Poslední dobou jsem pracoval na tomto.
Dneska jsem to dodělal, nalil olej, benzín, dal sytič a chytla napoprvý
Na to, že se ke mě ten motor dostal v neznámým stavu jako údajně funkční výborný. Trochu jsem se toho obával...
Dnes uděláno pár věcí na tatře.....utěsnil jsem vývěvu,dotáhnul pravé zrcátko(malem už upadlo),vyčištěna sklenička na naftu.
10:50:04 05.07.2012
Dale_Estelle
-> rené: človíčku, nerad to říkám, ale sháníš evidentně špatně :-) vždyt i tady v inzerci jich bylo X... -> Enggik: hehee, za Rakousko
10:48:48 05.07.2012
rené
-> Enggik: Ale jako jooo, jen jsou za nehoráznej peníz bez matek nebo ve strašným stavu a když už jsou nějaký kloudný se všim všudy, tak by pro ně člověk musel letět přes celou republiku...
10:29:32 05.07.2012
Enggik
-> Pavel P..: -> rené: Kopretiny?? To nemyslíš vážně že nejsou?? I já, taková chudina, oproti jiným nejmenovaným, mám dvě sady
10:02:47 05.07.2012
Pavel P..
-> rené: takovej plevel? toho všude roste -> Enggik: vůbec nevim o čem mluvíš
09:58:17 05.07.2012
rené
-> Enggik: Pak se člověk diví, že půl roku shání blbý kopretiny
09:55:02 05.07.2012
Enggik
-> Pavel P..: -> Dale_Estelle: Provokatéři ????
23:24:21 04.07.2012
Dale_Estelle
-> Pavel P..: huuu! plech! takovyhle sprosty slova v mojí blízkosti neříkej......
23:08:26 04.07.2012
Pavel P..
-> Dale_Estelle: udělej si kolo štěstí jako Béda Trávníček a když padne černý bankrot tak budeš muset nasadit plechotrony
23:05:37 04.07.2012
Dale_Estelle
-> Pavel P..: o tom vůbec nepochybuj něco na to dám,ale kerý sakra
23:04:04 04.07.2012
Pavel P..
-> Dale_Estelle: to je půlka úspěchu...
23:01:40 04.07.2012
Dale_Estelle
-> Pavel P..: sakrametnsky jedno je jiste, budou kulatý
22:54:57 04.07.2012
Pavel P..
-> Dale_Estelle: ohh děkuji :-) nojo je to težký se rozhodnout co tam dát za poklice
22:53:34 04.07.2012
Dale_Estelle
-> Pavel P..: pěkné ! vlemi hezkej styl, mě se to moc líbí, dokonalej sedánek ! taky bych měl zatočit osudím a losnout nějaký nový poklice
22:37:46 04.07.2012
suri
-> Pavel P..: ja včera
22:09:43 04.07.2012
Pavel P..
-> suri: jen nějakej z WAPky... voskoval jsem to nedávno a při pomyšlení že bych to dělal znova na mě šli mrákoty -> bibendum30: ale to néééé
-> EDoZoNe: 4x130 jako na emkách,kilech,litrech....
20:21:57 04.07.2012
EDoZoNe
Jen rychlý dotaz - Jaká je rozteč disků na užovkách?
20:11:27 04.07.2012
suri
-> palinator: tu je gut
19:45:47 04.07.2012
palinator
-> suri:
U nás je po daždi a sparno.
18:38:36 04.07.2012
suri
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Neviem ako u vás ale tu včera , predvčerom aj dnes aj minulý týždeň boli teploty od 30-36st a sparno ...Takže ja som rád za to že je po daždi ...
17:36:44 04.07.2012
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> suri: No mě teda ne... člověk má nucený volno a počasí na hovno. Hlavně v Pá a So aby bylo pěkně.
17:01:48 04.07.2012
suri
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : mne to vyhovuje
16:54:52 04.07.2012
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> suri 04.07.12 15:03:16: To ještě nic není, tady to včera bylo desetkrát horší. A jinde ještě víc.
dnes eLeSo u doktora,poladěný ventily,předstih,volnoběh
,výměna dílů v rozdělovači a promazaná přední náprava
včera výměna oleje s filtrem-jen to nebylo takový pijánko jako vždycky(debilní výpušták )
20:22:03 02.07.2012
castrol
-> Vojtisek: alebo ani neblikaju len svietia
inac dnes dalsie acka ale pre -> Vojtisek: krokvy
19:35:38 02.07.2012
myschaak AZNP K.Hora
-> Pavel P..: ano,taky jsem na to byl upozorněn od známýho co mi dělá tk,takže před tím jsem preventivně všechny dal nový
18:39:41 02.07.2012
Vojtisek
-> Tomaso435: nebo kterejm blikaji zpátečky či brzdový