
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6751 příspěvků (zobrazeno 5651 až 5700) od 19.05.2010 do 18.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
20:51:34
27.04.2011
27.04.2011

tonek.favo
Já v pátek viděl Funku, Feldu Sport line, Cadillac Escalade, BMW M3 a jednu moc pěknou červenou Felicii na bílejch kolech v Děčíně. A myslíte že jsem měl foťák sebou, kupodivu ne 

20:45:11
27.04.2011
27.04.2011

j_j
www.veterany.eu/?p=5495 je z Peru a bylo k němu ještě originální pero, ale to dovezl teprv před 14ti dny pan prezident.
20:45:06
27.04.2011
27.04.2011

Bedřich - zrušená registrace
-> Pavel P..: Jo a děkuju...

20:43:32
27.04.2011
27.04.2011

Bedřich - zrušená registrace
-> Pavel P..: Soukromá sbírka...jinak k vidění bude v Bratislavě na utkání Bělorusko - Rusko před stadionem...Až bude hotová galerie dám link pokud bude zájem.
20:41:36
27.04.2011
27.04.2011

Pavel P..
-> Bedřich: bingo.. já si nemohl vzpomenout :-) vypadá to zdařile... je to někde k vidění nebo je to v soukromých rukách?
20:40:33
27.04.2011
27.04.2011

Bedřich - zrušená registrace
-> Pavel P..: JJ z Peru..to je ona

20:39:19
27.04.2011
27.04.2011

Pavel P..
-> Bedřich: tak nějak... jedna dovezená až nějaký daleký prdele co jsem někde četl článek.
20:37:01
27.04.2011
27.04.2011

Bedřich - zrušená registrace
-> Pavel P..: Vím
jsou tuším tři?
jsou tuším tři?20:14:05
27.04.2011
27.04.2011

Pavel P..
-> Bedřich: Praga AV? docela vzácnost

19:42:16
27.04.2011
27.04.2011

Bedřich - zrušená registrace
-> j_j: To je trošku sporné...ale netvrdím, že nemáš pravdu.
19:26:22
27.04.2011
27.04.2011

j_j
-> Bedřich: hezčí je rozhodně,ale neřekl bych že je to ekvivalent... Dodge se vyráběl jako sanita, kulometný vůz atd., navíc měl naviják. Jako ekvivalent dodge bych viděl nejspíš Horcha 108čku.
19:18:37
27.04.2011
27.04.2011

Bedřich - zrušená registrace
-> j_j: Český...tedy německý ekvivalent takového auta byl teda pěknější...
Zatím bez kapoty...

Zatím bez kapoty...
17:49:31
27.04.2011
27.04.2011

j_j
ale mě jo
jízda s tím je zážitek...a v pátek jedu zase
jízda s tím je zážitek...a v pátek jedu zase17:44:37
27.04.2011
27.04.2011

Syny
-> havlik:


17:36:07
27.04.2011
27.04.2011

havlik
-> j_j: ne
17:35:45
27.04.2011
27.04.2011

j_j
líbí ?
17:34:35
27.04.2011
27.04.2011

suri
-> U-Geen: asi nič , mne sa páči a prišla mi zaujímavá , sú tu aj podobne "nezaujímavé" autá
17:33:02
27.04.2011
27.04.2011

Syny
-> U-Geen: VRS jako muj Seat ne :)
17:27:26
27.04.2011
27.04.2011

U-Geen
-> suri: obycejna ochcavka, co je na ni?
16:55:30
27.04.2011
27.04.2011

suri
d
16:55:08
27.04.2011
27.04.2011

suri
2
16:53:56
27.04.2011
27.04.2011

suri
dnes krásavica
08:53:34
27.04.2011
27.04.2011

Luky
-> vhml: já spíš jak je to udělaný - myslim že vedle (místo?) řadicí páky má plynobrzdovou páku jako v Boeingu?
21:56:36
26.04.2011
26.04.2011

Radek Retro eLeSo
-> David29: tak na to už tuplem kašlu,že já to vůbec psal


21:53:36
26.04.2011
26.04.2011

David29
-> Radek Retro eLeSo: Já měl na mysli v/V


21:51:51
26.04.2011
26.04.2011

Radek Retro eLeSo
-> David29: ajaj,i y neni moje silná stránka


21:47:32
26.04.2011
26.04.2011

David29
-> Radek Retro eLeSo: S tou vyktorkou si děláš jen prdel, že jo? 

