skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
11:59:55
26.05.2012
26.05.2012

itchy
-> francomk: hmm to bude nejaka prudko narocna skola
11:58:36
26.05.2012
26.05.2012

francomk
Tak, nakoniec sa ukázalo, že sa dá spraviť 5 skúšok za 4 dni 
A v mojom prípade úspešne...

A v mojom prípade úspešne...

11:42:15
26.05.2012
26.05.2012

stepan
Vlastní ruční práce ze starý kožený bundy.
11:11:19
26.05.2012
26.05.2012

Lubes - zrušená registrace
-> minno: tak už aj na teba doľahlo to fotenie v zrkadle?


08:39:45
26.05.2012
26.05.2012

Gryzly
-> minno: Pravé hranaté nebo kulaté? Protože z toho zaobleného by stačilo sklo vyndat a dát nalevo.
08:34:06
26.05.2012
26.05.2012

exwrcteam
-> Luky.: lidl neber to vid lepsi nez tam davat folii kvuli lakovani kufru

08:32:44
26.05.2012
26.05.2012

minno
-> darkstar93: to neviem, ale to je snáď jedno z akej, prídeš do AVIA/LIAZ predajne, pýtaš zrkadlo a buď také majú alebo nie. Musí mať potrebnú veľkosť a byť vypuklé.
08:32:01
26.05.2012
26.05.2012

Luky
-> exwrcteam: mám li být upřímný, tenhle samolepko styl je teda pěkně hnusnej... 

08:14:20
26.05.2012
26.05.2012

exwrcteam
mozna se letos i svezu

03:01:32
26.05.2012
26.05.2012

Jarda/felda
suri 25.05.12 22:35:31 napsal:
→ minno: hlavne sa nevybúraj , je to nezvyk takéto
zrkadlá , octavia má v tom mrtvom uhle panoramatické , v jednom zrkadle
auto ďaleko a v strednom za tebou :D to už sem měl na feldě
→ minno: hlavne sa nevybúraj , je to nezvyk takéto
zrkadlá , octavia má v tom mrtvom uhle panoramatické , v jednom zrkadle
auto ďaleko a v strednom za tebou :D to už sem měl na feldě

22:55:23
25.05.2012
25.05.2012

darkstar93 - zrušená registrace
-> minno: ak smiem vediet :) z akej avie to máš tie zrkadlá? pojdem pozreť či majú aj tu u nás. :)
22:50:58
25.05.2012
25.05.2012

minno
-> darkstar93: pravé zrkadlo na škodovke je vypuklé už z výroby, keby bolo rovné, tak v ňom neuvidíš nič (skúšal som).
22:49:35
25.05.2012
25.05.2012

minno
Rozdiel panoráma (hore) vs obyčajné zrkadlo (dole). Myslím, že rozdiel je značný.
22:49:10
25.05.2012
25.05.2012

darkstar93 - zrušená registrace
-> minno: super. chystám sa tiež dať do speťakov nové tie zrkadlá. inak moj pravý speťák mi pripadá ako keby nejakú takú vložku mal. je to rozdiel oproti obyčajnému zrkadlu. je to možné?
22:45:36
25.05.2012
25.05.2012

minno
-> darkstar93: ja som si kúpil nové zrkadlové vložky do Aviackych veľkých zrkadiel, tie sú panoramatické, a z nich som si dal vyrezať do škodovky.
-> suri: no práveže mne teraz vadilo že na škodovke v tom ľavom a strednom zrkadle bolo všetko podľa iných áut "moc blízko" a čiže síce veľká plocha zrkadiel, ale malá vyobrazená plocha odrazu. Teraz budú panoramatické všetky 3, takže rovnaký odraz bude na všetkých.
-> haso: kľudne, sa ti to oplatí aj po prirátaní poštovného :-) Tiež si myslím že je to dobrá zmena k bezpečnosti, či už v meste, alebo na diaľnici. je to dosť veľký rozdiel.
-> suri: no práveže mne teraz vadilo že na škodovke v tom ľavom a strednom zrkadle bolo všetko podľa iných áut "moc blízko" a čiže síce veľká plocha zrkadiel, ale malá vyobrazená plocha odrazu. Teraz budú panoramatické všetky 3, takže rovnaký odraz bude na všetkých.
-> haso: kľudne, sa ti to oplatí aj po prirátaní poštovného :-) Tiež si myslím že je to dobrá zmena k bezpečnosti, či už v meste, alebo na diaľnici. je to dosť veľký rozdiel.
22:35:47
25.05.2012
25.05.2012

haso
-> minno: ked raz budem rezat nejake sklo tak ti ho poslem postou nech usetrim 
E: a taketo zrkadla su uplne najlepsia zmena k bezpecnosti, hlavne ak jazdis v hustej mestskej premavke...a aj cuva sa stym uplne fantasticky...:)

