skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6753 příspěvků (zobrazeno 3451 až 3500) od 19.05.2010 do 24.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
20:04:39
06.06.2012
06.06.2012

MATTESS
-> Matysek007: tu jsem o víkendu někde potkal
19:49:30
06.06.2012
06.06.2012

castrol
-> Vojtisek: povedal by som ze hej
19:13:54
06.06.2012
06.06.2012

Xhanz
-> rockboy 05.06.12 17:54:45: jooo až jednou budu velkej kluk Wiesmanna si chci koupit
19:06:05
06.06.2012
06.06.2012

srandokan - zrušená registrace
-> Vojtisek: Ani nie. Zvonku to vyzerá vpohode.
18:59:31
06.06.2012
06.06.2012

m8rinek
-> Matysek007: Alfasud :)))
18:52:21
06.06.2012
06.06.2012

Matysek007
Já bych si dovolil přidat bráchovu Alfu :)
18:50:11
06.06.2012
06.06.2012

Vojtisek
-> srandokan: hnus, viď?

18:46:54
06.06.2012
06.06.2012

srandokan - zrušená registrace
-> Vojtisek: Hej, Kalina hatch
18:44:51
06.06.2012
06.06.2012

Vojtisek
-> srandokan: lada?
18:37:49
06.06.2012
06.06.2012

srandokan - zrušená registrace
Ani nie tak zaujímavosť, skôr zriedkavosť na cestách. Sorry lepšie foto nemám
19:15:37
05.06.2012
05.06.2012

Luky
rockboy 05.06.12 17:54:45 napsal:
a před barákem na mě čekal Wiesmann GT
Kruci, to by se mě taky líbilo, aby na mě před barákem čekal Wiesmann
a před barákem na mě čekal Wiesmann GT
Kruci, to by se mě taky líbilo, aby na mě před barákem čekal Wiesmann

18:09:23
05.06.2012
05.06.2012

castrol
-> rockboy: ja by som sa to teda bal nechat len tak na ulici
18:03:34
05.06.2012
05.06.2012

rockboy
-> castrol: takhle jsem na to čučel taky, ještě se ptáme majitele, jestli má odvahu to nechat na ulici (na Smíchově)a on na to, že by to asi rozlomil při vjezdu do garáže - máme tam takovej posranej obrubníček, asi aby tam netekla voda, když prší
17:56:31
05.06.2012
05.06.2012

castrol
-> rockboy 05.06.12 17:54:45:


17:55:33
05.06.2012
05.06.2012

rockboy
.
17:55:10
05.06.2012
05.06.2012

rockboy
.
17:54:45
05.06.2012
05.06.2012

rockboy
a před barákem na mě čekal Wiesmann GT
17:53:30
05.06.2012
05.06.2012

rockboy
ještě zezadu (Fiat 128 Sport)
17:52:28
05.06.2012
05.06.2012

rockboy
cestou do práce na Radlický
22:06:11
03.06.2012
03.06.2012

Pavel P..
-> David29: teď jsem jí potkal na jižní spojce směr barandov
akorát čumákem dozadu.
akorát čumákem dozadu.14:34:39
03.06.2012
03.06.2012

doking
-> David29: to je podle mě Opel Blitz pro Wermacht z druhý světový.
EDIT: I když možná ne,koukal jsem na fotky a žebrování z boku kapoty neodpovídá a tvar tý kabiny je taky trošku jinej,možná nějaká méně známá evoluce toho vozidla,ale jinak to může být cokoliv ty auta už i tehdy si byli hodně podobný.
EDIT 2: Je to Praga A 150: vhu.sk/index.php?ID=1541
EDIT: I když možná ne,koukal jsem na fotky a žebrování z boku kapoty neodpovídá a tvar tý kabiny je taky trošku jinej,možná nějaká méně známá evoluce toho vozidla,ale jinak to může být cokoliv ty auta už i tehdy si byli hodně podobný.
EDIT 2: Je to Praga A 150: vhu.sk/index.php?ID=1541
14:14:58
03.06.2012
03.06.2012

David29
-> Gryzly: To je ten první veterán, co jel
Ale co měla naloženýho?
Ale co měla naloženýho?14:12:30
03.06.2012
03.06.2012

Gryzly
-> David29: Avia? ;-)
14:00:53
03.06.2012
03.06.2012

David29
2
Mimochodem... veterán měl naloženýho veterána
Mimochodem... veterán měl naloženýho veterána

14:00:04
03.06.2012
03.06.2012

David29
Jižní spojka. Ví někdo co to je?
1
1
21:06:04
31.05.2012
31.05.2012

gred
-> havlik: ale cápek v tom na mě dost blbě čuměl když sem ho fotil

20:05:52
31.05.2012
31.05.2012

havlik
-> GRED-Činpokomon :D: běžná věc po praze

19:47:22
31.05.2012
31.05.2012

gred
dneska nějakej zakamufložovánej mercedes na magistrále...
22:45:14
30.05.2012
30.05.2012

castrol
-> David29 30.05.12 22:29:16: pana boha 

22:35:46
30.05.2012
30.05.2012

j_j
-> David29: a 1202 STW si nevyfotil ;)
22:34:09
30.05.2012
30.05.2012

squalo
-> David29 30.05.12 22:30:14: v tom bude urcite dáky ecotec schovany


22:33:01
30.05.2012
30.05.2012

David29
5
22:32:38
30.05.2012
30.05.2012

David29
Praha 4
4
4
22:32:37
30.05.2012
30.05.2012

Radek Retro eLeSo
-> David29 30.05.12 22:29:16: libová folie


22:31:54
30.05.2012
30.05.2012

David29
3
22:31:29
30.05.2012
30.05.2012

škodec
-> David29 30.05.12 22:30:14: to je krasne auticko

22:30:14
30.05.2012
30.05.2012

David29
Kongresová, u krajské fízlárny
2
2
22:29:16
30.05.2012
30.05.2012

David29
22:26:46
30.05.2012
30.05.2012

Radek Retro eLeSo
-> Pavel P..: přesně

22:24:13
30.05.2012
30.05.2012

Pavel P..
-> Radek Retro eLeSo: ten tam stává teď často, schovanej vedle vysavače

21:53:39
30.05.2012
30.05.2012

Radek Retro eLeSo
dneska agip v korytech

21:49:58
30.05.2012
30.05.2012

bibendum30
U bauhasu...minulý týden - docela zachovalej

19:53:16
30.05.2012
30.05.2012

Flasch1994
Široký Široko. To už sem dlouho neviděl. A už vůbec ne v kombinaci s Favoritem 135LS Sport Line

21:43:00
29.05.2012
29.05.2012

Skili
-> francomk: 280Z 2+2
13:19:57
29.05.2012
29.05.2012

šrek
>-> Flasch1994:Jakto, uchylnej na Datsuny?

10:54:45
29.05.2012
29.05.2012

Flasch1994
-> šrek: To by mohlo bejt něco pro jistého známého

23:02:22
28.05.2012
28.05.2012

castrol
-> Jirik_Tuňák: takuto len v tejto hre 

22:59:42
28.05.2012
28.05.2012

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> castrol 28.05.12 22:55:46: Tak já nevím jak často potkáš Porku 

22:55:46
28.05.2012
28.05.2012

castrol
-> Jirik_Tuňák: to sa casto nevidi 

22:45:22
28.05.2012
28.05.2012

Tomaso435
-> Jirik_Tuňák: jůů jednička :D už si musim zase někdy zahrát :D
Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:

