skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6753 příspěvků (zobrazeno 3551 až 3600) od 19.05.2010 do 24.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
14:03:05
22.05.2012
22.05.2012

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> Luky. 22.05.12 09:01:43: Tak uka...
14:01:02
22.05.2012
22.05.2012

šrek
BMW
14:00:36
22.05.2012
22.05.2012

šrek
BMW
09:01:43
22.05.2012
22.05.2012

Luky
Pff, to je toho, v Kvasinách tohle dělali už v padesátých - šedesátých letech 

08:57:50
22.05.2012
22.05.2012

Nepér
Jo, vlevo to má jedny dveře pro řidiče a vpravo dvoje pro odvoz dětí do školy 

08:50:05
22.05.2012
22.05.2012

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> Nepér 22.05.12 08:47:30: To je ten Veloster, že? Jak to má dvojvlez jen na jedné straně. Taky se mi to líbí. 

08:47:30
22.05.2012
22.05.2012

Nepér
Docela se mi to líbí.
08:46:53
22.05.2012
22.05.2012

Nepér
Hjondééé
21:12:43
21.05.2012
21.05.2012

Skili
m8rinek 28.04.12 01:21:19 napsal:
→ Karlos (WIO46): protože to viděli v TV a přitom
v původním filmu byl Mach 1 ve vyblitý barvě, ze kterýho nikdo na větvi
není… images.thecarconnection.c om/med/1973-mach-1-gone-in -60-seconds_100179684_m.jp g ja jsem
vsem co origo film nevideli doporucuju se podivat... hlavne druha polovina filmu je super
→ Karlos (WIO46): protože to viděli v TV a přitom
v původním filmu byl Mach 1 ve vyblitý barvě, ze kterýho nikdo na větvi
není… images.thecarconnection.c om/med/1973-mach-1-gone-in -60-seconds_100179684_m.jp g ja jsem
vsem co origo film nevideli doporucuju se podivat... hlavne druha polovina filmu je super
20:04:04
21.05.2012
21.05.2012

Skili
-> havlik 17.05.12 11:30:40: jé Matra
17:40:07
21.05.2012
21.05.2012

Flasch1994
-> Jozka: Jé, Benzinka v Nepomuku. Ten tam stojí vždycky když jedu kolem, úžasná libovka

11:33:06
21.05.2012
21.05.2012

Jozka
Z pneuservisu..
19:38:28
20.05.2012
20.05.2012

Jarda/felda
-> šrek 20.05.12 15:43:34: to ale nejni auto


15:44:54
20.05.2012
20.05.2012

šrek
3
15:44:28
20.05.2012
20.05.2012

šrek
2
15:43:34
20.05.2012
20.05.2012

šrek
1
11:29:32
20.05.2012
20.05.2012

havlik
-> Don_pepe: neni divu.
10:34:22
20.05.2012
20.05.2012

Don_pepe
Parádička i s posádkou, děda říkal že by to nevyměnil za všechny fábie světa

18:24:51
17.05.2012
17.05.2012

castrol
-> rockboy: -> havlik: pekne stroje
13:14:59
17.05.2012
17.05.2012

Pavel P..
rockboy 17.05.12 12:30:07 napsal:
ještě jsem zapomněl jednu starou Audinu (možná ještě Auto Union)
to je Wanderer... teda z koncernu Auto-union
ještě jsem zapomněl jednu starou Audinu (možná ještě Auto Union)
to je Wanderer... teda z koncernu Auto-union

12:30:07
17.05.2012
17.05.2012

rockboy
ještě jsem zapomněl jednu starou Audinu (možná ještě Auto Union)
12:29:07
17.05.2012
17.05.2012

rockboy
-> Pavel P..: díky
11:55:44
17.05.2012
17.05.2012

Pavel P..
rockboy 17.05.12 11:37:38 napsal:
ví někdo co to je? díky
aero 30
ví někdo co to je? díky
aero 30
11:41:10
17.05.2012
17.05.2012

skodovak
-> rockboy: no co,mazec
11:37:38
17.05.2012
17.05.2012

rockboy
ví někdo co to je? díky
11:35:52
17.05.2012
17.05.2012

rockboy
Saab Sonet
11:33:37
17.05.2012
17.05.2012

rockboy
jižní spojka
11:32:54
17.05.2012
17.05.2012

rockboy
teď pár aut, o kterejch si nejsem jistej, jestli jsem je sem už někdy nedával a prohledávat vlákno se mi nechce - jestli to tady je, tak sorry, snad se tolik nestalo
11:31:28
17.05.2012
17.05.2012

rockboy
.
11:30:40
17.05.2012
17.05.2012

havlik
11:29:36
17.05.2012
17.05.2012

rockboy
ještě detail auta v popředí
11:28:44
17.05.2012
17.05.2012

rockboy
cestou do práce u Zlíchovskýho tunelu
11:27:58
17.05.2012
17.05.2012

rockboy
nějaká placka u nás v práci v garáži 

11:26:00
17.05.2012
17.05.2012

rockboy
.
11:25:33
17.05.2012
17.05.2012

rockboy
Kutná Hora v době pouti (nějak kolem Velikonoc)
11:24:22
17.05.2012
17.05.2012

rockboy
Praha, Velkopřevorské náměstí - krapet upravenej, ale hezkej
00:50:15
17.05.2012
17.05.2012

Vojťas
-> Tomaso435: foceno v čt, tak ze nevim
19:04:29
16.05.2012
16.05.2012

Tomaso435
-> Athlonek: taky na prodej
je to obec kámen. už v loni sem na něj koukal..
http://www.youtube.com/wa tch?v=FN2eZCA37ys prostě okamžitě se mi vybavil tenhle kousek filmu :D
je to obec kámen. už v loni sem na něj koukal..
http://www.youtube.com/wa tch?v=FN2eZCA37ys prostě okamžitě se mi vybavil tenhle kousek filmu :D
19:01:03
16.05.2012
16.05.2012

Tomaso435
ale zadní světla to mělo jak nový,,,
jinak tam stála ještě stejšna
jinak tam stála ještě stejšna
18:59:15
16.05.2012
16.05.2012

Athlonek
-> Tomaso435: Kde pak to je?
18:59:12
16.05.2012
16.05.2012

castrol
-> Tomaso435: niekde tu uz bola a stale na predaj
18:58:51
16.05.2012
16.05.2012

Tomaso435
ale asi jediný co je na tom zajimavý sou ronaly a to čtyř hranatý oko
18:56:39
16.05.2012
16.05.2012

Tomaso435
libovka.. no jak se veme asi ne, takže jen zajimavý auto z ulice... 2 roky stojí v prdeli převodovky a přdní pružiny.. sou k tomu, nemá stk. cena prý 45tis..
18:54:29
16.05.2012
16.05.2012

j_j
-> Radek Retro eLeSo: je to jenom virt :)
18:53:41
16.05.2012
16.05.2012

Radek Retro eLeSo
-> j_j: seš vocas,pak to tu nemá vypadat jak to vypadá,navíc to teda neni auto...........ale dělej jak myslíš
18:49:43
16.05.2012
16.05.2012

HLT
Jednou takhle v Polsku
18:47:01
16.05.2012
16.05.2012

j_j
-> Radek Retro eLeSo: brečím
je tady asi 53 témat - Libové škodovky z ulic, Libové škodovky ze slepých ulic, Zajímavá auta z ulic, Starší škodovky, Starší pololibové škodovky, Škoda 120-felicia, Obludárium atd. Nechal bych to tu 
je tady asi 53 témat - Libové škodovky z ulic, Libové škodovky ze slepých ulic, Zajímavá auta z ulic, Starší škodovky, Starší pololibové škodovky, Škoda 120-felicia, Obludárium atd. Nechal bych to tu 
18:44:52
16.05.2012
16.05.2012

Radek Retro eLeSo
-> j_j 16.05.12 18:42:32: dej to téma autobusáci a né sem


18:42:32
16.05.2012
16.05.2012

j_j
Bratislava 12/5 2012
18:39:06
16.05.2012
16.05.2012

HLT
Jednou takhle v Polsku 

Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:
