skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6751 příspěvků (zobrazeno 5951 až 6000) od 19.05.2010 do 18.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
16:47:37
25.01.2011
25.01.2011

Don_pepe
Tak on to byl nakonec nějakej závod veteránů z Letohradu do Karlových Varů, volal mi kámoš ať se jdu kouknout, zima, občas projede auto, hnusně že se ani fotit nedá...
15:55:43
25.01.2011
25.01.2011

petr s
-> Luky.: Někdo má i to Porsche jako spotřebák
15:37:18
25.01.2011
25.01.2011

Don_pepe
-> Luky.: U nás se nesolí:) ale i tak... třeba to někde šlohl z garáže:)
15:35:12
25.01.2011
25.01.2011

Luky
-> Don_pepe: copak teplota, ale do tý soli to tahat 

15:31:02
25.01.2011
25.01.2011

Don_pepe
Když člověk foťák nemá, zrovna by ho potřeboval... Venku proletuje sníh, na zemi je ho tak 5cm, je pár stupňů pod nulou a najednou okolo mě projede starý červený Porsche targa BEZ STŘEŠNÍHO PANELU! V něm sedí chlápek v bundě a čepici... Dnes se dějou věci!
13:16:04
22.01.2011
22.01.2011

Mr_Kubas
-> Pavel P..: Snad se mi někdy povede blížší foto, je to krásnej kousek. Dokonce bych si troufl říct, že je to přesně ten z foto, podle toho spolujezdcovo klobouku 

12:59:32
22.01.2011
22.01.2011

Pavel P..
-> Mr_Kubas: nooo vidíš... to je on, přesně v tej barvě

11:59:06
22.01.2011
22.01.2011

Mr_Kubas
-> Pavel P.. 20.01.11 21:44:09: Tady jsem našel kousek toho auta, ale mělo by to být ono, co jsem měl namysli...
athlonek.rajce.idnes.cz/M IMONSKE_VALKY_XII.
athlonek.rajce.idnes.cz/M IMONSKE_VALKY_XII.
13:06:36
21.01.2011
21.01.2011

1560 - zrušená registrace
13:05:47
21.01.2011
21.01.2011

1560 - zrušená registrace
00:19:56
21.01.2011
21.01.2011

Mr_Kubas
-> Pavel P..: No jo, teď si vzpomínám, že tam na tom je nápis Chrysler. Ale i tak jsem měl pocit, že to má něco společného se Simcou.
22:45:04
20.01.2011
20.01.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
-> 1560: Je to Chrysler 180,ktorý sa vyrábal vo Francúzku spolu so Simcami pod označením Chrysler-France
22:40:10
20.01.2011
20.01.2011

1560 - zrušená registrace
-> Mr_Kubas:
Já sám nevím, co to je :)
Já sám nevím, co to je :)
21:49:21
20.01.2011
20.01.2011

Don_pepe
Simcu jako novou sem potkal dnes v Pardubkách, ještě nemít mobil v batohu:(
21:47:06
20.01.2011
20.01.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
-> 1560: Toto sú fakt pekné autá.Aj môj starý otec ho niekedy mal ,len v červenej farbe.
21:44:09
20.01.2011
20.01.2011

Pavel P..
-> Mr_Kubas: Chrysler 180 a byli v hnědý metle, taky jsem jednoho libovýho nedávno potkal.
21:22:36
20.01.2011
20.01.2011

Mr_Kubas
-> 1560: U nás jezdí jedna podobná ale v hnědý barvě. Taky krásná, jen mít u sebe foťák.
Mimochodem, je to Simca, ne?
Mimochodem, je to Simca, ne?
20:03:03
20.01.2011
20.01.2011

Radek Retro eLeSo
-> 1560: můj strejda co jezdil na lodi měl lahvově zelenýho,fešná kára

05:50:35
20.01.2011
20.01.2011

1560 - zrušená registrace
19:38:36
17.01.2011
17.01.2011

Radek Retro eLeSo
-> zdenike: tohle je ale Chevrolet Silverado

19:36:37
17.01.2011
17.01.2011

zdenike
takyto rovnaky Ford jazdi po Bratislave z Bratislavskymi znackami.....su to firemne vozy Monster-u
19:33:50
17.01.2011
17.01.2011

Radek Retro eLeSo
pěknej US pick-up
,focený z VW T5 takže nevypadá tak velkej,sice anglánský značky ale pak odbočil takže volant nevim kde měl
,focený z VW T5 takže nevypadá tak velkej,sice anglánský značky ale pak odbočil takže volant nevim kde měl19:06:21
03.01.2011
03.01.2011

jerzy
-> Nwkt: jep, to je ono :) dik.
18:39:57
03.01.2011
03.01.2011

Nwkt
-> jerzy: www.rockstargames.com/cla
ssics tady myslim
18:36:31
03.01.2011
03.01.2011

jerzy
-> Nwkt: da se to i pod windows, je i win verze ale jede to rychleji nez ma a moc se to neda hrat...
jinak teda na ofiko strankach jsem sehnal akorat dema GTA, ale vim ze kdysi to slo stahnout, bohuzel ted uz ne.
jinak teda na ofiko strankach jsem sehnal akorat dema GTA, ale vim ze kdysi to slo stahnout, bohuzel ted uz ne.
13:12:17
03.01.2011
03.01.2011

