
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6751 příspěvků (zobrazeno 2601 až 2650) od 19.05.2010 do 18.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
20:07:16
22.04.2013
22.04.2013

Flasch1994
-> cPetan: No, když se to vezme, sem to ukazoval jednomu (normálnímu) klukovi, tak než sem mu řek že to je favorit, tak si myslel že to je felicie. Čiže je dost možný, že těhle negramotům by se to dalo namluvit. Jen ta světlá vejška by se obhajovala hůř.

19:52:04
22.04.2013
22.04.2013

cPetan
-> Flasch1994: Tovíš, to jim musíš vysvětlit, že to není fávo, ale Land Rover 

19:41:11
22.04.2013
22.04.2013

Radza
-> kyfkař: tak nějak

19:15:56
22.04.2013
22.04.2013

kyfkař
nesnáším ty šamponi v golfech
ani žárovku u toho neuměj vyměnit a z fáčka budou mít jako prd.l nebo co
ani žárovku u toho neuměj vyměnit a z fáčka budou mít jako prd.l nebo co
19:05:53
22.04.2013
22.04.2013

Radza
-> Flasch1994: jj,je to tak.samý vw,čubky,frajeři a přijedeš s fávem nebo š120 a vidíš jen


18:24:11
22.04.2013
22.04.2013

Flasch1994
-> cPetan: Jo to je běžný. Bych to moh začít fotit i u nás před školou, dycky stojí banda gangsterů...
, u fakt odporně vytuněnejch... ale prostě je to Golf IV, boží kára, na to holky letí.
A maj ohromnou prdel z toho když projíždim kolem s Favoritem...
, u fakt odporně vytuněnejch... ale prostě je to Golf IV, boží kára, na to holky letí.
A maj ohromnou prdel z toho když projíždim kolem s Favoritem...00:39:16
21.04.2013
21.04.2013

cPetan
-> Flasch1994:
už jsem to viděl i v pohybu a opravdu jel takle na zemi
už jsem to viděl i v pohybu a opravdu jel takle na zemi22:35:20
20.04.2013
20.04.2013

Flasch1994
-> cPetan: Skupina kolem Golfů III a IV je tak trošku jiná liga, to se pochopit nedá...
23:11:24
16.04.2013
16.04.2013

cPetan
-> Luky: -> Jarda/felda: No nevím na tý přední značce byly vidět zbytky po STK nálepce 

22:36:56
16.04.2013
16.04.2013

Luky
-> Jarda/felda: no dobře, ale proč to má vpředu? Apropo, US zadní dveře jsou jediný, co jsou k mání? 
-> Nwkt: jo tak to potom jo, to jsem asi nepochopil, sorry

-> Nwkt: jo tak to potom jo, to jsem asi nepochopil, sorry

22:26:04
16.04.2013
16.04.2013

Jarda/felda
-> Luky: může mít vzadu US dveře 

22:24:39
16.04.2013
16.04.2013

Nwkt
-> Luky: Tuning
22:23:25
16.04.2013
16.04.2013

Luky
-> cPetan: jaký má asi smysl dávat US formát značky na klasický ("evropský") nárazník? 

19:10:59
16.04.2013
16.04.2013

cPetan
Dneska pred skolou. Ovladani vzduchovyho podvozku jsem nikde nenasel, tak nevim. Lizatko mel max 2 cm nad zemi...
11:29:19
16.04.2013
16.04.2013

Karlos (WIO46)
-> MATTESS: Velmi hezké.

06:20:38
16.04.2013
16.04.2013

MATTESS
Fešák
22:13:25
07.04.2013
07.04.2013

castrol
havlik 07.04.13 22:03:17 napsal:
→ Minik03: podle mě furt vypadá líp než kdyby měla
schnít na sračky u franty pod hruškou
a mne sa to paci
→ Minik03: podle mě furt vypadá líp než kdyby měla
schnít na sračky u franty pod hruškou

a mne sa to paci
22:04:09
07.04.2013
07.04.2013

havlik
-> Nwkt: nevim no i to je možný ale nevim co s tou kyvkou by tam vymysleli za převaření
22:03:17
07.04.2013
07.04.2013

havlik
-> Minik03: podle mě furt vypadá líp než kdyby měla schnít na sračky u franty pod hruškou
22:01:38
07.04.2013
07.04.2013

