30 vložen 24.02.2011 20:41:43
20:39:37
24.02.2011
bibendum30
20:38:45
24.02.2011
bibendum30
19:41:49
15.02.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
Solidni vychodnar, dost peknej lak.
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Matthes, záškodník z TechWebu vložen 15.02.2011 19:41:49
16:57:30
13.02.2011
David29
-> marek668112: Popravdě nevim 3 Ale myslim že jo...
19:55:30
12.02.2011
KARBEC
vhml 08.02.11 21:34:55 napsal: → Tuner#2: zhluboka dýchej, počítej do 10 a říkej si:Je blbej, je blbej, je blbej 3
On není blbej. On je Janatka.4
16:37:36
12.02.2011
marek668112
-> David29 11.02.11 21:13:59: Fiat 131?
21:57:22
11.02.2011
Pavel P..
-> David29: aha...nojo jinak by ho to sežralo 3
21:54:01
11.02.2011
David29
-> Pavel P..: Jedna z mála Tater, kam se leje fridex 47
Kvůli LPG...
21:46:59
11.02.2011
Pavel P..
-> David29: na co tam má tu expanzku?9
21:13:59
11.02.2011
David29
Jinak ještě jeden úlovek. Moc se to nevidí, stav byl vážně parádní...
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od David29 vložen 11.02.2011 21:13:59
21:09:45
11.02.2011
David29
-> m8rinek: Mno, kdyby si s tim člověk vyhrál, tak by nebyl problém to dodělat. Látka přes a hranu udělat na hraně umakartu...
upraveno 1x, naposled 11.02.2011 21:10:04
21:08:21
11.02.2011
m8rinek
-> David29: nooo ta přisešívaná látka k umakartu nic moc :(.
21:07:40
11.02.2011
David29
Jinak je to jen po laku, žádný vyvařování. A jelikož s tim jezdí tak nějak běžně, má tam LPG...
5
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od David29 vložen 11.02.2011 21:07:40
21:06:52
11.02.2011
David29
Tohle je luxus 1 Akorát tam chybí nějaká lahev...
4
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od David29 vložen 11.02.2011 21:06:52
upraveno 1x, naposled 11.02.2011 21:07:02
21:06:22
11.02.2011
David29
21:06:06
11.02.2011
David29
21:05:49
11.02.2011
David29
Ne z ulice, ale kamaráda...
1
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od David29 vložen 11.02.2011 21:05:49
17:17:12
10.02.2011
Tomaso435
17:16:51
10.02.2011
Tomaso435
17:16:13
10.02.2011
Tomaso435
. z pcí
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Tomaso435 vložen 10.02.2011 17:16:13
21:08:35
07.02.2011
j_j
-> Lubes: přesně toho šedivýho měl můj děda 10
21:07:18
07.02.2011
castrol
-> Lubes: a nebolo by lepsie foto
21:00:11
07.02.2011
alpin
-> Lubes: fuha :-) asi si v lete spravim cyklovylet
20:52:27
07.02.2011
Lubes - zrušená registrace
-> castrol: V Sebedraží pri Prievidzi :-)....parkujú v jednom dvore nedaleko mojej priatelky tak ich obdivujem :-)....pánko čo ich vlastní je zrejme vyznávač varťasov lebo jazdí na hranatom 353 :-)..ale novší model :-)
-> alpin: Andy šak ty to nemáš daleko do sebedražia :-D
17:04:34
07.02.2011
castrol
-> alpin: ale ved su na dvore 1 mas zaujem ??
17:02:04
07.02.2011
alpin
-> castrol: zozen takeho wartasa
17:00:03
07.02.2011
castrol
-> Lubes: a kde su tie libovky
15:48:37
07.02.2011
Lubes - zrušená registrace
2 wartburgy ...jeden na značkách pojazdný zazimovaný a druhý nedokončený,možno že len na diely
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Lubes - zrušená registrace vložen 07.02.2011 15:48:37
20:05:48
25.01.2011
Don_pepe
-> tatraplan: Kéž by3
-> Vojťas: Tak hadráka bych v zimě klidně vytáh, tam nemá co shnít, leda tak potahy 1ale tohle je fakt mimo moje chápání.
19:13:51
25.01.2011
Vojťas
-> Don_pepe: já včer viděl oplechovanej Velorex, nebo jestli to byl laminat? ale to se tusim nedelalo. No a nadaval sem teda, jak to muze vytahnout do tech sracek 3
18:46:32
25.01.2011
tatraplan
-> Don_pepe: No jo to se někdo má, bydlet v monte carlu :-)
16:59:59
25.01.2011
Don_pepe
-> vhml: díky
16:57:19
25.01.2011
vhml
16:55:33
25.01.2011
Don_pepe
-> vhml: Já o tom vůbec nevěděl, mají nějaký webovky třeba? Škoda že je to takový roztahaný a auta špinavý až po střechu, protože to sou zajímavý stroje...
16:53:32
25.01.2011
vhml
-> Don_pepe: ve čtvrtek večer dorazí k nám, těším se na ně
16:51:02
25.01.2011
Don_pepe
-> petr s: jojo
16:50:46
25.01.2011
Don_pepe
16:50:13
25.01.2011
petr s
-> Don_pepe: To je křižovatka ve Štítech
16:49:39
25.01.2011
Don_pepe
16:49:12
25.01.2011
Don_pepe
16:48:07
25.01.2011
Don_pepe

Zamítnuté přispívání mají:

  • Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:
Extreme Tyres