Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 41001 až 41050) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
15:45:06
07.09.2012
Timil - zrušená registrace
Zrenovoval kola ;)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Timil - zrušená registrace vložen 07.09.2012 15:45:06
11:39:07
07.09.2012
Klubko_
-> Hurdis: tu kytaru nebo ty zvirata? 1
22:44:26
06.09.2012
Kaprof-Pisařík
-> U-Geen: To odpočítavadlo...351
upraveno 1x, naposled 06.09.2012 22:45:12
22:09:33
06.09.2012
Jarda/felda
-> vhml: na běžný ježdění 66kw stačí a nezapomínej že to má přes 200Nm krouťáku 4
22:07:28
06.09.2012
šípka 120 l
Zbúchal som horné ramená naprv to išlo zle ale vynašiel som sa nové horné gumy do nich som zohnal náhodov spítal som sa majstra čo má za prípravky na tie gumy a dal mi čistonové a zadara ,urobil som prípravok a šlo to ako nič. 6
21:10:20
06.09.2012
afro100
-> Hurdis: 3 3 3
21:09:45
06.09.2012
MOLSO
ja dnuka pridem ja vam hlavy odjebem a aj herkules moze byt medzi vami 3 3 3 3
21:09:37
06.09.2012
Hurdis
VS 06.09.12 21:05:44 napsal:
Koupila sestře k narozeninám kytaru.:-) Musí si zvyknout, až doroste, půjde ven.


To jsem měl před mnoha lety také v plánu. Bohužel rodiče zakročili. 1
21:05:44
06.09.2012
VS
Koupila sestře k narozeninám kytaru.:-) A rozhodla se seznámit kotě se psem :-( Musí si zvyknout, až doroste, půjde ven.
20:45:28
06.09.2012
škodec
-> haso: Molso sa klania k Mekke ci nejakemu Samurajovi, lebo to vyzra na Japonsky uklon3
20:43:36
06.09.2012
haso
-> afro100: ale tuto mam radsej a koncim so spamovanim, tato je este lepsia...

-> jok3r: felicia bola super 1 a takeho pana hamisa poznam 1 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od haso vložen 06.09.2012 20:43:36
20:40:06
06.09.2012
jok3r
-> haso: felicia byla kloudna 1, jinak amiš borec jako prase 3
20:33:51
06.09.2012
Hurdis
Vojtisek 06.09.12 20:17:20 napsal:
→ castrol: no asi je tady felda už taky považována za
sračku3

Už?
20:33:20
06.09.2012
afro100
-> MOLSO: mehehehehe145 3 3 3
20:32:10
06.09.2012
MOLSO
-> haso: ja ta zabijem

-> afro100: a teba tiez 3
20:26:06
06.09.2012
vhml
-> Joki: 66kW v takovým autě je hodně smutný
20:24:57
06.09.2012
castrol
-> haso: nee tu dole 1 -> Vojtisek: asi hej 3
20:23:01
06.09.2012
haso
-> afro100: nech sa páči :-)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od haso vložen 06.09.2012 20:23:01
20:20:58
06.09.2012
afro100
-> haso: molsa s klobucikom, jak vysvetluje kukovi ze to je prasknute tesnenie nemas ? :D
20:17:20
06.09.2012
Vojtisek
-> castrol: no asi je tady felda už taky považována za sračku3
20:15:52
06.09.2012
haso
-> castrol: felicia? myslis tu zo sex drive? 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od haso vložen 06.09.2012 20:15:52
20:13:12
06.09.2012
castrol
-> minno: ta fela vole 1
20:12:04
06.09.2012
minno
-> Vojtisek: a teraz fotku toho niečoho nóbl :D
20:11:21
06.09.2012
Vojtisek
Tak jsem se vrtal v něčem nóbl3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Vojtisek vložen 06.09.2012 20:11:21
20:06:43
06.09.2012
castrol
-> jarda.u1: 3 3
15:12:55
06.09.2012
OndraKrupi
-> jarda.u1: 3 3 3
14:39:01
06.09.2012
jarda.u1
-> OndraKrupi: kdy si nahodou pribouchnul pampelisku do dveri,tak aby pak nekrouzil porad dokola.1
12:54:57
06.09.2012
OndraKrupi
-> Lubes: proc?
12:24:20
06.09.2012
Lubes - zrušená registrace
-> Joki: vieš o tom že auto by sa nemalo fotiť na tráve 4
11:50:43
06.09.2012
jarda.u1
-> Joki: nechtel jsi ho nahodou prodat nedavno?
22:34:18
05.09.2012
Placko
-> Joki: aj tak slušné 4
22:33:15
05.09.2012
Joki
2.0 TDDi, 66 kW. Výbava chudší - el. okna, manual klima, el. sedadlo řidiče, volant výškově i podélně, nezávislé topení Webasto apod. Chci dodělávat tempomat + 6Q a později uvidíme 4
22:33:13
05.09.2012
Bery
doufám,že to bude fungovat.pár svárů tam chybí,domky mám připravený...se mi o tom zeleným žabákovi bude dneska zdát.)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Bery vložen 05.09.2012 22:33:13
22:29:00
05.09.2012
Placko
-> Joki: výbava ?objem motora ?1
upraveno 2x, naposled 05.09.2012 22:30:57
22:28:06
05.09.2012
Joki
Ještě jedna
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Joki vložen 05.09.2012 22:28:06
22:27:15
05.09.2012
Joki
Byl jsem dneska vyfotit moji Fortku
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Joki vložen 05.09.2012 22:27:15
21:30:42
05.09.2012
MATTESS
-> Milan 136: už jsem se lekl, kde mám vzadu trubku3 Časem si zvyknu, že to jméno uslyším častěji1
20:41:56
05.09.2012
castrol
-> Kaprof: to je nemenil by som 1
20:33:22
05.09.2012
U-Geen
-> Milan 136: jj vim :-)
20:29:08
05.09.2012
Milan 136
-> U-Geen: :) Rapid a Toledo jí dostali taky
20:24:48
05.09.2012
U-Geen
-> Milan 136: no pokud clovek stridave nejezdi ve dvou diametralne rozdilnejch autech tak je to defacto jedno :)
20:23:07
05.09.2012
Milan 136
-> U-Geen: ona ta zahlá trubka zas tak špatná není. V poměru výroby, údržby, zabraného prostoru atd. je bezkonkurenčí
20:06:30
05.09.2012
Matthes, záškodník z TechWebu
-> OndraKrupi: Asi jsem ovlivnen prostredim ve kterym ziju, pracuju, studuju... 3

-> U-Geen: Nojo, no 3 To ale bude drazsi sranda... Mi pripomina jak jsem v ulici projizdel patrola bez zadnich tlumicu 3 Pripadal jsem si jak emerickej gangsta cernoch. Ale ten ma rovnou trubku.
upraveno 1x, naposled 05.09.2012 20:06:54
20:03:03
05.09.2012
U-Geen
-> Matthes, záškodník z TechWebu: ne nutne... staci mit vzadu jinou napravu nez ohnutou trubku a razem je to neco jinyho
20:03:02
05.09.2012
OndraKrupi
-> Matthes, záškodník z TechWebu: a kvůli tomu že to není na žádnou osobu se musíš vyjadřovat tak jak se vyjadřuješ v tomhle případě? trochu zbytečný ne?

Je to jen muj soukromý názor.
upraveno 1x, naposled 05.09.2012 20:03:29
20:01:50
05.09.2012
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Milan 136: Jo, cim nizsi brichoplaz tim drzi lepe (samozrejme v zavislosti na zbytku podvozku...).
20:00:42
05.09.2012
Matthes, záškodník z TechWebu
-> OndraKrupi: Nenadavam nikomu na jeho osobu, tak nevim kde je problem :-)
19:57:50
05.09.2012
OndraKrupi
-> Matthes, záškodník z TechWebu: nešlo by to "nesprostě?"
19:57:35
05.09.2012
Milan 136
-> Matthes, záškodník z TechWebu: tak tímhle je to proti sérii zhoršený zcela určitě
19:57:20
05.09.2012
U-Geen
-> Milan 136: v poradku :-)
Extreme Tyres