
skoda-virt.cz/cz/.../571







podla vrstvy karbonu na svieckach. Dymil zatepla tak ako draxo 1.3 pred smrtou zastudena
zral olej jak len mohol ... a dosahoval zavratnu rychlost 30 km / h 

















puvodne melo bejt neco sme lepili 









Otestováno už včera, funkce perfektní. Kdyby někdo chtěl na želivy odladit karbec...stačí na výfuk navařit matku M18x1,5 v místě del foto a nebo na svody kde už jsou spojeny všechny větve. Pokud někdo používá příměs olova od výfuku, neměřím, živtonost lambdy jde pak rapidně dolů.



som nad tym tiez rozmyslal a nie je to nemozne ... za matesom :D:D:D



máš tam moc "masa" a je to "moc" dlouhé... ty klouby jsi měl říznout co nejvíc to šlo a tu trubku navařit hned na ufiklý konec....je tam velká šance, že ti to bude o něco dřít a hrany co vidím ti taky moc nepřidají....alespoň to pořádně obrus ty rohy kolem sváru..radím ze zkušenosti, ale netvrdím, že ti to musí zákonitě zavazet.






























