
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6751 příspěvků (zobrazeno 951 až 1000) od 19.05.2010 do 18.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
14:51:31
28.04.2016
28.04.2016

Luky
Je tam asi veselo 

23:45:58
27.04.2016
27.04.2016

Eidy
-> Tuner#2: Fujtajbl, takovej hnus bílej.
23:42:13
27.04.2016
27.04.2016

Tuner#2 - zrušená registrace
23:41:20
27.04.2016
27.04.2016

Tuner#2 - zrušená registrace
Davidovi vyšlo počasí, ale nevím zda galerku uvidíte: www.facebook.com/davidtun
er/media_set?set=a.1020...
Nicméně dneska to byl nářez
Nicméně dneska to byl nářez

23:38:48
27.04.2016
27.04.2016

Eidy
-> Tuner#2: Hmm, tak nic. Budu hledat galerky na netu.
23:19:18
27.04.2016
27.04.2016

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Eidy 27.04.16 22:59:43: Na FB je toho plno už více jak týden. Každý den přibejvá halda, ale musíš mít odběry z jednotlivých skupin + hodně fotek udělal třeba David z Plzeňský West garage co dělají vzduchový podvozky. Ten tam byl celý min. týden ještě před ofiko termínem.
22:59:43
27.04.2016
27.04.2016

Eidy
-> Tuner#2: Kde jsou k vidění fotky?
22:52:32
27.04.2016
27.04.2016

Tuner#2 - zrušená registrace
18:40:04
27.04.2016
27.04.2016

Danster
-> Tuner#2: Zase aspoň nepotřebujou pluh si to odhrnou sami 

16:12:49
27.04.2016
27.04.2016

Tuner#2 - zrušená registrace
Dneska bylo a bude u jezera asi veselo 

20:32:01
25.04.2016
25.04.2016

Tuner#2 - zrušená registrace
Aktuálně od jezera - pobavilo


23:48:36
20.03.2016
20.03.2016

Bukaj
-> Pavel P..: Tohle auto jsem chtěl na základce
nakonec jsem ho dostal coby "angličáka" a navíc s měňavou barvou (tehdy byly hitem ty laky, které mění barvu podle teploty)
nakonec jsem ho dostal coby "angličáka" a navíc s měňavou barvou (tehdy byly hitem ty laky, které mění barvu podle teploty)
22:31:57
20.03.2016
20.03.2016

Pavel P..
stará granada... luxusní kára

10:50:14
14.02.2016
14.02.2016

Danster
-> MimiMB: Měla pár šrámů a nějaký ty nedokonalosti, ale na to že je to provozka vypadala slušně

15:30:34
13.02.2016
13.02.2016

MimiMB
-> Danster: vyzerá byť zachovalá
16:53:23
12.02.2016
12.02.2016

Danster
Věrně sloužící MBčko 

16:50:28
25.01.2016
25.01.2016

Tomaso435
-> ochoda: asi tam maká, jezdí s tim takovej huligens do parama
16:38:09
25.01.2016
25.01.2016

ochoda
-> Tomaso435: Toho sem potkal v Mejtě. Víš něco blíž?
16:28:08
25.01.2016
25.01.2016

Tomaso435
16:27:32
25.01.2016
25.01.2016

Tomaso435
už bylo ale... muže bejt znovu :)
20:22:54
17.01.2016
17.01.2016

havlik
-> U-Geen 17.01.16 20:08:38: souhlas:)
tohle je taky docela zajímavý www.ebay.de/itm/.../32197 8130791?hash=item4...
tohle je taky docela zajímavý www.ebay.de/itm/.../32197 8130791?hash=item4...
20:08:38
17.01.2016
17.01.2016

U-Geen
-> Luky: je.... pro me je teda B22 nejhezci zcela bez polepu... www.s-tuning.cz/Fotografi
e/.../2black2door2.jpg
ale zas chapu ze to k tomu tak nejak patri, kor k tyhle verzi s bodykitem
ale zas chapu ze to k tomu tak nejak patri, kor k tyhle verzi s bodykitem
19:29:25
17.01.2016
17.01.2016

Luky
-> U-Geen: moc hezký. V porovnání s tímhle je to co fotil Honza fakt hrozná vopičárna... -> Tuner#2 - zrušená registrace 20.11.15 21:11:50:
19:02:28
17.01.2016
17.01.2016

U-Geen
dneska tohle... nadhera.
10:05:41
11.01.2016
11.01.2016

Jirik_Tuňák1983
-> Tuner#2 - zrušená registrace 25.12.15 15:50:34: Tohle bych najel tak za 18 let. 

