Však on nenapsal, že to má 1f nabíječku. Napsal, že to nemá 3f nabíječku.
Nicméně ze všech důvodů bych to 3f udělal, to že si auto vezme jen 2f, je jedno.
skoda.virt.cz
| datum | nazev | misto |
|---|---|---|
| 26.06. - 28.06.2026 | Pohofest - sraz vozidel Škoda | Přestavlky / Nabočany |
| 24.07. - 26.07.2026 | Felda meet no.7 | Vlachovice Vrbětice |
| 31.07. - 02.08.2026 | 6.Valašský Škoda Sraz | Vrbětice , výletiště |
| 12.09.2026 | Veteráni navždy | Janov nad Nisou, sokolovna | Další akce a srazy... |

Nicméně ze všech důvodů bych to 3f udělal, to že si auto vezme jen 2f, je jedno.



