-> castrol: to bude asi moc vysoká cena pre mna a z priateľov ma vyhodis? -> Matulo: staci ked zistis cenovku -> francomk: diky
23:08:38 27.05.2012
Michal N 283 - zrušená registrace
-> Matulo: niekedy to mal Ondrej Dobrota z Bratislavy, známy renovátor amerických veteránov, ešte keď bolo v časopise.Mal tam aj starú Chewy Impalu,Pontiac Firebird a Lincoln Zephyr
23:04:57 27.05.2012
francomk
-> squalo: stojí vo dvore, kde je v TT podnik TT Choppers a Honda tam má svoj servis(jak povedal Matulo). Je to po pravej strane, keď do Trnavy prídeš po dialnici, hned pred pumpou odpočíš doprava k autovrakom a potom ešte raz vpravo a potom vlavo
-> m8rinek 22.05.12 18:08:19: Jeee, tak krabicu na převážení věcí na chalupu jsem teda nečekal, myslel jsem že kváká o něčem sportovním.
To je jako mávat Kadettem combi, kterej je jenom 3d.
18:08:19 22.05.2012
m8rinek
-> Jirik_Tuňák: 1202
18:00:49 22.05.2012
Bedřich - zrušená registrace
-> Luky.: A že ten patent korejcům neomlátí o hlavu...
Zamítnuté přispívání mají:
Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod: