skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6751 příspěvků (zobrazeno 1001 až 1050) od 19.05.2010 do 18.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
10:37:45
21.12.2015
21.12.2015

Jumbo
To by mě zajímalo, ve kterém rozměru je CitiGo o tolik větší...
20:59:57
18.12.2015
18.12.2015

Radza
-> Marty227: Tohle kinder auto je Ligier, že? 

20:52:01
17.12.2015
17.12.2015

suri
-> Luky 17.12.15 20:47:59: o nejakých problémoch nepočuť a či to nebude skôr vlastnosť , na feldách hrkotali aj hnacie hriadele - riešené doplnením ložiska , ja klepotavý zvuk lamely - zmenená za iný typ "D" na konci ktorá má dvojité odpruženie , aj hrkotali 5ky vplyvom nedostatočného mazania na voľnobeh a v zime - dalo sa riešiť napružením pružiny jadra synchronu , aj pískala 5 pri podtočení a nedomazaní ... neviem , ja čo som citigo jazdil tak prevodovka čo sa týka zvukového prejavu , cvakania , a hrkotu na voľnobeh pripomínala feldu
20:47:59
17.12.2015
17.12.2015

Luky
-> suri: u Up!a převody hodně hučí, při přeřazení v tom cvaká při puštění spojky, jako kdyby byla vůle někde na spojce nebo poloose, ale ubrání/přidání za jízdy nedělá nic, tak jestli přítlačák?! V porovnání s tím si myslím, že převodovka u Felicie byla úplně zlatá, nevybavuju si, že by dělala nějaké zvuky...
20:45:10
17.12.2015
17.12.2015

suri
-> Milan 136 17.12.15 18:20:11: to je samozrejmé-> Luky 17.12.15 20:42:58: robí to rovnaké zvuky pri radení ako Felicia, hrkoce tomu 5ka na voľnobeh a pod . :D
20:42:58
17.12.2015
17.12.2015

Luky
-> suri: co znamená "zvukovo rovnaká"?
18:20:11
17.12.2015
17.12.2015

Milan 136
-> suri: no tak jasne. Ale nejde brat, ze to je pomalu to samy. Pri rane, po ktery z ciga vystoupis muzes byt ve felde mrtvej a to bude zasadni rozdil mezi temito auty
17:33:56
17.12.2015
17.12.2015

suri
-> Milan 136 17.12.15 15:36:27: prevodovka aj poloosy sú podobné a dokonca prevodovka je zvukovo rovnaká s feldou
15:44:22
17.12.2015
17.12.2015

Mr._Nosferatu
-> Milan 136: Má to stejnou rozteč :P
15:36:27
17.12.2015
17.12.2015

Milan 136
-> Jumbo: no s feldou to nema spolecnyho nic ale budiz. A vetsi je to tak jak jsem psal. Najdi si rozmery 

15:07:36
17.12.2015
17.12.2015

Luky
-> Jumbo: já si taky myslím že v mnoha ohledech je to větší. Určitě bych řekl, že uvnitř je víc místa než ve Fabii I. Ve Felicii už jsem dlouho neseděl, tak to nedokážu posoudit
14:46:12
17.12.2015
17.12.2015

Jumbo
-> Milan 136: Ale prd větší... Dyť Citigo, Up! a ten od Seatu jsou postavený na pomalu stejným základu, jako Fáčko/Felda.
20:18:59
16.12.2015
16.12.2015

Péďa17
20:03:23
16.12.2015
16.12.2015

Mr._Nosferatu
-> Milan 136: škoda že nevyrábí toho pick UP!
20:00:00
16.12.2015
16.12.2015

Luky
-> Milan 136: jo je to fakt o dost prostornější než to vypadá. Když nesedí nikdo za mnou ani vedle mě tak ani nemam problém s místem 

19:54:57
16.12.2015
16.12.2015

Mr._Nosferatu
-> Jarda/felda: -> Nwkt: spolužákovi koupily rodiče ojetxho za 80 i přes to že měly skladem 2 nový (vedoucí salonu kde je nabyzeli)
Radši pockej 3 roky a dostaneš oktavku ...
Radši pockej 3 roky a dostaneš oktavku ...
19:54:13
16.12.2015
16.12.2015

Jarda/felda
19:53:07
16.12.2015
16.12.2015

Nwkt
-> Jarda/felda: Ty ne, rodiče
19:51:29
16.12.2015
16.12.2015

Jarda/felda
-> Mr._Nosferatu 16.12.15 19:31:38: prostě nereálný v 15 mít tolik peněz na to
a jetých moc nejni
a jetých moc nejni19:31:38
16.12.2015
16.12.2015

Mr._Nosferatu
-> krtik: nevím teď aktuální ceny ale před rokem stal Aixam GTO 320tis a v kabriu 370
19:13:47
16.12.2015
16.12.2015

krtik
-> Mr._Nosferatu: Tak cenu jsme zrovna zanedbali. Nevim, jak bych se v tom cítil.
19:06:55
16.12.2015
16.12.2015

Mr._Nosferatu
-> krtik: já vidím problém v ceně, stát nový ve full do 100 tis. Jezdilo bych jich o hodně víc ...
18:41:37
16.12.2015
16.12.2015