E: a taketo zrkadla su uplne najlepsia zmena k bezpecnosti, hlavne ak jazdis v hustej mestskej premavke...a aj cuva sa stym uplne fantasticky...:)
22:35:31
25.05.2012
25.05.2012

suri
-> minno: hlavne sa nevybúraj , je to nezvyk takéto zrkadlá , octavia má v tom mrtvom uhle panoramatické , v jednom zrkadle auto ďaleko a v strednom za tebou :D
22:34:20
25.05.2012
25.05.2012

minno
-> haso: za rezanie len 1,99 eura
dokopy aj s nákupom Aviáckych zrkadiel 6,99 €. Veľa muziky za málo korún. Ale v tom sklenárstve sú ozaj nejakí extra lacní, lebo čo som si bol dať vyrezať zrkadielka do slnečnej clony keď som si ju čalúnil, tak aj s materiálom aj s rezaním som dal za to pár centov.
dokopy aj s nákupom Aviáckych zrkadiel 6,99 €. Veľa muziky za málo korún. Ale v tom sklenárstve sú ozaj nejakí extra lacní, lebo čo som si bol dať vyrezať zrkadielka do slnečnej clony keď som si ju čalúnil, tak aj s materiálom aj s rezaním som dal za to pár centov.22:31:37
25.05.2012
25.05.2012

darkstar93 - zrušená registrace
-> minno: mali také zrkadlo alebo si to z nejakých iných zrkadiel nechal obrezať?
22:29:23
25.05.2012
25.05.2012

haso
-> minno: ze som taky neslusny, kolko si vypytali za rezanie? mne najprv zadelil ze 10, som mu povedal nech si to necha
a potom ze 5e ja ze no to je uz lepsie a skoncili sme myslim na 3e 
a potom ze 5e ja ze no to je uz lepsie a skoncili sme myslim na 3e 
22:23:27
25.05.2012
25.05.2012

minno
Dnes som si bol v sklárstve po vyrezané nové panaromatické vložky zrkadiel do škodovky
Už sa teším na ten výhľad.
Už sa teším na ten výhľad.19:31:57
25.05.2012
25.05.2012

suri
-> Jarda/felda: nevadí , ja nemám aktuálne žiadne auto na prehliadku , octa to má ešte ďaleko - 30tkm / 12/2013 a tam sa bude rozprávať o viacerých veciach nie len o oleji , ale u nás to robia klasicky vypušťákom a nechajú poriadne vykvapkať ,,,
19:25:05
25.05.2012
25.05.2012

Jarda/felda
-> suri: co sem zažil tak u toho majitel nikdy nebyl 

19:19:56
25.05.2012
25.05.2012

suri
-> Jarda/felda: ja by som to rýchlo povedal že nie a chcem vypušťákom
19:19:10
25.05.2012
25.05.2012

Jarda/felda
-> suri: tady skoro všechny, mě se ta metoda taky nelíbí 

19:06:29
25.05.2012
25.05.2012

castrol
myschaak AZNP K.Hora 25.05.12 10:56:20 napsal:
zbrojím na želiv)luxus
zbrojím na želiv)luxus

18:19:00
25.05.2012
25.05.2012

darkstar93 - zrušená registrace
-> jarda.u1: keby som si ja mohol v škole robiť veci na auto tak som spokojný ešte viac :D síce technika v škole stojí za nič s tými vôlami kilometrovími ale aj tak lepšie ako nič.. naštastie to je zatial kde vyrábať. tak som spokojný :)
18:15:23
25.05.2012
25.05.2012

jarda.u1
-> darkstar93 25.05.12 17:03:01: to jsme delali v prvaku na ucnaku taky 

17:35:59
25.05.2012
25.05.2012

suri
-> darkstar93: fajne-> Jarda/felda: tu žiadny , všetko vypušťákom a inak by som to ani nechcel
17:23:09
25.05.2012
25.05.2012

Jarda/felda
-> Lukky_sk: já používám kliku ze dveří 

17:21:58
25.05.2012
25.05.2012

Jarda/felda
-> suri: stejně většina autorizáků vysává olej přes měrku


17:18:45
25.05.2012
25.05.2012

darkstar93 - zrušená registrace
-> suri: ano :D kým sa to dá urobiť zadarmo tak prečo nie :). ked sú to veci ktoré pomôžu alebo ulahčia prácu... nabudúce snád ešte tiež niečo do motora. ak tak tak kludne nejaké rady :) čo sa zíde atd. :)
17:18:12
25.05.2012
25.05.2012

j_j
-> myschaak AZNP K.Hora: pěkná barva, minule jsem se díval a na kila byla za příplatek - v životě jsem jí ale na kile neviděl.
17:16:45
25.05.2012
25.05.2012

suri
-> Klubko_: jj
17:16:17
25.05.2012
25.05.2012

Klubko_
-> suri: tak mozna priste 

17:14:18
25.05.2012
25.05.2012

suri
-> darkstar93: zbrojíš prípravky?? jednoduché a lacné -> Klubko_: robí sa na to aj sada závitník vložky na opravu a šroub sa mení celý
17:08:13
25.05.2012
25.05.2012

m8rinek
-> darkstar93: pěkný
17:03:01
25.05.2012
25.05.2012

darkstar93 - zrušená registrace
dnes voláka palica kovová a na konci voláke diery :D
16:21:59
25.05.2012
25.05.2012

Klubko_
-> suri: jojo, hlinikova vana. No rikal jsem si, jestli se ma ta podlozka vymenit, ale nesla dolu a vzhledem k tomu, ze bych to stejne vhodne neutahl, musim verit tmelu.
14:35:36
25.05.2012
25.05.2012

suri
-> Lukky_sk: to majú všetky renalty
14:21:53
25.05.2012
25.05.2012

haso
som vytlacil, aby to veduci rovno aj doskrtal 
a dakujem m8rinkovi za malu ale pomerne dolezitu radu

a dakujem m8rinkovi za malu ale pomerne dolezitu radu

13:25:56
25.05.2012
25.05.2012

Lukky_sk
-> suri: Ja sa len vždy divím, prečo to tí ľudia tak zaťahujú... minule výmena oleja na paThalii 1.4i kabaret jak vyšitý kľúč na vypúšťací šroub - zapustený štvorhran. A reku paráda tyčka z 3/8 goly bude pasovať. Ani nie. Nakoniec povolené upraveným kľúčom z 19 storočia údajne pôvodne na kosu za konský povoz. samozrejme na polmetrovej trubke. Ktovie kde sa inžinieri v krajine galského kohúta inšpirovali :D
13:14:01
25.05.2012
25.05.2012

Pavel P..
-> myschaak AZNP K.Hora: já vim... ted máš jen vyblitě žlutou užovku a naválečkovaný garde

13:08:23
25.05.2012
25.05.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> Pavel P..: bych musel mít vyblitě hnědý emko


12:50:54
25.05.2012
25.05.2012

Pavel P..
-> myschaak AZNP K.Hora: už ses proleštil na plech?

11:53:01
25.05.2012
25.05.2012

suri
-> Klubko_: to je klasika , na octaviách a hlavne hliníkovej PD vani nájsť niekedy nestrhnutú skrutku je umenie , každý to ťahá ako debil a nemení podložky alebo skrutky
10:59:30
25.05.2012
25.05.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> minno: už jsem za půlkou auta,čekám až se přehoupne sluníčko

10:58:40
25.05.2012
25.05.2012

oppik
-> myschaak AZNP K.Hora: tak zbroj pořádně at něco vyhraješ 

10:58:08
25.05.2012
25.05.2012

minno
-> myschaak AZNP K.Hora: no a teraz ešte tú na fotke pravú stranu dokončiť

10:56:20
25.05.2012
25.05.2012

myschaak AZNP K.Hora
zbrojím na želiv)
