skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6751 příspěvků (zobrazeno 5701 až 5750) od 19.05.2010 do 18.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
09:17:57
25.04.2011
25.04.2011

pomaranc
-> Lubes: vymakana predna naprava :)
08:57:36
25.04.2011
25.04.2011

Lubes - zrušená registrace
Toto vytvorili majstri z classic mustang z Rudna....celkom paráda .-)
01:21:23
24.04.2011
24.04.2011

Syny
-> Tuner#2 20.04.11 22:08:16: -> Bedřich 21.04.11 19:33:37: Se toho chytate jak hovna kosile... Jestli nechapete co znamena za vetou otaznik, tak se vratte na ZS
Me se takovej styl libi a chtel jsem k tomu vest i svou skodovku... Sem myslel, ze to vite, ze nejsem zastance zadnych oplastovanych a preplacanych sracek. Cekal jsem jen co mi kdo jeste doplni, protoze me to zajimalo, ale to by nebyl virt, aby se toho nekdo nechyt a nezacal zase rejt. A porad ti sami.....
Me se takovej styl libi a chtel jsem k tomu vest i svou skodovku... Sem myslel, ze to vite, ze nejsem zastance zadnych oplastovanych a preplacanych sracek. Cekal jsem jen co mi kdo jeste doplni, protoze me to zajimalo, ale to by nebyl virt, aby se toho nekdo nechyt a nezacal zase rejt. A porad ti sami.....17:14:10
23.04.2011
23.04.2011

srandokan - zrušená registrace
Tak aby ste sa tu nepobili hodím sem jeden link
www.foltyn.cz/car/lada160
0vfts.htm
www.foltyn.cz/car/lada160
0vfts.htm23:08:05
21.04.2011
21.04.2011

1560 - zrušená registrace
-> Michal N 283:
Zjevně na to máme jiný názor.
Zjevně na to máme jiný názor.
21:33:09
21.04.2011
21.04.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
-> 1560: Aký tuzing?Ja tu žiadny nevidím,Lada je upravená podľa továrenskej súťažnej homologácie a Trabi má tiež len mierne doplnky.BTW tuzing je niečo úplne iné,alebo tu majú byť samé buráky pre horných 10 000,čo si nikto bežne nemôže dovoliť???

21:28:50
21.04.2011
21.04.2011

1560 - zrušená registrace
-> Michal N 283:
Nějak nevidím ty libovky... Nebo on je už i tuzing libovej?
Nějak nevidím ty libovky... Nebo on je už i tuzing libovej?
21:08:36
21.04.2011
21.04.2011

castrol
-> lubeky130: a asi mu to slusne vynasa alebo ma aj nejake bokovky ?
21:06:10
21.04.2011
21.04.2011

lubeky130
-> castrol: ten hammer je od nas z dediny to ma majitel pneuservisu
21:03:50
21.04.2011
21.04.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
-> alpin: ...ale táto už pofuckovala hodne áut,aj podstatne novších


21:02:33
21.04.2011
21.04.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
21:01:12
21.04.2011
21.04.2011

alpin
Michal N 283 21.04.11 20:56:56 napsal:
...VFTS...
Vengaboys fucked Twisted Sister ?
...VFTS...
Vengaboys fucked Twisted Sister ?

21:00:49
21.04.2011
21.04.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
A ešte Traboš,čo robí reklamu pred pizzerkou,ale asi aj jazdí,lebo má novú STK

20:58:26
21.04.2011
21.04.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
ešte zozadu
20:56:56
21.04.2011
21.04.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
Súťažná Lada 2105 VFTS môjho známeho
19:33:37
21.04.2011
21.04.2011

Bedřich - zrušená registrace
-> Syny 20.04.11 21:32:39: Příjde mi, že začínáš zapomínat kolik je kolem auta práce aby vypadalo takto.Jinak by jsi se na to nikdy nezeptal.
17:41:09
21.04.2011
21.04.2011

Gryzly
Parník
22:31:30
20.04.2011
20.04.2011

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Radek Retro eLeSo 20.04.11 22:20:19: JJ přesně, když vidím jak z toho hlavně tlouštíci lezou, vezmou za kliku, špekem šťouchnou do dveří a ty letí až na zarážku. Když je v cestě dřív lak vozidla vedle stojícího, tak se nic neděje 

22:20:19
20.04.2011
20.04.2011

Radek Retro eLeSo
-> Tuner#2 20.04.11 22:09:08: taky jich pár mám co s tim normálně běžně jezděj,hlavně takhle u nákupáku je to na ho*no-lidi parkujou a jezděj jak dementi

22:09:08
20.04.2011
20.04.2011

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Radek Retro eLeSo 20.04.11 21:28:14: Pěkný, pěkný, měl bych strach to někde nechávat. Mám pár kamarádů co mají leštěnku na denní ježdění, ale je to boj.
22:08:16
20.04.2011
20.04.2011

