-> Kaprof: Každýho věc, ale já bejt policajt, tak nad tím nepřimhouřim oko ani náhodou-)
Já vim.... ještěže nejsem policajt
21:42:17 26.03.2011
Kaprof-Pisařík
David29 26.03.11 18:49:22 napsal: → Radek Retro eLeSo: Styl na úkor funkčnosti a
bezpečnosti? Děkuju nechci
Asi tak ale jinak se mi líbí...
19:17:04 26.03.2011
Mr_Kubas
-> Radek Retro eLeSo: Krása, majitel má dobrej vkus
19:11:15 26.03.2011
David29
-> Radek Retro eLeSo: Ano
18:52:33 26.03.2011
Radek Retro eLeSo
David29 26.03.11 18:49:22 napsal: → Radek Retro eLeSo: Styl na úkor funkčnosti a bezpečnosti? Děkuju nechcije to daily car-jezdí s tim pro zboží do servisu-bezpečnost jako ty natažený špr*ky??
18:49:22 26.03.2011
David29
-> Radek Retro eLeSo: Styl na úkor funkčnosti a bezpečnosti? Děkuju nechci
-> David29: tak za mě votuzidlo určo ne,to je asi na každym co preferuje za styl-> castrol: za mě určo pecka kára
18:37:33 26.03.2011
castrol
-> Radek Retro eLeSo: neva ale takto je pekny
18:36:19 26.03.2011
David29
-> Radek Retro eLeSo: To sice jo... ale z hezkýho auta to dělá votuzidlo...
18:34:46 26.03.2011
Radek Retro eLeSo
-> David29: každej svýho štěstí strůjcem že?
18:33:21 26.03.2011
Radek Retro eLeSo
-> castrol: ještě něco,škoda že nemam foto před,to byla v hnusný flekatý slonový kosti jakoby do žluta(origo nějaká zašlá barva)kola ATS Cup 15'' a normální podvozek,jinak obojí sou z VWScena.cz ale stránky jen pro registrovaný