21:35:56
26.04.2011
26.04.2011

Radek Retro eLeSo
dneska kousek od vyktorky žižkov,líp to nešlo a je to z auta...............
16:47:40
26.04.2011
26.04.2011

vhml
-> Luky.: Jari Hämäläinen, Opel Monza
Ruční ovládání, je na vozíčku
Ruční ovládání, je na vozíčku
14:03:33
26.04.2011
26.04.2011

Mr_Kubas
-> Jozka: Toto má na denní ježdění a na vejlety dostavuje myslim Camaro '68 

13:50:27
26.04.2011
26.04.2011

Luky
-> Jozka: já vždycky myslel že je to Ascona Coupé, nebo tak něco
Teda ona vlastně je, jen se jinak jmenuje, ne? Na Rallye Vltava s tím někdo jezdí a má nějak zvláštně upravené ovládání, je to snad nějaký vozíčkář či co. Neví někdo (vhml) detaily?
Teda ona vlastně je, jen se jinak jmenuje, ne? Na Rallye Vltava s tím někdo jezdí a má nějak zvláštně upravené ovládání, je to snad nějaký vozíčkář či co. Neví někdo (vhml) detaily?13:34:24
26.04.2011
26.04.2011

Jozka
-> alpin: / -> Mr_Kubas: Monza.. na denní ježdění se mi to při vnějších rozměrech T613 a vnitřních eRka nezdá praktický..


12:19:32
26.04.2011
26.04.2011

alpin
-> Jozka: Manta ?
12:11:19
26.04.2011
26.04.2011

Mr_Kubas
-> Jozka: Monza, ne?
Kamarád taky jednu používá na denní ježdění 
Kamarád taky jednu používá na denní ježdění 
11:41:40
26.04.2011
26.04.2011

Jozka
Tohle už jsem rok dva na silnici neviděl.. Libovka, i když fotka se moc nepovedla.
09:49:33
26.04.2011
26.04.2011

Luky
alpin 21.04.11 21:01:12 napsal: Michal N 283 21.04.11 20:56:56 napsal: …VFTS…Vengaboys fucked Twisted Sister ? 
Nene, Vehicle For Total Satisfaction

Nene, Vehicle For Total Satisfaction

09:44:44
26.04.2011
26.04.2011

GIRRI
.
09:44:32
26.04.2011
26.04.2011

GIRRI
slatinany
09:44:17
26.04.2011
26.04.2011

GIRRI
.
09:44:05
26.04.2011
26.04.2011

GIRRI
.
09:43:50
26.04.2011
26.04.2011

GIRRI
orel
09:43:37
26.04.2011
26.04.2011

GIRRI
.
09:43:25
26.04.2011
26.04.2011

GIRRI
liciborice
21:42:12
25.04.2011
25.04.2011

alpin
-> Lubes: hej m vzadu má pevnú , kyvku by asi nedal kvôli korbe aj kvôli V8 

21:38:30
25.04.2011
25.04.2011

Lubes - zrušená registrace
-> squalo: maťo ono to nemá mokré poloosy,má to normálne nápravu z mustanga vzadu :-)....kdeže by mokré poloosy zvládly ten kruťák z tej v8čky 

21:36:43
25.04.2011
25.04.2011

Lubes - zrušená registrace
-> Gryzly: presne tak :-)
16:40:05
25.04.2011
25.04.2011

castrol
-> Lubes: uz sa to tu niekde objavilo ale pekne pekne
09:24:23
25.04.2011
25.04.2011

squalo
-> Gryzly: yop a vzadu to ma mokre poloosi
09:21:55
25.04.2011
25.04.2011

vhml
-> Michal N 283: do VFTS v plný homologaci jí pár detailů ještě chybí, ale je hezká :-)
09:18:10
25.04.2011
25.04.2011

Gryzly
-> Lubes: Přední náprava Š120 a kabina z V3S ?
Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:
