Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 40601 až 40650) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
19:49:39
21.09.2012
tunerlada
lokaj 20.09.12 15:08:48 napsal:
Některá byla úplně nová v plné palbě..
letiště vyškov ?
19:43:23
21.09.2012
Bery
když to tu vidim,říkám si zlatý kotouče...6 hadiček,8 desek a stačí sundat kola.chybí mi zapojit 2 kostky a hotovo.
19:35:29
21.09.2012
minno
-> Klubko_ 21.09.12 12:47:24: to už by chcelo aj samostavy vymeniť :)
18:10:32
21.09.2012
palinator
-> haso:
Ve škole ne, ale vim to... Vysočina je taky škodlivá a žeru jí.
18:07:52
21.09.2012
haso
palinator 21.09.12 14:34:37 napsal:
→ Klubko_:
Proč pakny Vika když jdou sehnat v pohodě azbestový?


ale azbest je skodlivy, si sa v skole neucil? 3
17:46:25
21.09.2012
Vojtisek
-> Tomaso435: pokud je vzduchem chlazená, tak jo3
16:13:14
21.09.2012
chrudimak
chudinka mujtikjáva......3
16:09:12
21.09.2012
Tomaso435
-> Vojtisek: jo tou multykárou jo3
16:04:52
21.09.2012
Vojtisek
stěhovali jsme staveniště tímhle prckem3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Vojtisek vložen 21.09.2012 16:04:52
14:34:37
21.09.2012
palinator
-> Klubko_:
Proč pakny Vika když jdou sehnat v pohodě azbestový?
14:14:26
21.09.2012
baal
-> Klubko_: znacka VIKA je dovoz z ciny su to tie najlacnejsie veci pre auto na trhu hold taka je aj kvalita . dovaza to jeden clovek u nas v meste tak viem co su to za smejdy . ale plasty maju dobre a hlavne lacne no . ale zvysok by som vobec nikdy nekupoval iba az by som chcel to auto predat prec .
13:37:50
21.09.2012
castrol
-> Klubko_: kamos ma pakne vika a odlepuju sa
12:57:52
21.09.2012
MOLSO
-> Klubko_: prasiatka fragokov - super

pakne vika - celkom ujdu
12:48:36
21.09.2012
Klubko_
a protoze jeste jednou 8
prasatka fragokov, pakny Vika. Nejaky reference?
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Klubko_ vložen 21.09.2012 12:48:36
12:47:43
21.09.2012
Klubko_
protoze
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Klubko_ vložen 21.09.2012 12:47:43
12:47:24
21.09.2012
Klubko_
12:47:08
21.09.2012
Klubko_
12:46:33
21.09.2012
Hurdis
-> Vojťas: Tak ať to dopadne, já mám totéž od rána za sebou. Start taky v pondělí.
10:05:52
21.09.2012
Vojťas
Díky nervozitě zatím skoro nic :D Jdu na závěrečnej pohovor, už se jen domluvit, podepsat smlouvu a v ponděli prý můžu nastoupit. Tak že to snad klapne. pffff to sou nervy :D tak uvidime, servisni technik v kabelovce, ale hodne rozjeli internet po optice
22:37:59
20.09.2012
Majki
-> Vojťas: No docela dost baráku okolo, stojím u cesty a okénko otevřené taky v poslední době taky bohužel nechavám ale davám si už pozor...
21:46:35
20.09.2012
Vojťas
-> Majki88: já nevim kde to bydlíte :D já nechávám běžně auto někde s pootevřeným okýnkem u spolujezdce :D za poslední týden se mi to povedlo asi třikrát. A GPSka v kastliku pořád je 40 3
21:44:53
20.09.2012
šípka 120 l
Tak dnes som osadil nápravu sice na 4roch šrobach ale je už v aute čoskoro bude stáť na svojich.
21:38:51
20.09.2012
Jarda - zrušená registrace
-> minno 20.09.12 21:04:00: ja mam u zluteho rapida zavarene zamky taky4
21:33:14
20.09.2012
U-Geen
-> Radek Retro eLeSo: jj :-)
21:25:03
20.09.2012
Majki
-> minno: Ja vždy vybočoval z řady...
21:18:02
20.09.2012
Radek Retro eLeSo
-> U-Geen: a proč myslíš že sem to napsal 3 3
21:17:55
20.09.2012
castrol
-> Radek Retro eLeSo: takto verejne to tu vystavujes ze si bol na WAPke no fuj 1
21:16:16
20.09.2012
U-Geen
-> Radek Retro eLeSo: jezismarija ted ti to shnije :-)
21:12:52
20.09.2012
Radek Retro eLeSo
byl sem to konečně ručně umejt a hlavně na WAPce 3 3 3
už bylo potřeba
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 20.09.2012 21:12:52
21:11:44
20.09.2012
Radek Retro eLeSo
-> Borin - Král tuzerů 20.09.12 00:28:20: to prostě nepochopíš..............* 170*
21:04:00
20.09.2012
minno
-> Majki88 20.09.12 20:18:41: ty tak vo všeobecnoti zvykneš robiť také všelijaké divné úpravy auta, ako to tak sledujem.