Milan 136
-> Luky: Up! je hlavně v mnoha směrech větší i než jeho fáčko. Je asi o 30cm kratší, ale je širší, vyšší, širší vnitřní prostor a kufr myslím stejně velkej.
Pakže je to malý auto
Pakže je to malý auto

12:54:31
16.12.2015
16.12.2015

Luky
-> Tomaso435 15.12.15 21:26:52: i houbeles, VW Up! je výrazně větší 

08:33:49
16.12.2015
16.12.2015

krtik
-> Mr._Nosferatu: Jo, kamarád mě v tom vozí. Furt bych v tom jezdit asi nemohl, ale občas je to dobrý, takový zábavný :). Docela chápu, že si to třeba starší lidé koupí na ježdění po městě pro rohlíky a k doktorovi.
Na otázku, zda bych si to pořídil v 15 jsem nebyl schopen odpovědět.
Na otázku, zda bych si to pořídil v 15 jsem nebyl schopen odpovědět.
23:43:58
15.12.2015
15.12.2015

Mr._Nosferatu
Tak mě napadá, jel jste v tom někdo ? Já řídil takovém obozchsnej vrak, v roce 2009 stal 80000 Kč s 45000km. Nový v ty době jakobdva Dácie v základu.
23:36:40
15.12.2015
15.12.2015

Mr._Nosferatu
-> palinator: tohle je sportovní verze, nikoliv tovární GTO, kam daly 15" spotr sešle a rychlý pruhy s stalo skoro jako kabriolet.
23:22:41
15.12.2015
15.12.2015

Mr._Nosferatu
U nás tyhle autíčka přestala TOYOTA prodávat, neboť za 5let prodaly jeden kus ve sleve.
22:43:57
15.12.2015
15.12.2015

Marty227
-> all: tak toto konkrétne sa volá JDM Titane..


22:11:23
15.12.2015
15.12.2015

ochoda
-> Tomaso435: Poloauto.
Kámoš to měl, má to diesel agregát a variátor jako skůtr. Jestli víš jak je k nám z Mejta ten kopec, tak tam každou chvíli zůstal viset. Jezdil s tim do Litomyšle do školy a měl tam danej tušim užší řemen, mělo to větší maximálku. 
Kámoš to měl, má to diesel agregát a variátor jako skůtr. Jestli víš jak je k nám z Mejta ten kopec, tak tam každou chvíli zůstal viset. Jezdil s tim do Litomyšle do školy a měl tam danej tušim užší řemen, mělo to větší maximálku. 
22:08:34
15.12.2015
15.12.2015

Jarda/felda
22:01:44
15.12.2015
15.12.2015

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Marty227 15.12.15 21:25:57: Takovy hovno jsem parkrat uz potkal na ceste a pusobi to komicky, mel bych strach v tom jezdit.
22:00:28
15.12.2015
15.12.2015

Tomaso435
-> Milan 136: jo :-D otočená vana na rezervu použitá jako podběh 

22:00:02
15.12.2015
15.12.2015

krtik
Doporučuje nechat se v tom povozit. Takový sranda auto
.
.21:59:18
15.12.2015
15.12.2015

Milan 136
-> Tomaso435: pockej, ty myslis tu silenou upravu fabie/polo/ibiza nejakyho choryho mozku, co to uskrtil a dal dozadu jedno kolo?

21:58:12
15.12.2015
15.12.2015

castrol
-> Tomaso435: auticko 

21:56:21
15.12.2015
15.12.2015

Tomaso435
-> ochoda: řikals auto ? :-D
21:55:19
15.12.2015
15.12.2015

Tomaso435
-> Milan 136: tak kdo z koncernu tohle dělá? někde sem něco viděl... nebo to byl seat? nic bych za to nedal že sem viděl i fabii v tomhle zkurveným provedení :-D
21:52:00
15.12.2015
15.12.2015

Milan 136
-> Tomaso435: vw zadny auta pro deti nedela 

21:48:01
15.12.2015
15.12.2015

Pavel P..
Microcar....
21:46:23
15.12.2015
15.12.2015

ochoda
-> Tomaso435: Tak, ale zas v 16 legálně řídíš auto viď. 

21:46:20
15.12.2015
15.12.2015

Borderer
21:44:52
15.12.2015
15.12.2015

Tomaso435
-> Marty227: myslim že ten co jezdí autobusem se musí stydět méně než "řidič" takovýho střepu :-D
21:40:06
15.12.2015
15.12.2015

Marty227
-> Tomaso435: ako prvé som tipoval seat s ktorého to má svetla ale nou nou 
plus bonus jedna tuning verzia, možno bez paliváku

plus bonus jedna tuning verzia, možno bez paliváku

21:34:16
15.12.2015
15.12.2015

Borderer
-> Marty227: Jo, to občas vídam u nás u střední školy, vždycky si říkam, kde jede nějaká sekačka na trávu 

21:28:32
15.12.2015
15.12.2015

Kocvin
-> Marty227: Aixam, nebo něco na ten způsob.. 

21:26:52
15.12.2015
15.12.2015

Tomaso435
-> Marty227: něco takovýho snad dělá i wv jesi nekecám :D
21:25:57
15.12.2015
15.12.2015

Marty227
test na večer kto pozná čo to je za krabička ? 

21:25:21
15.12.2015
15.12.2015

Marty227
Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:




