každopádně jsem rád že to píšu sem a ne do "podělali"
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
09:06:26
08.06.2012
08.06.2012

Strašlivý Píďa (aka PeťaKlíč)
učil jsem se couvat s tranzitem
každopádně jsem rád že to píšu sem a ne do "podělali"
každopádně jsem rád že to píšu sem a ne do "podělali"23:52:39
07.06.2012
07.06.2012

palinator
-> Klubko_:
Měls dát kotouče z 81 kW když už jsi byl v tom.
Měls dát kotouče z 81 kW když už jsi byl v tom.

23:49:37
07.06.2012
07.06.2012

Klubko_
tak jsem to dnes dodelal
okta: loziska, pakny, bubny, lanovody, vymenena brzdovka...krom prasatek a stitu brzd vsechno novy 
jeste dam fotky do pred a po
okta: loziska, pakny, bubny, lanovody, vymenena brzdovka...krom prasatek a stitu brzd vsechno novy 
jeste dam fotky do pred a po
22:58:59
07.06.2012
07.06.2012

Jarda/felda
-> Tommyk: -> PD-TOMMY: zkus do sváru přidat trošku mědi 

22:00:29
07.06.2012
07.06.2012

tonek.favo
-> Vojtisek: No asi budu mít starší náhon tak to zkusím nějak pořešit, nechci zase rozdělávat přístrojovku ikdyž potřebuju vyměnit žárovky 

21:59:04
07.06.2012
07.06.2012

Vojtisek
-> tonek.favo: to kolečko asi samostatně koupit nepůjde
21:57:49
07.06.2012
07.06.2012

tonek.favo
-> Vojtisek: No a to jsem chtěl zejtra už jen uklidit
Jen ještě dotázek, to musím měnit celej náhon asi co?
Jen ještě dotázek, to musím měnit celej náhon asi co?21:57:30
07.06.2012
07.06.2012

castrol
-> tonek.favo: sprav vymenu oleja a najdes to v nom
21:55:52
07.06.2012
07.06.2012

Vojtisek
-> tonek.favo: to převodovka sežere, mě tam spadly ty dva odvětrávací ptákoviny a stačilo jen pak vylít olej

21:50:35
07.06.2012
07.06.2012

tonek.favo
-> Vojtisek: No mě se to taky ještě nikdy nestalo tak mě nenapadlo to nějak řešit do písku tak díky 
edit: Ted mě napadá, ono v jednu chvíli nešlo řadit za tři a vejš tak to bude ono :D , ted už to jde, nevím jestli mám mít radost nebo být zdrcen

edit: Ted mě napadá, ono v jednu chvíli nešlo řadit za tři a vejš tak to bude ono :D , ted už to jde, nevím jestli mám mít radost nebo být zdrcen
21:49:41
07.06.2012
07.06.2012

castrol
-> Vojtisek: tiez sa mi nestalo aby to tam padlo
21:48:25
07.06.2012
07.06.2012

Vojtisek
-> tonek.favo: neboj to převodovka schroupe, pak jen vypustíš olej a přefiltruješ
Ale nevím, že Vám tam všem padají náhony, já ten svůj musím sundavat sikovkama...
Ale nevím, že Vám tam všem padají náhony, já ten svůj musím sundavat sikovkama...
21:47:06
07.06.2012
07.06.2012

tonek.favo
-> Vojtisek: Ideální stav nenastal, ten silonovej kroužek tam vůbec nebyl
Takže s emi to tam někde válí ve skříni no supr
Takže s emi to tam někde válí ve skříni no supr21:45:30
07.06.2012
07.06.2012

Vojtisek
-> tonek.favo: toto je ideální stav toho, co bys měl vidět


21:42:52
07.06.2012
07.06.2012

castrol
-> tonek.favo: vytiahni ten nahon co je v prevodovke a kukni ci je tam kolecko
21:41:11
07.06.2012
07.06.2012

tonek.favo
-> Vojtisek: No tam jsem ani žádný kolečko neviděl, je tam jen stejnej 4hran jako na druhým konci co je v budíku
-> OndraKrupi: stím jsem nehýbal
-> OndraKrupi: stím jsem nehýbal
21:38:46
07.06.2012
07.06.2012

OndraKrupi
-> tonek.favo: a v přístrojovce je to zapojený? nevypadlo?
21:38:15
07.06.2012
07.06.2012

tonek.favo
-> castrol: Ojo, sedí jak má, dotaženej a zajištěnej tím kouskem plechu nebo jak to nazvat.
21:38:03
07.06.2012
07.06.2012

robo447
Znížil som podvozok v predu -6cm 

21:37:42
07.06.2012
07.06.2012

Vojtisek
-> tonek.favo: kolečko z náhonu nespadlo do převodovky?
21:35:58
07.06.2012
07.06.2012

castrol
-> tonek.favo: nahon si napojil ?
21:34:58
07.06.2012
07.06.2012

Vojťas
-> Stepan FUN: Diky, tak chyba byla trochu nekde jinde ale navedl jsi me spravne :D kdyz jsem si propipaval draty co mi zbyly tak odpojovac i co zbyl z altiku vypadaly na jeden, oba zeleny, ted koukam ze na stejnou pojistku, tak ze proto, nicmene sem si ten 15/54 odpojil z civky, proto to hnedka zdechlo po pusteni klicku z druhy polohy. Ale uz to je ok :)
Akorat ze to dobiji 13-16 voltu :/ tak ze nahovno, a taky sem to vul nemel delat ted kdyz musim tenhle mesic na technickou
Akorat ze to dobiji 13-16 voltu :/ tak ze nahovno, a taky sem to vul nemel delat ted kdyz musim tenhle mesic na technickou

21:34:02
07.06.2012
07.06.2012

tonek.favo
Včera začal, dnes dodělal a zdá se úspěšně vyměnil spojku
Jen mi neukazuje tachometr
Netušíte co stím?
Jen mi neukazuje tachometr
Netušíte co stím?21:25:23
07.06.2012
07.06.2012

suri
-> Tommyk: kolem 2tis boli , viac isto nie , okolo 2300 aj z tesneniami a šteftami to bolo
21:24:09
07.06.2012
07.06.2012

Tommyk
-> suri: zkusím to ještě jednou zavařit a když ne, tak zkusím sehnat zdravý a když ne, tak kupuju 4do1
4tis za nový seriovy nedam.. nebo kolik stoji
4tis za nový seriovy nedam.. nebo kolik stoji
21:21:52
07.06.2012
07.06.2012

suri
-> Tommyk: kdoví , ja som to neriešil , prasklo tak by sa kúpili nové ... alebo 421
21:21:12
07.06.2012
07.06.2012

Tommyk
-> suri: jo silentblok nic moc nebude. ale vejfuk se přece může hejbat i pod autem na těch gumách. zas tak tragicky bych to neviděl. podle mě je to špatně zavařený, když třeba exwrc píše že mu to drží.. 

21:16:57
07.06.2012
07.06.2012

suri
-> Tommyk: neprasknú , to je iná zliatina , menil som na ibize aj na cordobe a držia ... a je to druhoška , trošku nesedeli diery ale čož o to ... tam nie je problém vo zvode ale v uložení motora , si myslím , lebo vždy kde boli prasknuté , boli ko silentbloky a reakcia ,a tie dva hrubé vlnovce to nezachránia
21:14:59
07.06.2012
07.06.2012

Tommyk
-> suri: nejsem blázen, aby mi za měsíc zase prasknul... když už tak 4do1
21:10:08
07.06.2012
07.06.2012

J.T.
-> m8rinek: jj teďka to řešim s Martinem, zda bude otvírat Růženu. Jinak je to hnus velebnosti. Žádná ochrana

21:09:19
07.06.2012
07.06.2012

suri
-> Tommyk: to je klasika , je tam zrejme pnutí , škoda tesnení , kúp nový zvod a máš pokoj
21:02:54
07.06.2012
07.06.2012

Tommyk
-> Tommyk 06.06.12 21:19:51: a je to v prdeli
dneska jsem to nasadil, dal jsem nový těsnění mezi hlavu a parohy, dotáhnul všechno.. nastartuju a už to prasklo.. kurva do **** zitra jsem měl v plánu jet na moravu a ono je to ještě horší než to bylo

hovno svářeč...
dneska jsem to nasadil, dal jsem nový těsnění mezi hlavu a parohy, dotáhnul všechno.. nastartuju a už to prasklo.. kurva do **** zitra jsem měl v plánu jet na moravu a ono je to ještě horší než to bylo

hovno svářeč...
20:55:54
07.06.2012
07.06.2012

m8rinek
-> J.T.: když to vidim, tak moje opravu vůbec nepotřebuje...
20:54:29
07.06.2012
07.06.2012

Tommyk
-> exwrcteam: a předehřejval si to?
20:36:20
07.06.2012
07.06.2012

Athlonek
Seřídil jsem kotoučovou ručku, na každém kole vůle cca 1,5 mm od dorazu.
20:03:49
07.06.2012
07.06.2012

J.T.
ale jen pravá strana, jinak vůbec neošetřené rezavé a místy čistý plech bez koroze
20:02:40
07.06.2012
07.06.2012

J.T.
a pod
20:01:20
07.06.2012
07.06.2012

m8rinek
-> J.T.: klasika ;)
20:00:44
07.06.2012
07.06.2012

J.T.
S kolegou jsem otevřel střechu.
19:55:14
07.06.2012
07.06.2012

ochoda
vycistil a namontil SEDRa a konecne mi zas auto jezdi jak ma juhuuu
19:38:56
07.06.2012
07.06.2012

StepaNoFUN
-> Vojťas: Z prvního konektoru původního dobíjecího relé (svorka 15)...
19:13:19
07.06.2012
07.06.2012

Vojťas
hoši rychlej dotaz, dal sem do auta altik bosch 70, ale nevim kde ted vzit napajeni na odpojovac volnobehu a v mem pripade LEKRu predehrev trysky??
13:49:38
07.06.2012
07.06.2012

gim
-> P@nis: ta je k baraku v cene :) dokupujeme druhou pulku od jejiho brachance. Cist to tak sem mrtvej.
13:43:08
07.06.2012
07.06.2012

P@nis
-> gim: A kolik stojí mladá, anebo je v ceně toho baráku?:- )))
13:37:21
07.06.2012
07.06.2012

gim
-> P@nis: taky jsem o tom uvazoval, ale nemuzu si dovolit jit z prahy kdyz kupuju barak s mladou :)
13:31:13
07.06.2012
07.06.2012

P@nis
-> gim: Můžeš jít k nám na Mendelu 
Jinak gratulace.

Jinak gratulace.
13:07:36
07.06.2012
07.06.2012

gim
R-> Matthes, záškodník z TechWebu: na to jsou tam jini :) jsen tad ze to mam za sebou, kdyz uz tak dalsi ing na stavarne nebo architekture. U nas je to moc vseobecny, takovej drevarskej gympl.
Diky kluci
Diky kluci
11:29:14
07.06.2012
07.06.2012

Max
-> gim: taky se připojuji s gratulací ;o)
11:19:46
07.06.2012
07.06.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> gim: Gratuluji :-) Opustis CZU nebo pujdes dale doktorandovati?
11:15:05
07.06.2012
07.06.2012

suri
-> gim: gratulace