Don_pepe
-> Nwkt: Ale zahraje... Na co máme dosbox

23:40:14
02.01.2011
02.01.2011

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> Nwkt: Jsem to během tý chvíle zkusil a to se fakt už nedá. 

23:27:49
02.01.2011
02.01.2011

Nwkt
-> Mr_Kubas: Ale 1 ne, ty origo dosový
23:26:41
02.01.2011
02.01.2011

Mr_Kubas
-> Nwkt: Tak tak, loni jsem takhle hrál GTA 2 ještě pod XP 

23:25:51
02.01.2011
02.01.2011

Nwkt
-> Jirik_Tuňák: Pohrabeš, ale nezahraješ, sosni přímo z netu, výrobce nabízí zdarma upravenou verzi co jde pod Woknama, jak 1 tak 2
23:05:31
02.01.2011
02.01.2011

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> Syny: Náhodou byla Porka libová.
Asi si někde v CDčkách GTA 1 ještě pohrabu. 
Asi si někde v CDčkách GTA 1 ještě pohrabu. 
23:03:12
02.01.2011
02.01.2011

Syny
-> Jirik_Tuňák: GTA 1
Ale jinak bys to mel asi smaznout, nez to udela nekdo jinej, pac to je drobet OT :)
Ale jinak bys to mel asi smaznout, nez to udela nekdo jinej, pac to je drobet OT :)23:02:16
02.01.2011
02.01.2011

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
Sice to není fotka, ale z ulice to je. Víte z čeho je tahle parádní kára " Porka Turbo "


16:21:41
22.12.2010
22.12.2010

1560 - zrušená registrace
-> Athlonek:
Náprava (přední) nevím, podle mě to takto z fabriky nevyjelo, ale jinak první verze sedmistovkových Karos, C C734.00 (nebo .03, musel bych vidět vevnitř).
Můj osobní odhad je tak rok 84.
Náprava (přední) nevím, podle mě to takto z fabriky nevyjelo, ale jinak první verze sedmistovkových Karos, C C734.00 (nebo .03, musel bych vidět vevnitř).
Můj osobní odhad je tak rok 84.
11:58:07
20.12.2010
20.12.2010

Athlonek
-> 1560: Koukám to bude starší kousek, když to má Panaváckou nápravu, motor bez turba a dušové disky.
19:37:13
17.12.2010
17.12.2010

alpin
19:36:34
17.12.2010
17.12.2010

alpin
19:35:07
17.12.2010
17.12.2010

alpin
19:31:44
17.12.2010
17.12.2010

alpin
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : oprava busov ale urco neni na predaj
16:29:45
17.12.2010
17.12.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> alpin: Kde jsi to fotil? Není na prodej?
Prý se teď z úsporných opatření zbavují kde čeho...
Prý se teď z úsporných opatření zbavují kde čeho...18:10:26
16.12.2010
16.12.2010

1560 - zrušená registrace
-> alpin:
Můžu poprosit o větší fotky na mejl v ID? Díky :) Koukám atmosférák.
Jinak vojenský Karosy mají najeto nula nula nic, tak se nediv. A taky se o to starají.
Můžu poprosit o větší fotky na mejl v ID? Díky :) Koukám atmosférák.
Jinak vojenský Karosy mají najeto nula nula nic, tak se nediv. A taky se o to starají.
15:40:13
16.12.2010
16.12.2010

alpin
to sa gumy

15:39:31
16.12.2010
16.12.2010

alpin
libova vojenska karosa

18:01:59
14.12.2010
14.12.2010

Don_pepe
To je aspoň fáro!

03:06:47
12.12.2010
12.12.2010

anubis
sice to není z ulice focené mnou ale tahle fotka mě prostě uchvátila...

16:12:12
09.12.2010
09.12.2010

Luky
-> Nwkt: Tybrďo, jsem netušil že Vendu sponzoruje obchoďák
Po Vyškově postavil nové auto dost rychle, tak snad mu tohle vydrží 
Po Vyškově postavil nové auto dost rychle, tak snad mu tohle vydrží 
15:35:07
09.12.2010
09.12.2010

Nwkt
15:34:57
09.12.2010
09.12.2010

Nwkt
15:34:46
09.12.2010
09.12.2010

Nwkt
15:34:38
09.12.2010
09.12.2010

Nwkt
Galerie Dvořák
Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:

