-> Bucin:
Jsou, ptal jsem se na to, prej je to kvůli tomu aby si kdyžtak hrabal pod sebe a navíc se prej na asfaltu míň drbou...
-> Kaprof:
Tohle je taky po GO, ale s těma skoro desíti tunama to s Čáslavskejma kopcema strašně bojovalo a to to pod kopcem bylo v takřka přeběhovejch otáčkách, pak to začlo sázet brikety a konec, jelo se nakonec snad na malou dvojku. A pod 1500 ot. je s tim skoro risk jezdit, jednak to nezařadí malou a jednak to nejede, skoro jak kdyby to mělo turbo...
-> Jindas:
Na ten otáčkoměr se teda podívám až se uvidíme, já už jich vyzkoušel tolika a žádnej mě moc neuspokojil - i ten novej co mám teď... u kulatejch byly většinou co znám tak OK.