
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
20:49:45
19.07.2012
19.07.2012

aceboss
Obrousil a stříhl základem novou karoserii eRka a ted jen rychle schovat na horší časy...

20:34:23
19.07.2012
19.07.2012

palinator
-> Milan 136:
Ty nový znaky tomu neskutečně seknou.
Škoda jen těch pár blbinců který bych si osobně moh odpustit. Jinak bych neměl výhrad. Co to je za motorizaci?
Ty nový znaky tomu neskutečně seknou.
Škoda jen těch pár blbinců který bych si osobně moh odpustit. Jinak bych neměl výhrad. Co to je za motorizaci?20:19:15
19.07.2012
19.07.2012

castrol
-> Milan 136: podarene
20:18:04
19.07.2012
19.07.2012

Milan 136
zadek
20:16:51
19.07.2012
19.07.2012

Milan 136
A po mým zásahu
20:15:32
19.07.2012
19.07.2012

Milan 136
Dneska jsem dělal celý odpoledne na tátovo octě. Výměna nabouranýho obyč nárazníku za RS, výměna masky Milotec za origo s Citigo znakem a dozadu Citigo znak
Stav před ještě nepoškozeno. Fotky bouchlýho u sebe teď nemám

Stav před ještě nepoškozeno. Fotky bouchlýho u sebe teď nemám
15:57:13
19.07.2012
19.07.2012

palinator
-> minno 19.07.12 12:49:42:

-> minno 19.07.12 12:06:41:
Kamaráde v traktoru bys měl dost po 30 km, to si piš!

-> minno 19.07.12 12:06:41:
Kamaráde v traktoru bys měl dost po 30 km, to si piš!

14:54:56
19.07.2012
19.07.2012

castrol
-> minno 19.07.12 11:50:38: ja sa nestazujem mne v podstate kazda sedacka vyhovuje
12:52:57
19.07.2012
19.07.2012

suri
-> minno: vo všetkom nie , na lx alebo glx sedačky bez airbagu si nepamätám že som niekedy povedal dobrého slova , a tie z airbagmi + bedrovky stoja trošku viac ... ale felicia nebude na chybe , v tom čo má prednosti tak ich stále má , ale ladiť ostatné už ako si nemá význam , teda aspoň pre mňa nie ... inak felicia stojí pred domom , servisujem ich kopec , jazdím na kope , doporučil som za posledný rok už tri a všetky sa kúpili . akurát sa za ten rok pohol trh tak že sú zase iné autá za tie peniaze ....
12:49:42
19.07.2012
19.07.2012

minno
-> suri: no veď ja nič, ale pamätám na časy, a nebolo tomu tak dávno, kedy bolo najlepšie auto zo všetkých a vo všetkom, škoda felicia :-)
12:15:45
19.07.2012
19.07.2012

suri
-> minno: ty si jazdi v čom chceš a ja si budem tiež , a budem sa tak k tomu aj vyjadrovať ako to je .
12:08:29
19.07.2012
19.07.2012

Kurier Grobar
-> Lubes: 

12:06:41
19.07.2012
19.07.2012

minno
-> suri: tak biednych 200 km vydržíš sedieť aj čo ja viem v traktore a pohoda.
12:06:18
19.07.2012
19.07.2012

Bohyn
-> Lubes: Pěkný

12:02:08
19.07.2012
19.07.2012

suri
-> minno: narobíš , za to že máš pohodlie nemusia mať iný ...
11:50:38
19.07.2012
19.07.2012

minno
No vy teda narobíte haloo pre pár km jazdy v pre vás nedokonalých sedačkách.
00:16:15
19.07.2012
19.07.2012

Lubes - zrušená registrace
-> castrol: opatrne som ju tam vystrihol a nakopíroval 

00:11:23
19.07.2012
19.07.2012

castrol
-> Lubes: len aby to neposkrabala to by som ju muzel zabit 

00:07:08
19.07.2012
19.07.2012

Lubes - zrušená registrace
Nočná fotošopovská nuda


21:45:03
18.07.2012
18.07.2012

castrol
-> Vojtisek: ked to ma padnut nech to padne nakomplet
21:43:45
18.07.2012
18.07.2012

Vojtisek
-> castrol: dyt jo, aby to byla pořádná řacha

21:42:20
18.07.2012
18.07.2012

bajou
Dnes jsem byl na přepisu auta, povedlo se a dokonce bez front... Jinak předek auta vyvařen, pravá strana byla pěkná, levá skoro nebyla... Jinak blatníky nové staré (ještě v šedým základu), čelo a kapota jeté (kapota se dávala až později po focení
)
)21:34:11
18.07.2012
18.07.2012

castrol
-> Vojtisek: to si ma teraz podporil
ale budem to riesit az postavime mur 
ale budem to riesit az postavime mur 
21:32:00
18.07.2012
18.07.2012

Vojtisek
-> castrol: hele ber to tak, že když to teď odstojkuješ, můžeš to ještě řešit

21:30:47
18.07.2012
18.07.2012

castrol
-> Vojtisek: ano
ale ne aj tak sa tam nieje ako dostat tak nech je na stojkach
ale ne aj tak sa tam nieje ako dostat tak nech je na stojkach21:29:38
18.07.2012
18.07.2012

Vojtisek
-> castrol: ten překlad se bojíš odstojkovat?

21:26:31
18.07.2012
18.07.2012

castrol
ale aby sa to tu len nezasieralo tak pokracovanie na druhej strane
21:20:44
18.07.2012
18.07.2012

suri
-> castrol: však to je do počtu , ja len tak že zo spolužiakov a kamarátov je vyšší len jeden chalan
21:19:48
18.07.2012
18.07.2012

castrol
-> suri: no pekne ale mne nikdy nevadilo ze som mensi vzdy som si poradil a vsade pichol 

21:18:17
18.07.2012
18.07.2012

suri
-> castrol: dnes je asi vyšší priemer < brat je 196 ja 190 cm
21:14:51
18.07.2012
18.07.2012

castrol
-> francomk:
-> suri: zase unas v triede max 175
-> alpin: no konecne ale mam aj obcanku
-> suri: zase unas v triede max 175-> alpin: no konecne ale mam aj obcanku

21:13:24
18.07.2012
18.07.2012

alpin
-> castrol: to už ti aj pivo predajú 

21:12:24
18.07.2012
18.07.2012

skodovak
přitáh motor z fabie


21:11:53
18.07.2012
18.07.2012

suri
-> castrol: bez pochyby , ja som mal prakticky jedného spolužiaka tak vysokého inak asi nikoho ... väčšinou tak 185cm bolo v triede ...
21:11:51
18.07.2012
18.07.2012

francomk
-> castrol: a čo ja?
175 a pritom som jak fošna 
175 a pritom som jak fošna 
21:10:38
18.07.2012
18.07.2012

castrol
-> suri: 5cm spravi dost 

21:09:34
18.07.2012
18.07.2012

suri
-> castrol: 5cm hore dole
20:58:16
18.07.2012
18.07.2012

P@nis
korba ? 

20:54:23
18.07.2012
18.07.2012

castrol
-> suri: 160 ani ja ale 165 hej
20:52:38
18.07.2012
18.07.2012

suri
-> castrol: akorát ja 160cm ludi vela nepoznám , ale tak 175 by som bral , takto som moc korba
20:24:48
18.07.2012
18.07.2012

castrol
-> francomk: nuz ked som maleho zrastu
20:22:06
18.07.2012
18.07.2012

francomk
-> castrol: šak dá, len ten prvy dojem je taky klaustrofobicky 

20:20:03
18.07.2012
18.07.2012

castrol
-> francomk: sok ono sa da sedadlo posunut 

20:16:57
18.07.2012
18.07.2012

francomk
-> castrol: šak jo, ja som sa do tvojej feldy za volant nemohol vpratat 

20:10:40
18.07.2012
18.07.2012

castrol
-> suri: ja som maly takze mne v podstate vyhovuje akekolvek sedadlo sofera samozrejme ,tak nejak sa tam upracem a nevadi mi nic
20:06:43
18.07.2012
18.07.2012

suri
-> castrol: tam bude závada a bedrovka na felicii neexistuje
ale aby som nebol kurva tak poviem že po tých 500km napriek prestávkam mi celkom vadila aj octavia , dosť je to zásluha tempomatu ktorý chýba a nie je prakticky možnosť sa na sedačke podať , a sú relatívne úzke , operadlá ok ale sedák je relatívne úzky na mňa ... super je bedrová opierka , chrbát ma zatiaľ nikdy nebolel , v piatok pôjdem zase pár km ale zase to bude v klude ...
ale aby som nebol kurva tak poviem že po tých 500km napriek prestávkam mi celkom vadila aj octavia , dosť je to zásluha tempomatu ktorý chýba a nie je prakticky možnosť sa na sedačke podať , a sú relatívne úzke , operadlá ok ale sedák je relatívne úzky na mňa ... super je bedrová opierka , chrbát ma zatiaľ nikdy nebolel , v piatok pôjdem zase pár km ale zase to bude v klude ...
20:03:32
18.07.2012
18.07.2012

castrol
-> suri: to hej no
19:58:58
18.07.2012
18.07.2012

suri
-> castrol: ale ja nemám 165cm a 50kg a zdravú hnátu.
19:56:55
18.07.2012
18.07.2012

castrol
-> suri: to davam aj ja a pohoda -> francomk: aspon vidis ake to mam ked idem do BA 

19:49:05
18.07.2012
18.07.2012

suri
-> francomk: neviem , horšie už tu na sedenie bohužial nie je
