Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 41101 až 41150) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
23:14:30
04.09.2012
Bery
-> U-Geen: přišli jsme na to proč se moje auto nenaklání při průjezdu zatáčkou. a proč to občas poskakuje...předělávalo se uložení tlumičů,vyřezala se trochu kastle,trochu jsme poladili výšku auta...ale přijde mi,že jsem si přidělal akorát práci,protože je to pořád jako beton.Asi budu muset vyrazit do HP pro měkčí péra)
Samozřejmě taky odlehčujem)
23:05:02
04.09.2012
U-Geen
-> Bery: pokud jsi ty tlumice neodlehcoval takyvrtackou tak by mohly... co vlastne vymejslis?
22:50:03
04.09.2012
Bery
kardanky a sanitářky...já dnes 14x demontoval zadní tlumiče a domky.snad to bude fungovat.začnem to skládat dohromady
21:57:55
04.09.2012
castrol
-> škodec: mam kurz
21:56:52
04.09.2012
škodec
-> castrol: a ako to je, musis mat aj nejaky zdravotny kurz ci ty si len zavodnik?
21:52:20
04.09.2012
castrol
-> alpin: chvala bohu sa ani jedno zatial nestalo ajked uz bolo na male a pacient kolaboval
21:48:16
04.09.2012
alpin
-> castrol: nemáš niekedy blbý pocit ? keď ti tam dakdo eksne alebo nestihneš doraziť?ja mám proste rešpekt , od smrti čo najďalej
upraveno 1x, naposled 04.09.2012 21:48:46
21:45:48
04.09.2012
castrol
-> Michal N 283: tak tak 4
21:40:52
04.09.2012
Michal N 283 - zrušená registrace
-> castrol: tak zase je to záživnejšie určite...hlavne sa povozíš aspoň a nie furt na jednom mieste
21:34:39
04.09.2012
castrol
-> Michal N 283: mna tato prca bavi a naplna, lepsie ako kdesi za pasom a furt jednotvarnost
21:31:09
04.09.2012
Michal N 283 - zrušená registrace
-> castrol: neviem, ale ja by som na to nemal odvahu asi6
21:29:23
04.09.2012
Karlos (WIO46)
-> Majki88: A co ten zadek?
21:25:36
04.09.2012
castrol
-> Michal N 283: zaciatok bol aj umna tazky ale uz to beriem ako beznu pracu
21:22:17
04.09.2012
Michal N 283 - zrušená registrace
-> castrol: tomu verím, ale osobne by som na to nemal nervy, ja sa takých miest bojím...a to bývam skoro vedľa nemocnice3
21:16:17
04.09.2012
castrol
-> Michal N 283: nestazujem sa je to cista praca 1
20:58:49
04.09.2012
Michal N 283 - zrušená registrace
-> castrol: asi neni také zlé robiť v špitáli...či?1
20:56:04
04.09.2012
castrol
-> Placko: 47
20:52:09
04.09.2012
Placko
-> castrol: "a tak" 40 47
20:48:10
04.09.2012
castrol
-> Matthes, záškodník z TechWebu: no proste zoznamenie sa z mestom a tak 1
20:42:24
04.09.2012
Matthes, záškodník z TechWebu
-> castrol: Behat po meste 3 3 Zajimave ty odlisnosti obou jazyku.
20:12:03
04.09.2012
castrol
-> Stepan FUN: bezna baba, foto mozno casom -> Matthes, záškodník z TechWebu: ovladat sanitu a behat po meste
20:10:06
04.09.2012
Matthes, záškodník z TechWebu
-> U-Geen: Ty jsou o nicem :-) Tohle je auto pro srandu. Kdyz sme nandavali pevnostni naraznik, tak nam na jednom miste zavazela karoserie. Vyresili jsme to pomoci nekolika ran drevenym tramem 3 3
Jeste potrebuju vymyslet uchyceni tlumicu, protoze je to zvedly od minulyho majitele (podlozeny pruziny) a origo tlumic se vyrval 8 Ta naprava je celkove zvlastni, protoze nema dolni dorazy. Moc ji nechapu...
20:02:36
04.09.2012
U-Geen
-> Matthes, záškodník z TechWebu: coz je dobre... nesnasim city offroady :-))
20:01:50
04.09.2012
Jarda/felda
-> Matthes, záškodník z TechWebu: umělý dejchání 3 3
20:00:51
04.09.2012
Matthes, záškodník z TechWebu
-> castrol: A cos ji ucil? :-D
20:00:44
04.09.2012
StepaNoFUN
-> castrol: Alespoň pěknou? :-) Foto bude??? :-D
19:59:29
04.09.2012
castrol
dnes super den zaucujem sanitarku 1
19:53:23
04.09.2012
Matthes, záškodník z TechWebu
-> U-Geen: Jako ohnuti u tohohle auta je celkem realny pri tom, co se s nim dela 40 3
19:51:40
04.09.2012
U-Geen
-> Matthes, záškodník z TechWebu: jo to je dobra volba pokud je kardan ok.
19:42:52
04.09.2012
Matthes, záškodník z TechWebu
-> U-Geen: Jinej kardan za 1500 no. Byl kousek tady, tak nemelo smysl to hrotit. Starej se treba necha repasovat, kdyby se tenhle ohnul nebo tak neco.
19:36:36
04.09.2012
U-Geen
-> Matthes, záškodník z TechWebu: a reseni teda? jinej kardan, novej kriz, oprava?
19:21:11
04.09.2012
Matthes, záškodník z TechWebu
Novej kardan na miste.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Matthes, záškodník z TechWebu vložen 04.09.2012 19:21:11
18:23:17
04.09.2012
Deacon
-> U-Geen: To mi teda od tebe přišlo zbytečný...71
18:13:56
04.09.2012
James1991
-> Zeke-ten šestý:
Taky sem na ní koukal, pecka, kastle v hoodně pěknym stavu:-)
18:09:03
04.09.2012
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> Fávo forever 04.09.12 16:29:04: Ty se moc nesměj, na každou píču se hřeje voda v kotlíku.
18:01:46
04.09.2012
Majki
mění nám okna tak si hraju s autem, aneb 3 otáčky pryč
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Majki vložen 04.09.2012 18:01:46
16:29:04
04.09.2012
Fávo forever
-> U-Geen: šikovnej 156 158
16:19:16
04.09.2012
U-Geen
-> Kaprof: akorat me nejak chybi to ropny policko za barakem :)
16:10:47
04.09.2012
Kaprof-Pisařík
-> U-Geen: Modrej sice ještě nejsem ale vim....Tady je to jak Dallas 3
14:51:15
04.09.2012
Zeke-ten šestý
-> Arnold: ee, mobil mi nefoti no :D jinak je to autovrakoviste dolni brezany
14:50:36
04.09.2012
alpin
dnes som sa vozil na spolužiakovej škode 130 so zabudovaným MPI , síce len 40kw ale ide to super
14:46:40
04.09.2012
Arnold
-> Zeke-ten šestý: foto by nebylo?? 6 1
14:44:57
04.09.2012
Zeke-ten šestý
Dnes jsem byl na vrakovišti, škodovky nic extra, ale maji tam krasnou lancii Deltu GT, odhaduju tak rok 88-89 je ji skoda...
14:09:04
04.09.2012
Jozka
Á.. aha.. já myslel, že jste se nepohodli o těch "transpondérech" ;
upraveno 1x, naposled 04.09.2012 14:10:25
14:04:28
04.09.2012
U-Geen
-> venni: ve zkratce napsal, ze je havlik svine, protoze chce za svoje veci nejaky penize :)
14:00:25
04.09.2012
venni
-> U-Geen: copak zase provedl?7
13:56:26
04.09.2012
Nwkt
-> U-Geen: Měsíční radost?
13:52:00
04.09.2012
U-Geen
dneska jsem si udelal radost, modri jiz vedi :))
09:31:18
04.09.2012
Antony - zrušená registrace
"T" na tlak a teplotu oleje
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Antony - zrušená registrace vložen 04.09.2012 09:31:18
22:28:57
03.09.2012
škodec
-> MOLSO: presne3
Extreme Tyres