Tuner#2 - zrušená registrace
Syny 20.04.11 21:32:39 napsal:
→ Radek Retro eLeSo: co je na tom jinak nez u serie? Kola,
naraznik, maska?Jasnovidec? Zrovna tak na mým jsou jen kola a pruh na dveřích? Vše ostatní je série?
→ Radek Retro eLeSo: co je na tom jinak nez u serie? Kola,
naraznik, maska?Jasnovidec? Zrovna tak na mým jsou jen kola a pruh na dveřích? Vše ostatní je série?
21:48:48
20.04.2011
20.04.2011

Radek Retro eLeSo
-> Syny: já vim,Seat to neni no

prostě je to dle mě hodně líbivý-každej to vidí jinak

prostě je to dle mě hodně líbivý-každej to vidí jinak

21:36:55
20.04.2011
20.04.2011

David29
-> Syny: Snížení, maska, lak.
Vypadá to moc dobře
Vypadá to moc dobře
21:33:01
20.04.2011
20.04.2011

castrol
-> Radek Retro eLeSo: parada
21:32:39
20.04.2011
20.04.2011

Syny
-> Radek Retro eLeSo: co je na tom jinak nez u serie? Kola, naraznik, maska?
21:28:14
20.04.2011
20.04.2011

Radek Retro eLeSo
dneska jedna decentka u Intersparu na parkovišti
škoda toho sluníčka,na vlastní oči ještě hezčí
škoda toho sluníčka,na vlastní oči ještě hezčí

22:46:36
19.04.2011
19.04.2011

Edisek
-> pomaranc: to som aj ja videl
ťažký orgazmus toto auto
ťažký orgazmus toto auto22:37:42
19.04.2011
19.04.2011

Radek Retro eLeSo
-> pomaranc 19.04.11 22:29:27: tak to je hodně velký porno a to tuhle sedmičku zezadu moc nemusim

22:29:27
19.04.2011
19.04.2011

pomaranc
BMW 735
08:28:25
19.04.2011
19.04.2011

Danster
-> Don_pepe: Parádní Taunus
ten na tom parkovišti musel úplně zářit 
ten na tom parkovišti musel úplně zářit 
23:00:21
18.04.2011
18.04.2011

Pavel P..
libovej Taunus

22:46:46
18.04.2011
18.04.2011

Don_pepe
-> Star LC20: Škoda že sem neměl foťák, jen tu parodii na mobilu.. Naživo se leskl jako novej! Kdybych nespěchal na vlak, stojím tam ještě teď

22:41:41
18.04.2011
18.04.2011

Star LC20
-> Don_pepe: Ty krávo, to je mazel !


22:36:02
18.04.2011
18.04.2011

Don_pepe
Parádička! I ta neprotekční značka
Foceno v Pce u školy, na zadních sedačkách ležel batoh, že by nějakej můj spolužák?
Foceno v Pce u školy, na zadních sedačkách ležel batoh, že by nějakej můj spolužák?
12:50:57
18.04.2011
18.04.2011

1560 - zrušená registrace
-> Syny:
Tak ta je hodně pěkná.
Tak ta je hodně pěkná.
11:03:32
17.04.2011
17.04.2011

Danster
-> Syny: Jen sundat nálepky a světla vyměnit za origo a hned by to vypadalo mnohem líp ale i tak pěkná 

09:56:59
17.04.2011
17.04.2011

Alenka
Mmmm, tuzing svetla, tuzing vyfuk, shopping list na dverich, trapa napis na okne ... doufam, ze je to jen zamaskovana 325.
20:50:43
16.04.2011
16.04.2011

Syny
Dnesni ulovecek :)
10:27:12
10.04.2011
10.04.2011

castrol
10:26:38
10.04.2011
10.04.2011

castrol
tiez mam jednu ako -> Tuner#2: vcera v trnave a je to hummer
21:05:01
09.04.2011
09.04.2011

VeTeV
-> Tuner#2: jinak Hummer skoncil 

19:21:57
09.04.2011
09.04.2011

Tuner#2 - zrušená registrace
Tak už víme přesně: www.autohificlub.cz/forum
/.../1441372
19:14:04
09.04.2011
09.04.2011

jtlustos
-> Norton: Hummer to je určitě, ale podle mě je to stejně transformer 

19:11:41
09.04.2011
09.04.2011

Norton
-> jtlustos: alebo :o) proste je to hummer :O)
19:10:29
09.04.2011
09.04.2011

jtlustos
19:02:39
09.04.2011
09.04.2011

Arnold
-> Tuner#2: to bude nejaka amerika bud Hummer anebo Jeep ale tipuji to na Hummera 

19:01:05
09.04.2011
09.04.2011

alpin
-> Lubes: ta je práveže guľatejšia
19:00:54
09.04.2011
09.04.2011

Norton
18:59:45
09.04.2011
09.04.2011

Lubes - zrušená registrace
-> Tuner#2: neni to náhodou Toyota??...ale typ neviem
18:58:07
09.04.2011
09.04.2011

jtlustos
-> Tuner#2: to bude nějakej Transformer 

Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:

