vyměnil kamarádoj středovej a koncovej díl výfuku na juniorce,,, vysvětlíte mi někdo jak se to dá vymotat kolem nápravy aniž bych to přepůlil flexou? nový díly už sou 2
17:06:22 12.09.2012
J3STER
-> darklord: Jekl je vypůjčený. Jen měřidlo je moje. Každopádně si přípravek na sbíhavost vyrobím festovnější.
17:03:22 12.09.2012
darklord
-> J3STER: a aku to ma odchylku ked predpokladam ze ten jokel sa bude ohybat na tej dlzke ako strom vo vichrici...?
-> maca: aha,já myslel víc.možná že to tak dřív bylo ale to už je let
10:29:07 12.09.2012
jarda.u1
-> maca: zkopirovano z netu...
Platnost evidenční kontroly vozidla je uváděna pouze 10 dní, ale při zdržení jsou některé registry benevolentnější a uznají i kontrolu starší, jiné zase vyžadují striktní dodržení této lhůty, ačkoliv se údaje nezměnily.
10:28:41 12.09.2012
maca
-> Mantrabeach: už jsem to našel na netu,platí 10 pracovních dní
10:25:54 12.09.2012
Mantrabeach
-> maca: já si myslím že trvala měsíc ne?
10:18:19 12.09.2012
maca
Mam dotaz pánové....jak dlouho platí evidenčka? 14 dní?
Předem díky za info
23:13:56 11.09.2012
jarda.u1
-> Kuladmin: proc se taky drit,zejo?
23:09:52 11.09.2012
Kuladmin
-> jarda.u1: Takhle podobne jsem taky manipuloval s 6 hrnkem do V od pazouta.
22:28:42 11.09.2012
haso
-> Klubko_ 11.09.12 12:56:04: sak pisem 1. rocnika IŠ (inzinierskeho studia )
22:24:49 11.09.2012
jarda.u1
-> Tampajs: to je Ford,nebo spis Citroen a Peugeot.Dneska ty sracky cpou uz vsude.Je to 1.6 tdci nebo chcete-li HDI
21:58:33 11.09.2012
Tampajs
-> jarda.u1: To je nějakej citroen peugeot nebo renault?
20:59:53 11.09.2012
jarda.u1
-> johaning: neni skodovackej,vis?
20:58:10 11.09.2012
johaning
-> jarda.u1:
20:55:59 11.09.2012
jarda.u1
-> johaning: ja na nic
20:53:11 11.09.2012
Michal N 283 - zrušená registrace
-> jarda.u1: to tiež poznám...v jednom kuse si takto pomáham sám
-> Placko: ja som bol 6 hodin na zapise a spoznal som niektore nove dievcata, takze to stalo za to
20:33:29 10.09.2012
koště
dneska sem byl podat žádost na vydání řidičáku. no konečně mi ty auta taky k něčemu budou.
20:12:41 10.09.2012
minno
Dnes? Dnes som bol po sto rokoch v robote autom. A tak ti ma napadlo, že by som si už mohol vziať konečne tú kľuku motora z pod stola v kancelárii, kde o ňu furt zakopávam, konečne po asi 3/4 roka, domov Zohol som sa pod stôl a našiel som tam aj pár slnečných clon. A tak som vzal domov aj tie