skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6751 příspěvků (zobrazeno 2551 až 2600) od 19.05.2010 do 18.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
23:42:31
05.05.2013
05.05.2013

Tuner#2 - zrušená registrace
Ale potkat tohle ve městě je celkem mazec - fotka od známého z Prahy.
23:41:25
05.05.2013
05.05.2013

Tuner#2 - zrušená registrace
Tu Audinu znám, přední brzdy moc pěkný byť je to klasika předělaný VW 

21:40:49
05.05.2013
05.05.2013

castrol
-> Bedřich: audinka je nenapadna
21:10:39
05.05.2013
05.05.2013

Bedřich - zrušená registrace
-> Milan 136: Camaro je z té trojice nejnudnější.To už radši to Audi.Nej samozřejmě Fabia :)
19:17:11
05.05.2013
05.05.2013

Milan 136
-> Nwkt: když jinak nedáš...
19:15:30
05.05.2013
05.05.2013

Milan 136
brzdy
19:14:56
05.05.2013
05.05.2013

Milan 136
pak nějaká audi s divnýma brzdama
19:13:20
05.05.2013
05.05.2013

Milan 136
zadní
19:11:22
05.05.2013
05.05.2013

Milan 136
přední brzdy
19:09:45
05.05.2013
05.05.2013

Milan 136
zadek
19:08:23
05.05.2013
05.05.2013

Nwkt
-> Milan 136: A tam Camaro? 

19:04:45
05.05.2013
05.05.2013

Milan 136
Jdu si na pivko a najednou koukám na parkoviště
08:25:40
05.05.2013
05.05.2013

MATTESS
-> havlik: a tak

07:26:40
05.05.2013
05.05.2013

havlik
-> MATTESS: žádný náš klub dělal prodloužení krajských testací
23:04:03
04.05.2013
04.05.2013

MATTESS
-> havlik: jaký to byl sraz?
22:14:05
04.05.2013
04.05.2013

havlik
.
22:13:20
04.05.2013
04.05.2013

havlik
.
22:12:41
04.05.2013
04.05.2013

havlik
Banham Spyder
21:22:54
03.05.2013
03.05.2013

Karlos (WIO46)
-> alpin: Hezky.

20:58:53
03.05.2013
03.05.2013

alpin
-> Karlos (WIO46): 911 , mal by byť Mk1
20:57:37
03.05.2013
03.05.2013

Karlos (WIO46)
-> alpin: 911? 912?
20:12:07
03.05.2013
03.05.2013

alpin
tease
22:32:32
02.05.2013
02.05.2013

gred
-> Nwkt: asi jo,potkal sem tam toho u tý pumpy víc,ale spíš jen projížděli kolem...i po praze
21:19:02
02.05.2013
02.05.2013

Nwkt
-> Pavel P..: Já tam taky nepudu
21:14:13
02.05.2013
02.05.2013

Pavel P..
-> Nwkt: taky jsem chtěl v sobotu jet ale když vidím to počasí tak asi zůstanu doma...
20:41:13
02.05.2013
02.05.2013

Nwkt
-> GRED-Činpokomon :D: Jel do Plzně ne? plzen.idnes.cz/oslavy-osv
obozeni-v-plzni-dc9-/plzen
-zpravy.aspx?c=A130502_...
20:33:17
02.05.2013
02.05.2013

navajas
Dnes u obi na parkovišti. napulírovanej jak novej.
19:56:18
01.05.2013
01.05.2013

gred
dnes ve zdicích na pumpě,nepřišlo mi že by se k sobě nějak hlásili,docela pěkný sjetí

23:26:25
28.04.2013
28.04.2013

Tuner#2 - zrušená registrace
-> m8rinek 28.04.13 19:52:21: Taky ten dotaz nechápu 

20:47:07
28.04.2013
28.04.2013

THOMMY
-> j_j: Jé, Fridolín :) Taky nevím, proč by nemohl mít véčka, kvůli kolům?
19:52:21
28.04.2013
28.04.2013

m8rinek
-> j_j: proč by Včka mít nemělo?
19:51:23
28.04.2013
28.04.2013

stepan
-> j_j: VW 147
11:27:26
28.04.2013
28.04.2013

j_j
-> Skodovkar22: nádhera 
nevíte někdo co je za auto to modré a jakto, že má Véčka? děkuji

nevíte někdo co je za auto to modré a jakto, že má Véčka? děkuji
22:36:15
23.04.2013
23.04.2013

alpin
a 2x 911 , pod igelitom model z 80-tich rokov , pod handrou ( v pravom dolnom rohu kúsok ) pôvodný model
22:35:45
23.04.2013
23.04.2013

Michal N 283 - zrušená registrace
-> alpin: tak to pekne ked tam také vozy schovávajú
22:34:02
23.04.2013
23.04.2013

alpin
-> Michal N 283: na praxi , normálne zatvorená dielňa ale nejako som sa prikmotril na chvílku
22:32:51
23.04.2013
23.04.2013

Michal N 283 - zrušená registrace
-> alpin: to máte na dielni volakde?
22:32:38
23.04.2013
23.04.2013

alpin
.
22:30:18
23.04.2013
23.04.2013

alpin
MB 190SL
21:48:07
23.04.2013
23.04.2013

Radza
-> Majki: tak to je jen dobře.

22:27:19
22.04.2013
22.04.2013

Yogi55
dnes v Madarsku, ATS kolesa a brutalne tvrdy podvozok, len tak hopsal po hrboch.
22:09:00
22.04.2013
22.04.2013

Majki
-> Radza: No já jsem ještě noty neměl a už jsem měl 3 auta, sice škodovky a dvanasetrosku ale opravuju auta od svých 8let (v 8 jsem si potrvé vydělal 50kč za vyměnu termostatu na sousedové 120cítce).
21:57:04
22.04.2013
22.04.2013

Radza
-> Jarda/felda: to neva,že máš golfa.Ale jak to říct...
Prošel jsi si k němu tak nějak od "píky" a poznal starý škodovky,zpravit si umíš taky spoustu věcí.
Ale tyhle bukanýři neumí pomalu vyměnit ani kolo.To jsou všechno auta od jejich zazobaných rodičů,sotva tomu uschne inkoust na notách,už maji před barákem takovýhle auta s obsahem minimálně a nejméně od 1.6,kde 1.6 maji "nejchudší z bohatých".....

Prošel jsi si k němu tak nějak od "píky" a poznal starý škodovky,zpravit si umíš taky spoustu věcí.
Ale tyhle bukanýři neumí pomalu vyměnit ani kolo.To jsou všechno auta od jejich zazobaných rodičů,sotva tomu uschne inkoust na notách,už maji před barákem takovýhle auta s obsahem minimálně a nejméně od 1.6,kde 1.6 maji "nejchudší z bohatých".....

21:35:22
22.04.2013
22.04.2013

U-Geen
-> havlik: ale no tak... takovej znalec jako ty? :-)
21:08:59
22.04.2013
22.04.2013

cPetan
-> Jarda/felda: Tak to jsi ztracen 

20:39:28
22.04.2013
22.04.2013

Jarda/felda
-> Flasch1994: -> kyfkař: -> Radza: tak dík taky mam golfa


20:32:14
22.04.2013
22.04.2013

j_j
Daihatsu Applause :)
20:27:39
22.04.2013
22.04.2013

Nwkt
-> j_j: DAIHATSU
20:26:25
22.04.2013
22.04.2013

havlik
-> j_j: suzuki
20:25:44
22.04.2013
22.04.2013

j_j
kdo uhodne co to je? 

Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:
