
V týdnu před ním jsem se v tom od pátku do pátku po odpoledních válel a dělal výměnu rozvodů a přetěsňování všude kde to teklo, než jsem to natočil tak jsem čerpadlo nechal pěkně promazat vrtačkou, ale zní to teď na volnoběh za tepla jak přidřený
. Nikdy to neznělo dobře, ale naprosto vytahanej řetěz toho zjevně dost přebíjel.Zní jako kdyby sotva mazal, ale přitom Ekvita (s novou vložkou by měla s tlakem být naopak lepší, kontrolka zhasíná hned a za tepla se rozsvěcí třeba až po 10s, za studena třeba klidně až po minutě. Nalil jsem tam novou 15w40. Má smysl místo ekvity zkusit normální plechovej filtr?
Nejspíš budu muset ještě k tomu podruhý dělat těsnění pod hlavou protože při 100% zátěži např při předjíždění si pokaždé odfrkne třeba decku do přepadu, zkoušel jsem i jiná vička atd, ale je to dokonale pravidelné. Při normální jízdě tlak drží a bez problému.
Myslíte že má smysl tam zkusit naházet ojnice + pístní čepy z jiného motoru + nová ojniční ložiska, že to může bejt třeba jenom uklepaný? Komprese jsou furt silné a krásně pravidelné, takže válce s písty není důvod měnit. Zvuk je jen drobně zvonivý, nemyslím si že to je klika ani vačka.






























