skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
19:18:38
02.06.2012
02.06.2012

suri
-> castrol: veniec robíš ako na vilu
19:13:01
02.06.2012
02.06.2012

castrol
-> alpin: po akej ?
-> Vojtisek: nemam

-> Vojtisek: nemam
19:07:15
02.06.2012
02.06.2012

Vojtisek
-> castrol: vem starý robertek a zapni ho na největší rychlost

19:04:07
02.06.2012
02.06.2012

alpin
-> castrol: po foršnách búchaj
18:34:08
02.06.2012
02.06.2012

castrol
-> Vojtisek: neboj nalejem do prekladu trocha betonu, pohybem z rostom aby sa dostal vsade a budem vybrovat tycou
alebo pockam na teba 
alebo pockam na teba 
18:31:36
02.06.2012
02.06.2012

Vojtisek
-> castrol: hlavně beton vibruj nebo aspon propichuj tyčí, abych tam neměl hnízda

18:26:39
02.06.2012
02.06.2012

castrol
-> Vojtisek: oklepana je
-> alpin: asi hej
-> alpin: asi hej18:18:19
02.06.2012
02.06.2012

alpin
-> castrol: sused tiež drótuje , neviem , ono je to asi celkom jedno
18:16:58
02.06.2012
02.06.2012

Vojtisek
-> castrol: svařovat se může, ale musí se oklepat struska

18:15:53
02.06.2012
02.06.2012

castrol
-> alpin: ved hej ale niektore budovy to maju pozvarane co viem
18:11:12
02.06.2012
02.06.2012

alpin
-> castrol: otec vravievali že drótovaním má železo menšie pnutie pri rozťahovaní betónu teplom
18:09:44
02.06.2012
02.06.2012

castrol
-> alpin: niekto drotuje, niekto zvara 

18:08:09
02.06.2012
02.06.2012

alpin
-> castrol: nemalo by sa drótovať ?
18:00:32
02.06.2012
02.06.2012

castrol
-> m8rinek: ta traverzoroxorotrubka mala pokracovanie 

17:56:50
02.06.2012
02.06.2012

castrol
a takto to dopadlo
17:55:32
02.06.2012
02.06.2012

castrol
ja dnes toto
17:36:58
02.06.2012
02.06.2012

2puk
bol som sa prejst v meste
17:01:59
02.06.2012
02.06.2012

Borin - Král tuzerů
-> AR166: Já takhle ohejbal z plechu prahy na pandu, taky docela pocuc... 

13:05:41
02.06.2012
02.06.2012

AR166
.. ted dopoledne prah na prohnilyho scenica. 

09:29:34
02.06.2012
02.06.2012

škodec
-> minno: coskoro viac elektroniky ako v modernych autach, to mozes zachvilu aj vymenit :P
05:57:27
02.06.2012
02.06.2012

suri
-> minno: to potom jo , tento to mal plastové - ten čudlík a napriamo
23:01:20
01.06.2012
01.06.2012

minno
-> suri: to budeš mať potom asi skúsenosť s iným typom spínača. U tohto je ten jazýček len ako medziprostriedok spínania, skutočné tlačítko je pod tým plieškom. Pliešok je uložený na voľno, mäkšie dosadanie čapu na kontakt spínača by ničomu nepomohlo.
22:25:53
01.06.2012
01.06.2012

suri
-> minno: mám skúsenosť že pri takomto hrubom spínaní toho mikrospínača , teda rozpínaní , sa rýchlo odporučí , buď to pierko alebo kontakty , nalepil by som na to aspoň nejakú gumenú lemovku alebo niečo čo zmäkčí to dosadnutie čepu na spínač
22:19:53
01.06.2012
01.06.2012

minno
-> suri: Nerozumiem. Bez akého dorazu? Všetko je to zladené tak, aby ničomu nič nezavadzalo, neprekážalo a spoľahlivo to dlhodobo fungovalo. A verím, že aj bude, nie je dôvod, aby nie.
22:03:31
01.06.2012
01.06.2012

suri
-> minno: som zvedavý dokedy to takto "bez dorazu" vydrží
21:56:45
01.06.2012
01.06.2012

minno
21:18:12
01.06.2012
01.06.2012

AR166
Ondry 01.06.12 20:58:55 napsal:
→ AR166: Pěkný, do závoďáku ?kamaradovi do saxa. freestyle uz vyramovanej je od predchoziho majitele, ale nejradeji bych svary prevaril.
→ AR166: Pěkný, do závoďáku ?kamaradovi do saxa. freestyle uz vyramovanej je od predchoziho majitele, ale nejradeji bych svary prevaril.

21:04:50
01.06.2012
01.06.2012

tunerlada
-> Tomaso435: no to si děláš prdel.. víš o tom něco více nebo někoho kdo ho zná osobně a pomohl by zněj dostat ty peníze rychleji než moje zdroje ? Jinak adresa na toho zmrda je v tématu co je dole
21:01:58
01.06.2012
01.06.2012

Tomaso435
-> tunerlada: víme o koho jde.. podvodník na plný čáře... má nebo měl více nicků. je to prostě jen další svině...
20:59:53
01.06.2012
01.06.2012

ZdeněkH - zrušená registrace
-> tunerlada: Asi hledáš tohle téma: skoda-virt.cz/cz/.../1011
67-zkusenosti-s-prodejci
20:58:55
01.06.2012
01.06.2012

Ondry
-> AR166: Pěkný, do závoďáku ?
20:55:41
01.06.2012
01.06.2012

tunerlada
nemůžu najít to správné téme co tady na to je ale znáte někdo osobně uživatele Venda136 ? je z Prahy 1 Hradčan.Adresu dodám pokud si mi nevyzvedne balík. De o to že mi prodal kotoučový set na feldu na zadek a to co mi přišlo nebyla sada plug play jak inzeroval ale hromada šrotu na vyházení a zbytek na předělání takže sem mu poslal balík zpět a od té doby nereaguje ikdyž na virt chodí. Takže počítám že balík se mi do týdne vrátí zpět.promrdaný už i s poštovným 3 tis takže kdo ho zná a dostane z něj ty peníze nebo ho doštrachá ať si ten podělanej balík vyzvedne dostane odměnu.Více sem nebo SZ. Děkuji konec hlášení :) zastřelit takovýhle lidi..
18:49:03
01.06.2012
01.06.2012

Mantrabeach
-> Jarda/felda: až začne tak ho samo vyměním ale na tom autě je ještě dost investic takže až třeba časem
18:40:16
01.06.2012
01.06.2012

AR166
.. naohýbal hlavní oblouk.
18:07:15
01.06.2012
01.06.2012

Jarda/felda
-> Mantrabeach: v praxi ne ale de o to že většinou pak to druhý starý začne téct
15:43:01
01.06.2012
01.06.2012

castrol
-> Vojtisek: ja im to racej razne poviem 

14:59:49
01.06.2012
01.06.2012

Mantrabeach
-> Jarda/felda: ne,jen jedno,já tyhle blbosti neřeším.druhý bylo dobrý.vyměnil sem jen jedno,odvzdušnil a nazdar.rozdíl byl pár procent,v praxi to ani nepoznáš.Jinak nejsem zastánce toho že by se mělo hned všechno měnit.ano,třeba kotouče samozřejmě jo ale tohle fakt ne.destičky sem taky na pár dní dával starší na jednu stranu protože už byla na kov a pohoda
14:41:10
01.06.2012
01.06.2012

Vojtisek
-> skodovak: aháá, já to ještě snížím k těm 2000 Kč


14:38:26
01.06.2012
01.06.2012

skodovak
-> Vojtisek: hledáš v tom co není,každé auto bylo pojišťené nezávazně na sebe a nejsou ani u stejných pojišťoven..

14:38:19
01.06.2012
01.06.2012

Vojtisek
-> castrol: to oni právě neví

14:37:18
01.06.2012
01.06.2012

Vojtisek
-> skodovak: no ale máte to v rodině, což já mít nemůžu

14:36:13
01.06.2012
01.06.2012

skodovak
-> Vojtisek: nevim teda,já mám jedno,druhý brácha,třetí mamina..
a ta Felda je uplně v jiný pojišťovně než škodovky
a ta Felda je uplně v jiný pojišťovně než škodovky14:36:10
01.06.2012
01.06.2012

castrol
-> Vojtisek: ale ja ho nechcem odhlasit
v tej istej poistovne ako mam ja je aj bracho a segra takze by to mohlo klapnut
v tej istej poistovne ako mam ja je aj bracho a segra takze by to mohlo klapnut14:34:51
01.06.2012
01.06.2012

Vojtisek
-> skodovak: nojo prosímtě
když má člověk x aut, viď, to je pak hnedka jiná
když má člověk x aut, viď, to je pak hnedka jiná
14:33:57
01.06.2012
01.06.2012

Vojtisek
-> castrol: ale co jsem slyšel od kámoše, tak prej když nemáš u český členy rodiny (urazový, havarijní, připojištění nebo dalšího řidiče), což já nemám (matka nejezdí, otec už 8 let mrtev), tak si to musí člověk vydupat.
Ale zkus to, ale krom velkého TP na stůl hoď rovnou značky
Ale zkus to, ale krom velkého TP na stůl hoď rovnou značky

14:32:39
01.06.2012
01.06.2012

skodovak
-> Vojtisek: máme na feldě za 1600 :-)) škodovky mám 1007 a 1060kč/rok
+ motorku do 50ccm,nebo vozejk zdarma,abych nezapoměl.. :-))))))))))
+ motorku do 50ccm,nebo vozejk zdarma,abych nezapoměl.. :-))))))))))14:32:10
01.06.2012
01.06.2012

castrol
-> Vojtisek: zeby som to vyskusal aj ja?
platim 3000
platim 300014:30:34
01.06.2012
01.06.2012

Vojtisek
-> castrol: 3 500, no vysoká částka, ale snad se ke 2000 dostanu, taky jsem jen hodil na stůl velkej techničák a už se volalo na centrálu
14:28:15
01.06.2012
01.06.2012

castrol
-> Vojtisek: takze to pojde estedole a kolko si doteraz platil ?
14:24:15
01.06.2012
01.06.2012

Vojtisek
-> Mr_Kubas: proto píšu dočasných