20:54:26
20.09.2012
Majki
-> castrol: Už jsem parkrát musel ale ne na mojem. raději obětuju valení se ve sněhu nebo bahnu než vyčorované auto...
20:51:20
20.09.2012
castrol
-> Majki88: no ale ked je sneh alebo prsi a valat sa pod autom ,nezavidim
20:48:00
20.09.2012
Majki
-> castrol: Neříkám že to je jednoduché ale jde to... vlezeš pod auto, pro zjednodušení nebo krátké ruce zhodíš plech před motorem a rukou to pěkně odekneš 4
20:40:27
20.09.2012
castrol
-> Majki88: a kade tam lezes ?
20:38:31
20.09.2012
Majki
-> castrol: Těch mam dost to budu měnit rovnou s celýma dveřma... :-D jinak abych se dostal do motoru resp. k baterce nepotřebuju otvírat dveře...
20:34:56
20.09.2012
castrol
-> afro100: 47 -> Majki88: tak si priprav sadu skiel
20:31:13
20.09.2012
Majki
-> castrol: I kdybych měl rozbít okno tak do toho jdu! a kufr mi otevírat nejde... :-D
20:30:16
20.09.2012
afro100
-> castrol: pockaj az v zime mrazom klakne baterka :D:D
20:30:14
20.09.2012
castrol
-> Zeke-ten šestý: bez klucu nie, jedine necha odomknute 1
20:26:57
20.09.2012
Zeke-ten šestý
-> castrol: kufrem1
20:26:15
20.09.2012
castrol
-> Majki88: a ked sa poserie central aho sa tam dostanes ?
20:18:41
20.09.2012
Majki
dneska jsem zjistil že se mi nějaká kurva snažila dostat do fely vypáčeny zámek u řidiče ale nepodařilo se!!! tak jsem zakročil a domluvil si zavaření díry po zámku na obou dveřích a mužů to jebat!
15:08:48
20.09.2012
lokaj
Některá byla úplně nová v plné palbě..
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od lokaj vložen 20.09.2012 15:08:48
15:08:12
20.09.2012
lokaj
My jsme dnes udělali to, že jsme se jeli učit smykovat, prudce brzdit v zatáčkách při tom všem vyhýbat autům v protisměru, maminkám s kočárkem a dalším blbostem, no bylo to dost únavný, ale člověk se aspoň vyblbl, zopakoval si jak řešit krizové situace a něčemu se někteří možná i přiučili při popírání fyzikálních zákonů a vrozených vlastností různých aut co tam byla. A tato všechna auta to "odnesla".
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od lokaj vložen 20.09.2012 15:08:12
upraveno 1x, naposled 20.09.2012 15:17:51
14:06:58
20.09.2012
Don_pepe
Udělali sbe se Sněhurkou dojem na mistra klempíře... Prej tyvole to je paráda! Ser na to, nic nepřihlašuj, prodej mi ju, dám ti dvakrát tolik nežs do ní dal9 ...a já říkám no way159
13:11:12
20.09.2012
Mr_Kubas
-> Borin - Král tuzerů: Chtel pomoct, to je borec 3
12:34:40
20.09.2012
palinator
Tak už mám EGR OFF.2
00:28:20
20.09.2012
Borin - Král tuzerů
Radek Retro eLeSo 18.09.12 12:41:45 napsal:
→ Klubko_ 17.09.12 18:59:25: pokud ty to máš takhle tak si
měj,mě by z fleku nenapadlo někomu šahat na auto natož si cokoliv sám
otevřít!!prostě se dívej očima ale né rukama41
Já byl jednu na srazu s rapidem... odejdu na pár minut na pokec od auta a příjdu a myslím si, že spatně vidím, a nevidím,...týpek mi sedí v autě a hraje si s rádiem, tak příjdu a říkám pěkná kára tvoje ? a on né není, ale nějak mu to divně hraje, tak mu to ladím...ve mě bouchly saze a myslel jsem, že ho umlátím, ale nakonec jsem mu jen řekl, že pokud nebude do 3 vteřin venku, tak ho rozšlapu, tak odvětil, že sem divnej a že se snad tolik nestalo, že mi chtěl jen pomoct a šel do hajzlu...
upraveno 2x, naposled 20.09.2012 00:29:38
21:10:53
19.09.2012
Bucin
-> Klubko_: nechceš další 2 ? nějak mi tu jedna sada přebývá
Extreme Tyres