skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
15:45:06
07.09.2012
07.09.2012

Timil - zrušená registrace
Zrenovoval kola ;)
11:39:07
07.09.2012
07.09.2012

Klubko_
-> Hurdis: tu kytaru nebo ty zvirata? 

22:44:26
06.09.2012
06.09.2012

Kaprof-Pisařík
-> U-Geen: To odpočítavadlo...



22:09:33
06.09.2012
06.09.2012

Jarda/felda
-> vhml: na běžný ježdění 66kw stačí a nezapomínej že to má přes 200Nm krouťáku 

22:07:28
06.09.2012
06.09.2012

šípka 120 l
Zbúchal som horné ramená naprv to išlo zle ale vynašiel som sa nové horné gumy do nich som zohnal náhodov spítal som sa majstra čo má za prípravky na tie gumy a dal mi čistonové a zadara ,urobil som prípravok a šlo to ako nič. 

21:10:20
06.09.2012
06.09.2012

afro100
-> Hurdis:


21:09:45
06.09.2012
06.09.2012

MOLSO
ja dnuka pridem ja vam hlavy odjebem a aj herkules moze byt medzi vami


21:09:37
06.09.2012
06.09.2012

Hurdis
VS 06.09.12 21:05:44 napsal:
Koupila sestře k narozeninám kytaru.:-) Musí si zvyknout, až doroste, půjde ven.
To jsem měl před mnoha lety také v plánu. Bohužel rodiče zakročili.
Koupila sestře k narozeninám kytaru.:-) Musí si zvyknout, až doroste, půjde ven.
To jsem měl před mnoha lety také v plánu. Bohužel rodiče zakročili.

21:05:44
06.09.2012
06.09.2012

VS
Koupila sestře k narozeninám kytaru.:-) A rozhodla se seznámit kotě se psem :-( Musí si zvyknout, až doroste, půjde ven.
20:45:28
06.09.2012
06.09.2012

škodec
-> haso: Molso sa klania k Mekke ci nejakemu Samurajovi, lebo to vyzra na Japonsky uklon

20:43:36
06.09.2012
06.09.2012

haso
-> afro100: ale tuto mam radsej a koncim so spamovanim, tato je este lepsia...
-> jok3r: felicia bola super
a takeho pana hamisa poznam

-> jok3r: felicia bola super
a takeho pana hamisa poznam

20:40:06
06.09.2012
06.09.2012

jok3r
-> haso: felicia byla kloudna
, jinak amiš borec jako prase 
, jinak amiš borec jako prase 
20:33:51
06.09.2012
06.09.2012

Hurdis
Vojtisek 06.09.12 20:17:20 napsal:
→ castrol: no asi je tady felda už taky považována za
sračku
Už?
→ castrol: no asi je tady felda už taky považována za
sračku

Už?
20:33:20
06.09.2012
06.09.2012

afro100
-> MOLSO: mehehehehe


20:32:10
06.09.2012
06.09.2012

MOLSO
-> haso: ja ta zabijem
-> afro100: a teba tiez
-> afro100: a teba tiez

20:26:06
06.09.2012
06.09.2012

vhml
-> Joki: 66kW v takovým autě je hodně smutný
20:24:57
06.09.2012
06.09.2012

castrol
-> haso: nee tu dole
-> Vojtisek: asi hej 
-> Vojtisek: asi hej 
20:23:01
06.09.2012
06.09.2012

haso
-> afro100: nech sa páči :-)
20:20:58
06.09.2012
06.09.2012

afro100
-> haso: molsa s klobucikom, jak vysvetluje kukovi ze to je prasknute tesnenie nemas ? :D
20:17:20
06.09.2012
06.09.2012

Vojtisek
-> castrol: no asi je tady felda už taky považována za sračku

20:15:52
06.09.2012
06.09.2012

haso
-> castrol: felicia? myslis tu zo sex drive? 

20:13:12
06.09.2012
06.09.2012

castrol
-> minno: ta fela vole 

20:12:04
06.09.2012
06.09.2012

minno
-> Vojtisek: a teraz fotku toho niečoho nóbl :D
20:11:21
06.09.2012
06.09.2012

Vojtisek
Tak jsem se vrtal v něčem nóbl

20:06:43
06.09.2012
06.09.2012

castrol
-> jarda.u1:


15:12:55
06.09.2012
06.09.2012

OndraKrupi
-> jarda.u1:


14:39:01
06.09.2012
06.09.2012

jarda.u1
-> OndraKrupi: kdy si nahodou pribouchnul pampelisku do dveri,tak aby pak nekrouzil porad dokola.

12:54:57
06.09.2012
06.09.2012

OndraKrupi
-> Lubes: proc?
12:24:20
06.09.2012
06.09.2012

Lubes - zrušená registrace
-> Joki: vieš o tom že auto by sa nemalo fotiť na tráve 

11:50:43
06.09.2012
06.09.2012

jarda.u1
-> Joki: nechtel jsi ho nahodou prodat nedavno?
22:34:18
05.09.2012
05.09.2012

Placko
-> Joki: aj tak slušné 

22:33:15
05.09.2012
05.09.2012

Joki
2.0 TDDi, 66 kW. Výbava chudší - el. okna, manual klima, el. sedadlo řidiče, volant výškově i podélně, nezávislé topení Webasto apod. Chci dodělávat tempomat + 6Q a později uvidíme 

22:33:13
05.09.2012
05.09.2012

Bery
doufám,že to bude fungovat.pár svárů tam chybí,domky mám připravený...se mi o tom zeleným žabákovi bude dneska zdát.)
22:28:06
05.09.2012
05.09.2012

Joki
Ještě jedna
22:27:15
05.09.2012
05.09.2012

Joki
Byl jsem dneska vyfotit moji Fortku
21:30:42
05.09.2012
05.09.2012

MATTESS
-> Milan 136: už jsem se lekl, kde mám vzadu trubku
Časem si zvyknu, že to jméno uslyším častěji
Časem si zvyknu, že to jméno uslyším častěji
20:41:56
05.09.2012
05.09.2012

castrol
-> Kaprof: to je nemenil by som 

20:33:22
05.09.2012
05.09.2012

U-Geen
-> Milan 136: jj vim :-)
20:29:08
05.09.2012
05.09.2012

Milan 136
-> U-Geen: :) Rapid a Toledo jí dostali taky
20:24:48
05.09.2012
05.09.2012

U-Geen
-> Milan 136: no pokud clovek stridave nejezdi ve dvou diametralne rozdilnejch autech tak je to defacto jedno :)
20:23:07
05.09.2012
05.09.2012

Milan 136
-> U-Geen: ona ta zahlá trubka zas tak špatná není. V poměru výroby, údržby, zabraného prostoru atd. je bezkonkurenčí
20:06:30
05.09.2012
05.09.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> OndraKrupi: Asi jsem ovlivnen prostredim ve kterym ziju, pracuju, studuju... 
-> U-Geen: Nojo, no
To ale bude drazsi sranda... Mi pripomina jak jsem v ulici projizdel patrola bez zadnich tlumicu
Pripadal jsem si jak emerickej gangsta cernoch. Ale ten ma rovnou trubku.

-> U-Geen: Nojo, no
To ale bude drazsi sranda... Mi pripomina jak jsem v ulici projizdel patrola bez zadnich tlumicu
Pripadal jsem si jak emerickej gangsta cernoch. Ale ten ma rovnou trubku.20:03:03
05.09.2012
05.09.2012

U-Geen
-> Matthes, záškodník z TechWebu: ne nutne... staci mit vzadu jinou napravu nez ohnutou trubku a razem je to neco jinyho
20:03:02
05.09.2012
05.09.2012

OndraKrupi
-> Matthes, záškodník z TechWebu: a kvůli tomu že to není na žádnou osobu se musíš vyjadřovat tak jak se vyjadřuješ v tomhle případě? trochu zbytečný ne?
Je to jen muj soukromý názor.
Je to jen muj soukromý názor.
20:01:50
05.09.2012
05.09.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Milan 136: Jo, cim nizsi brichoplaz tim drzi lepe (samozrejme v zavislosti na zbytku podvozku...).
20:00:42
05.09.2012
05.09.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> OndraKrupi: Nenadavam nikomu na jeho osobu, tak nevim kde je problem :-)
19:57:50
05.09.2012
05.09.2012

OndraKrupi
-> Matthes, záškodník z TechWebu: nešlo by to "nesprostě?"
19:57:35
05.09.2012
05.09.2012

Milan 136
-> Matthes, záškodník z TechWebu: tak tímhle je to proti sérii zhoršený zcela určitě
19:57:20
05.09.2012
05.09.2012

U-Geen
-> Milan 136: v poradku :-)
