
Jen tak mimochodem, 308 GTB stojí vystvaneé v nějakým obchoďáku v Praze, ul. Na Příkopech. A hned vedle Lancia Thema powered by Ferrari se stejným motorem ;)










A zvenku to jde jednodušeji. Kyselina z baterky vládne.















jak bez tlumičů. Ale ten hnusně vyklepanej lem rok holej plech je síla












Ve Velké Bíteši







A-Team 




















