.zlatej baworák-> Pavel P@nkáč: no celej lem na kombíka stojí 250kč a mě se teď nechce měnit protože by to muselo jít na lak a zadruhý bych se s tím sral dlouho protože bych musel ještě měnit i dno tý kapsy a další pikačoviny.takhle to mám za pár hodin polátaný a nějakou dobu to vydrží.a na technický nebudou hudrovat že tam jsou díry.bylo to už docela dost a kamarád kterej mi to bude protahovat řekl at to opravím.protože pak mi nebudou kontrolovat třeba jiný věci











jéjé 






