skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
21:50:29
19.08.2012
19.08.2012

suri
-> J3STER: čo nejde na redukci ? zakontruješ tam dve matky a povolíš , prípadne ak máš novú tak normál ve sveraku
21:49:17
19.08.2012
19.08.2012

J3STER
-> MOLSO: Nazpátky půjde až budu mít vyměněné pouzdro u pravé spojovačky. Při odjišťování závitové redukce budou určitě lítat kurvy.


21:46:47
19.08.2012
19.08.2012

MOLSO
-> J3STER: a už si ho montoval spat ? tolko kurev a píč nebolo ani vo veselom dome v kamenakkove vo vsetkych castiach dohromady ...
21:46:01
19.08.2012
19.08.2012

su.tech – nezodpovědný hajzlík
-> MOLSO: Nemas ruky chiruga a trpezlivost ostrelovaca po 4 hodinach cakania?

-> J3STER: Je to trochu oprc, ale dá se. Pěkná práce.

-> J3STER: Je to trochu oprc, ale dá se. Pěkná práce.

21:43:23
19.08.2012
19.08.2012

J3STER
-> MOLSO: Mě to šlo nad očekávání dobře.

21:42:05
19.08.2012
19.08.2012

MOLSO
-> J3STER: bez demontáže nápravy ? už nikdy to nechcem zažiť ... 

21:20:39
19.08.2012
19.08.2012

J3STER
Dnes jsem vyndal klepající hřebenové řízení.
21:07:29
19.08.2012
19.08.2012

kovinko
boli sme na výlete
20:04:10
19.08.2012
19.08.2012

LUKAS
dnes som dokončil kamaratovi ozvučnicu na woofer ešte očalunit 

19:54:49
19.08.2012
19.08.2012

castrol
-> Vojtisek: od toho je kamarat 

19:54:20
19.08.2012
19.08.2012

Vojtisek
-> castrol: no tyvoe, ma to nejdůležitější bych zapomněl


19:52:15
19.08.2012
19.08.2012

castrol
-> Vojtisek: a este tu kontrolku kontrolky
19:48:49
19.08.2012
19.08.2012

Vojtisek
-> castrol: kontrolka činnosti reproduktorů, říkáš, jo?

19:46:46
19.08.2012
19.08.2012

castrol
-> Vojtisek: a casom bude svetelna hudba 

19:45:29
19.08.2012
19.08.2012

Vojtisek
-> castrol: ještě dám kontrolku činnosti přídavných brzdových světěl

19:44:04
19.08.2012
19.08.2012

castrol
-> Vojtisek: jaj na kontrolku som zabou
19:39:40
19.08.2012
19.08.2012

Vojtisek
-> castrol: brzdové origo (2), přídavné brzdové (1) a kontrolka činnosti brzdových světel (1)

19:37:46
19.08.2012
19.08.2012

castrol
-> Vojtisek: a kde je to 3tie
17:37:46
19.08.2012
19.08.2012

StepaNoFUN
Vyzvednul si v práci služebák (kterej jsem tam v pátek nechal díky převozu 105ky domů), pak za pomoci majitele vyměnil olej, všechny filtry a rozvody na Seatu, opravili jsme na něm anténu, udělal základní nastavení... A teď už odpočívám doma. Aneb taková poklidná a pohodová odpočinková neděle. :-)
17:17:52
19.08.2012
19.08.2012

Radek Retro eLeSo
páteční odjezd na sraz do Německa
17:12:39
19.08.2012
19.08.2012

Vojťas
Převařil držáky sedaček rapid na nový sedaní pojezdy, protože už mě nebavilo cestovat se sedačkou po celym autě. Jen je blbý že je aretovaná jen jedna strana, tak se to stejne hejbe :/ , a u spolujezdce by asi tak dlouhá páka na pojezdu vadila 

17:12:33
19.08.2012
19.08.2012

suri
náročný deň , montáž silentblokov ramien na fobiu - plné silenty strašný opruz a zistenie rj airbagu bna 206sw
13:27:45
19.08.2012
19.08.2012

Vojtisek
Nasadil jsem třetí brzdové, no vlastně čtvrté

10:29:34
19.08.2012
19.08.2012

MOLSO
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček:


10:23:09
19.08.2012
19.08.2012

aDAm
-> Petuli: ten pohár je z retro 90ték kategorie? ;)
10:19:50
19.08.2012
19.08.2012

stepan
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: To by tam ale neměl dávat trubky ale radši roxory.
10:16:51
19.08.2012
19.08.2012

Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> *X*X*X*X*X*: a kufr vylít betonem

07:59:07
19.08.2012
19.08.2012

Mantrabeach
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : no já si to právě předem prohlídnul

23:57:00
18.08.2012
18.08.2012

šrek
>-> Jarda/felda:Tak to už to pomalu končilo.
23:54:48
18.08.2012
18.08.2012

Jarda/felda
-> šrek: já tam byl až před pátou večer 

23:42:03
18.08.2012
18.08.2012

castrol
-> stepan: najlepsie keby su na nich este haky aby to mal rychlo za sebou
23:39:04
18.08.2012
18.08.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> stepan: Nebo HT na odpady :-D
23:38:12
18.08.2012
18.08.2012

stepan
-> *X*X*X*X*X*: Lešenářský. 

23:36:48
18.08.2012
18.08.2012

*X*X*X*X*X*
nazdar poradil by mi niekto ake rury pouzitt na vystuz skodovky.dakujem
22:51:22
18.08.2012
18.08.2012

Joki
Tomaso435 18.08.12 22:30:35 napsal:
→ Joki: a fotku jak se to zřítilo máš taky?

Čoveče, nemám, ono se to nesložilo

→ Joki: a fotku jak se to zřítilo máš taky?


Čoveče, nemám, ono se to nesložilo

22:43:29
18.08.2012
18.08.2012

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Mantrabeach 18.08.12 21:00:39: A pak že to nepůjde. Příště, než nějaké známé zase něco slíbíš, si to raději nejdřív pořádně prohlídni. 

22:37:44
18.08.2012
18.08.2012

šrek
>-> Jarda/felda: Hned u kempu, jsi byl trochu zmaten ne, že jsi si nevšimnul.

22:34:47
18.08.2012
18.08.2012

Jarda/felda
-> šrek 18.08.12 20:37:32: kde byli sprinty ?
já byl jenom v kempu 
já byl jenom v kempu 
22:30:35
18.08.2012
18.08.2012

Tomaso435
-> Joki: a fotku jak se to zřítilo máš taky?


22:29:01
18.08.2012
18.08.2012

Joki
Říkal tady někdo, že to ty nájezdy neunesou 

21:23:49
18.08.2012
18.08.2012

Bobacz - zrušená registrace
-> castrol: Těsně, než to chytlo, tak mě to napadlo, ale už nebylo třeba. Hlavně po uchlastání pořádně protáhnout bez svíčky válec, ať vyvětrá, jelikož svíčka bylo pořád mokrá, seřídil jsem ji odtrh kontaktů, nahřál a byl... u 2-taktů klasika 

21:06:05
18.08.2012
18.08.2012

castrol
-> Bobacz: ak mas cistic na brzdy pouzi ten ,ja ho pouzivam ne prve sezonne starty 

21:01:03
18.08.2012
18.08.2012

Bobacz - zrušená registrace
-> castrol: popravdě, myslel jsem, že to nenastartuju, i když jsem benzin vstříkl přímo do válce tak to nemělo tendenci ani blafnout. Sundal jsem ještě hadici sání, trochu benzínu vstříkl do karbecu, svíčka jiskru házelo, tak jsem ji zkusil předehřát a hle, jak jsem byl zahalen modrou mlhou 

21:00:39
18.08.2012
18.08.2012

Mantrabeach
tak dneska dokončeno,akorát sem přišel.zítra odvezu majitelce a nazdar bazar.hrál sem si v podběhu s laminovací soupravou,docela to ušlo,až sem to nečekal.potom sem to pořádně všude omazal a stříknul body 950 a zvrchu jen základ aby to vydrželo dovolenou a potom už půjde na lak nějakej.jinak snad už nikdo nepřijde se scenicem na vyvaření
.
omlouvám se za fotku,mám nějaký zasraný okuláre na foťáku
.omlouvám se za fotku,mám nějaký zasraný okuláre na foťáku
20:55:33
18.08.2012
18.08.2012

castrol
-> Bobacz: jaj tak lebo uz po roku stania je to problem nastartovat a to vyjazdim ze je karbec na sucho
20:54:53
18.08.2012
18.08.2012

skodovak
-> Petuli: je sice jiná doba,ale auto pořád krásné a jistým způsobem raritka.. 

20:53:14
18.08.2012
18.08.2012

Bobacz - zrušená registrace
-> castrol: Nene, benzín jsem nalel čerstvý
no, ono toto bylo na startování vždy mrcha a zvlášť za tepla. Jak jsem byl menší a táta oral, tak než to nastartoval, tak na mě vždy volal " Vem mi svíčák, šroubovák, kleště ..... a ještě svíčku ! "
. Já bych řekl, že je opálený koník v zapalování
no, ono toto bylo na startování vždy mrcha a zvlášť za tepla. Jak jsem byl menší a táta oral, tak než to nastartoval, tak na mě vždy volal " Vem mi svíčák, šroubovák, kleště ..... a ještě svíčku ! "
. Já bych řekl, že je opálený koník v zapalování20:52:15
18.08.2012
18.08.2012

Petuli
-> skodovak: děkuji,už nějak ocenění neočekávám,ale potěšilo mě
20:52:08
18.08.2012
18.08.2012

castrol
-> Petuli: gratulacia -> skodovak: no ale moc sa im nechce