Nwkt
-> havlik: Fikneš flexou a svaříš šikmo, na podval se to nějak natáhne ne
22:01:37
07.04.2013
07.04.2013

Minik03
-> havlik: to je fuk jaká, je to konstrukce, ale vypadá to hrozně zuboženě 

22:00:53
07.04.2013
07.04.2013

havlik
-> Minik03: no ta určitě nebude původní konstrukce:)
22:00:08
07.04.2013
07.04.2013

Minik03
-> havlik: rozčilujě mě ta zadní naprava
21:57:00
07.04.2013
07.04.2013

havlik
-> Minik03: proč?
21:52:18
07.04.2013
07.04.2013

Minik03
-> osminohej 07.04.13 21:49:59: K pláči
21:50:27
07.04.2013
07.04.2013

osminohej
21:49:59
07.04.2013
07.04.2013

osminohej
.
15:01:15
04.04.2013
04.04.2013

Jozka
-> Gryzly: MG mě napadlo tvarově, dle barvy pak že by to mohlo být něco exotičtějšího from Italy..
00:18:36
03.04.2013
03.04.2013

Matsoft
-> srandokan 03.03.13 06:21:09: copak to je? Nejaka nova lada?
00:07:57
03.04.2013
03.04.2013

Gryzly
-> Jozka: Nevím Triumf, MG něco takového.
09:34:27
02.04.2013
02.04.2013

Jozka
-> Gryzly: A co to bude, až se to trochu víc "zavře" do původní podoby?
11:16:32
27.03.2013
27.03.2013

Gryzly
V pondělí jsem byl na emisích a hle co tam nebylo v servisu. Majitel má rád starší otevřený auta.
20:50:52
25.03.2013
25.03.2013

Petr Volfik
-> Jarda/felda: Tak to musí bejt docela letadlo. 

01:45:02
25.03.2013
25.03.2013

Jarda/felda
-> Petr Volfik: známe, konkrétně v tomhle je ted 2.1td 80kw
majitel má další dva takový
majitel má další dva takový23:45:57
24.03.2013
24.03.2013

Petr Volfik
.
23:45:41
24.03.2013
24.03.2013

Petr Volfik
.
23:45:02
24.03.2013
24.03.2013

Petr Volfik
Nevim jestli to tu už nebylo, ale pro mě docela rarita. Blejsknul jsem jí na Kladně na haldě když se jeli offroad trialy.
20:31:45
24.03.2013
24.03.2013

Flasch1994
-> Radek Retro eLeSo: Ani sem nevěděl že existuje, přesunuto.
22:16:21
22.03.2013
22.03.2013

tonek.favo
Prostě nádhera 

22:06:58
22.03.2013
22.03.2013

Tomaso435
-> hlouch 16.02.13 19:58:40: tohle bylo někdy v roce 2000 na truckshow v mejtě... nechapal sem :D
22:06:01
22.03.2013
22.03.2013

Radek Retro eLeSo
Mercedes Benz SLS AMG 6.3
22:05:00
22.03.2013
22.03.2013

Radek Retro eLeSo
-> Flasch1994: proč ho nepřesuneš do tématu o FUNech?
22:04:08
22.03.2013
22.03.2013

Radek Retro eLeSo
-> BigKarelStereo 04.03.13 19:39:05: jel sem minulej tejden kolem něj,stojí u silnice na Liberec ;-)
19:45:30
04.03.2013
04.03.2013

alpin
-> castrol: po PE to behá , riadny zvuk to má
19:39:43
04.03.2013
04.03.2013

castrol
-> alpin: to je prdelka
19:39:17
04.03.2013
04.03.2013

BigKarelStereo
...
19:39:05
04.03.2013
04.03.2013

BigKarelStereo
na pumpe
19:36:00
04.03.2013
04.03.2013

Luky
-> doking: jojo, byla to reklama na autíčkárnu
19:33:06
04.03.2013
04.03.2013

doking
-> Luky: Tak to je v Černý růži, páč majitel těchto vozů tam má prodejnu modelů Fox toys
19:12:36
04.03.2013
04.03.2013

charon
-> Luky 04.03.13 19:09:52: Hmm, je pravda, ze to GTB je o dost pravdepodobnejsi ... Ale vypadaj dost podobne
Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:
