skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6751 příspěvků (zobrazeno 5851 až 5900) od 19.05.2010 do 18.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
19:09:29
24.03.2011
24.03.2011

Lukaš12345
-> castrol: Tak to tam strcim 

19:08:42
24.03.2011
24.03.2011

castrol
-> Lukaš12345: obludarium
19:07:31
24.03.2011
24.03.2011

Lukaš12345
Tak kam to teda zaradit ? 

18:57:12
24.03.2011
24.03.2011

Radek Retro eLeSo
-> Lukaš12345: trochu bastltuner ne??!!

18:55:50
24.03.2011
24.03.2011

Mr_Kubas
-> Lukaš12345: Sis asi popletl téma 

18:55:18
24.03.2011
24.03.2011

castrol
-> Lukaš12345: co to je
18:54:10
24.03.2011
24.03.2011

Lukaš12345
18:50:12
24.03.2011
24.03.2011

Radek Retro eLeSo
-> castrol: však neboj,mam jen odfocenou zimní verzi(je to spotřebák)a to není ono

18:37:38
24.03.2011
24.03.2011

castrol
-> Radek Retro eLeSo: tak maj fotak v pohotovosti
18:33:18
24.03.2011
24.03.2011

Radek Retro eLeSo
-> castrol: už postavil několik fešnejch aut,čekám až zas pojede s VW Caddy co je stejný s Incou-taky pecka

18:30:26
24.03.2011
24.03.2011

castrol
-> Radek Retro eLeSo: naadhera 

18:29:21
24.03.2011
24.03.2011

Radek Retro eLeSo
-
18:28:52
24.03.2011
24.03.2011

Radek Retro eLeSo
dneska kousek od práce

22:32:38
23.03.2011
23.03.2011

afro100
-> Jumbo:
a pritom tento diel som videl ...
a pritom tento diel som videl ...22:29:44
23.03.2011
23.03.2011

haso
-> Jumbo: toto malo BA znacky
skoda ze este neprislo porsche a fakt by to bol top gear
skoda ze este neprislo porsche a fakt by to bol top gear22:25:15
23.03.2011
23.03.2011

Jumbo
-> afro100: tak dívej
britishpages.org/blog/... /bbcfeb2011625300.jpg
britishpages.org/blog/... /bbcfeb2011625300.jpg
22:23:16
23.03.2011
23.03.2011

afro100
-> Jumbo: 

22:17:15
23.03.2011
23.03.2011

Jumbo
-> haso: Top Gear přijel na návštěvu?
22:13:28
23.03.2011
23.03.2011

matusko
-> haso: fiiha to mate nejaku snopsku ulicu

22:13:08
23.03.2011
23.03.2011

haso
neco od nas , Ferrari F458 Italia, Mercedes Benz SLS AMG…

22:27:41
20.03.2011
20.03.2011

Don_pepe
Dnes v Šumperku Tatra 613 chromka jako nová z fabriky, nějakej moc pěknej starej Renault a dvě 120 v parádním stavu... a foťák doma na stole 

13:27:59
19.03.2011
19.03.2011

pomaranc
20:43:47
10.03.2011
10.03.2011

David29
2
20:43:34
10.03.2011
10.03.2011

David29
Tohle k nám dnes přijelo na has 
1

1
11:32:57
08.03.2011
08.03.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Hurdis: Pěkné, ještě i původní značky.
Už jsi tu někdy potkal takovou zelenou nebo zelenomodrou Dacii? Taky docela libová, nejspíš i původní majitel. Asi z nějaké okolní vesnice, jednou za čas se tu zjeví a vyhazuje z auta bordel do kontejnerů.
Už jsi tu někdy potkal takovou zelenou nebo zelenomodrou Dacii? Taky docela libová, nejspíš i původní majitel. Asi z nějaké okolní vesnice, jednou za čas se tu zjeví a vyhazuje z auta bordel do kontejnerů.08:38:07
08.03.2011
08.03.2011

dominique
-> sliwowitz: To ti neviem povedať ale myslím si že nie
01:37:05
08.03.2011
08.03.2011

sliwowitz
-> dominique: tu som vcera v meste stretol aj ja, lenze parkovala v protismere a nez som sa vytocil cez jednosmerky, bola prec... Bola nejaka akcia?
19:37:20
06.03.2011
06.03.2011

dominique
Cestou z hradu
17:44:37
05.03.2011
05.03.2011

Hurdis
Dnes se nás po městě prohánělo více. Jeden z úlovků. Bohužel jsem nestihl aktivovat telefon dříve.
Fantastický SAAB, obsah 2.0, špičkový stav, krásný krémový lak.
Fantastický SAAB, obsah 2.0, špičkový stav, krásný krémový lak.
15:56:50
04.03.2011
04.03.2011