08:26:56
11.01.2016
11.01.2016

bouchy
-> Tuner#2 - zrušená registrace 25.12.15 15:50:34:
Proč myslíš? Zapotí se zákazník, páč (pravděpodobně) bude muset cvakat servis v autorizáku ze svýho, aby tu záruku měl (neznám přesně podmínky, ale hjondé akce byla o tom mít 7 let záruku na kastli a motor, ale taky vysolit dejme tomu 4t*7 let = 28000 kč za servis - přijel pozdě a záruka fuč). Záruka se netýkala "spotřebního materiálu" tedy olej, filtry, dost možná rozvody aj. Kdepak zákazník, tyhle "záruky" jsou proto, aby prodejce/servis měl stálej příjem
A VAG to zatím nemá potřeu dělat...
Proč myslíš? Zapotí se zákazník, páč (pravděpodobně) bude muset cvakat servis v autorizáku ze svýho, aby tu záruku měl (neznám přesně podmínky, ale hjondé akce byla o tom mít 7 let záruku na kastli a motor, ale taky vysolit dejme tomu 4t*7 let = 28000 kč za servis - přijel pozdě a záruka fuč). Záruka se netýkala "spotřebního materiálu" tedy olej, filtry, dost možná rozvody aj. Kdepak zákazník, tyhle "záruky" jsou proto, aby prodejce/servis měl stálej příjem
A VAG to zatím nemá potřeu dělat...09:49:36
26.12.2015
26.12.2015

Danster
-> Tomaso435: Pěknej

19:52:22
25.12.2015
25.12.2015

ochoda
-> Tomaso435: To sem vídal v Mejtě. Když jedeš ven z Mejta tak hned za Linde je po pravej straně takový to parkovišťátko tak tam.
19:41:59
25.12.2015
25.12.2015

Tomaso435
jen tak mě to ťuklo do vočí
15:50:51
25.12.2015
25.12.2015

Tuner#2 - zrušená registrace
15:50:34
25.12.2015
25.12.2015

Tuner#2 - zrušená registrace
To se koncern asi hodně zapotí...
15:49:27
25.12.2015
25.12.2015

Tuner#2 - zrušená registrace
15:49:10
25.12.2015
25.12.2015

Tuner#2 - zrušená registrace
Něco z poslední doby...
13:52:52
24.12.2015
24.12.2015

castrol
-> Pavel P..: to neukecas 

10:54:24
24.12.2015
24.12.2015

Pavel P..
jo nějaká červená plíseň tam zacláněla v záběru

10:12:27
24.12.2015
24.12.2015

Milan 136
-> castrol: byla tma

10:08:29
24.12.2015
24.12.2015

castrol
-> Milan 136: sak on fotil ten len ho nevedel zamerat :)
08:53:29
24.12.2015
24.12.2015

Danster
-> Pavel P..: Moc pěkný

01:04:29
24.12.2015
24.12.2015

Milan 136
-> Pavel P..: hmmm, ale vidím tam i nějakej červenej luxusní pekáč

23:21:46
23.12.2015
23.12.2015

MATTESS
-> Pavel P..: parádní kousek
21:25:22
23.12.2015
23.12.2015

Pavel P..
Dneska v Pařížské... v záplavě těch luxusních černých pekáčů se tam pěkně vyjímala....

11:47:42
21.12.2015
21.12.2015

Luky
-> Jumbo: aha, tak to bude tím 
-> haso: jo, prostrčit u 5 dveřové verze botu mezi B sloupkem a zadní sedačkou je pravda takový překladatelský oříšek, ale když už sedím, tak se to docela dá

-> haso: jo, prostrčit u 5 dveřové verze botu mezi B sloupkem a zadní sedačkou je pravda takový překladatelský oříšek, ale když už sedím, tak se to docela dá
11:31:20
21.12.2015
21.12.2015

haso
-> Luky: no neviem, ale ked si sadnem do e-up! tak si sam za seba nesadnem, teda sadnem, ale sadam si tam strasne dlho a ledva tam nacpem 45ky topanky 

11:30:35
21.12.2015
21.12.2015

Jumbo
-> Luky: Fábia I je uvnitř o dost menší, než Felda/Favorit...
11:21:04
21.12.2015
21.12.2015

Luky
-> Jumbo: s Favoritem/Felicií to asi porovnat nedokážu, ale proti Fabii I mi to přijde větší, tady jsem schopen se posadit "sám za sebe" a je i víc místa nad hlavou. A i ty dvě pasy piva se tady do kufru vejdou 

11:11:08
21.12.2015
21.12.2015

Jumbo
-> Luky: Překvapilo mě, kolik místa tam je na to, jak je to malé auto, ale ve srovnání s Formanem mi to přišlo stejné...
10:59:50
21.12.2015
21.12.2015

Luky
-> Jumbo: a myslíš že v CitiGo není uvnitř víc místa?
10:39:29
21.12.2015
21.12.2015

Jumbo
-> Luky: Seděl jsem v obou a řídil taky...
10:38:30
21.12.2015
21.12.2015

Luky
-> Jumbo: sedni si do toho a uvidíš
10:38:22
21.12.2015
21.12.2015

Jumbo
A tady Felda...
Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:

