-> suri: svietí, svietí a jak hezky

.
...jen jsem si dnes řikal: ,,kurňa, svítí to nějak žlutě... no co, dodělám to a najednou slyším cvakání přepušťáku paliva (je nějak předělaná elektrika, že čerpadlo čerpá furt), tak jsme šel vypnout zápalko a pohledem na budíkovnu mi to došlo, baterka totál vyparáskaná... no jsem to ale kus vola... hlavně, že když jsme se je pokoušel štelovat včera, tak motor běžel furt

.
A na bílé kamarádovi hydrošteli fungují, jak mají?
Já v hadičkách hydroštelů našel jen trošinku vody a jak packy co drží ovladač pokopě, tak objímky co drží ,,násosky vody" rozpraskaný.
To já se spíš bál toho, aby jsme moc neoslňovali protijedoucí - raděj jsem ani nechtěl přesně vědět, kam to svítí, když jsme byli naložení.