Karlos (WIO46)
-> Tomaso435: Jo, zadní okna se předělávaly na novější typy, ale rozhodně ne přední a boční. Velkookeňák má totiž větší veškerou prosklenou plochu, ne jen zadní okno.
Všimni si, že tohle už má okna jako rovnosvětlák. A ne jako precl/ovál/malookno.
Všimni si, že tohle už má okna jako rovnosvětlák. A ne jako precl/ovál/malookno.11:52:38
04.03.2011
04.03.2011

castrol
-> Pavel P..: za jeho ceny co nakupuje aj viac
11:49:49
04.03.2011
04.03.2011

Pavel P..
-> castrol: to je mi jasný... za 200tkč má 200 fáček

11:48:48
04.03.2011
04.03.2011

castrol
-> Pavel P..: on neda za auto 200tis 

11:30:34
04.03.2011
04.03.2011

Pavel P..
-> Tomaso435: můžeš si ho koupit...
www.eurooldtimers.com/cze /.../29340-vw-brouk-typ-11 .html
www.eurooldtimers.com/cze /.../29340-vw-brouk-typ-11 .html
22:24:36
03.03.2011
03.03.2011

Jumbo
-> Tuner#2: Pěkné. Já řídil jenom Cayenne, ale tam to bylo taky luxusní svezeníčko. Podotýkám že nový Cayenne, s přepracovaným podvozkem. Starý prý za moc nestál...
20:21:23
03.03.2011
03.03.2011

Mr_Kubas
-> Tuner#2: Tiše závidim svezení, rád bych se taky svezl v něčem takovém, ale nemám známý v tak vysokých kruzích 

17:53:58
03.03.2011
03.03.2011

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Syny 03.03.11 17:51:02: Neříkám že ne...
17:51:02
03.03.2011
03.03.2011

Syny
-> Tuner#2: Tak ono kdo si koupi Panameru asi ani o kopirovani cesty nestoji :) To je takovy auto pro luxusni svezeni rodiny :)
17:13:29
03.03.2011
03.03.2011

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Mr_Kubas 03.03.11 15:59:15: Je to moc dobrý auto na velmi pohodlné a rychlé cestování. Než jsme se vymotali z města, tak je to utrpení, je to moc velké do provozu, v uličkách jako je (Bendovka pro Plzeňáky) jsme museli pouštět auta , prostě se to tam nevejde a nebo se strachem o odření. Je z toho cítit ta masa auta a váha a ideální místo kde je to jako doma bude asi jen dálnice a nebo kvalitní široká okreska. Na světlech mě pobavil systém start/stop, rázem úplné ticho až a zvuk autorádia. Zrychlení za městem famózní a brzdy ještě lepší, ale je to prostě loď co pluje krajinou, žádné hravé "poskakování" a čtení silnice se nekoná...
-> alpin 03.03.11 16:04:59: Tak tolik jsme nejeli.
-> Nwkt 03.03.11 17:01:38: Bohužel ne
-> alpin 03.03.11 16:04:59: Tak tolik jsme nejeli.
-> Nwkt 03.03.11 17:01:38: Bohužel ne

17:01:38
03.03.2011
03.03.2011

Nwkt
-> Tuner#2: řídil?
16:04:59
03.03.2011
03.03.2011

alpin
-> Mr_Kubas: miera aerodynamického hluku pri rýchlosti 330km/h je neznesiteľná
15:59:15
03.03.2011
03.03.2011

Mr_Kubas
-> Tuner#2: A je to tak dobrý jak řikali v TopGearu? 

15:15:08
03.03.2011
03.03.2011

Tuner#2 - zrušená registrace
Už jsem to sem dával v létě, ale dneska jsem se s tím svezl 

15:03:09
03.03.2011
03.03.2011

Tomaso435
-> Karlos (WIO46): co sme tak kde postřehnul tak se zadní dvouokno , dříve často měnilo na tehdy modernější jeden kus... takže uplnej original to asi nebude, ale votočil se za tim každej :-D
14:58:16
03.03.2011
03.03.2011

Karlos (WIO46)
-> Tomaso435: Hezké. Ale tak mě napadá dotaz pro někoho, kdo tomu rozumí. Není blbost, aby dědek, byť velkookenej měl už kola s 4 dírama?
13:39:17
03.03.2011
03.03.2011

Placko
-> Tomaso435: luxus


13:38:02
03.03.2011
03.03.2011

Tomaso435
luxusně udělaný autíčko :)
13:37:44
03.03.2011
03.03.2011

Tomaso435
pce glooobus :-)))
Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:


