
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6751 příspěvků (zobrazeno 5501 až 5550) od 19.05.2010 do 18.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
14:57:55
19.05.2011
19.05.2011

pomaranc
-> ozzman1000 16.05.11 22:28:24: Ten chcem!

16:02:50
17.05.2011
17.05.2011

Flasch1994
Dnes jeden brit za domem, pardon za foto nižší kvality, pospíchal sem a cestou zpátky už tam nebyl
22:34:19
16.05.2011
16.05.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
-> j_j: Poraskaný volant nemala,bolo tam všetko porobené na nej:)
22:33:02
16.05.2011
16.05.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
-> j_j: Stála 150 000 korún,ale za to to stálo,bola kompletne zgenerálkovaná,čistý veterán.
22:28:24
16.05.2011
16.05.2011

ozzman1000
ešte jeden záber
22:26:33
16.05.2011
16.05.2011

j_j
-> Michal N 283: aká bola cena? nemala popraskaný bílý kormaň ? 

22:26:26
16.05.2011
16.05.2011

ozzman1000
tak na tohto krásavca z východu som natrafil dnes 

22:23:08
16.05.2011
16.05.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
-> j_j: Myslím,že bola určite.....som chodil pozerať na ňu stále,až kým sa nepredala,kto vie kde skončila,ale asi niekde u zberateľa.
22:20:08
16.05.2011
16.05.2011

j_j
-> Michal N 283: nádhera ! není ta hnědá snížená?
22:18:25
16.05.2011
16.05.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
Krásna...a tie kolesá jej sekli riadne:)
22:16:48
16.05.2011
16.05.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
A táto stála v roku 2007 v Poprade v autobazári.
22:13:03
16.05.2011
16.05.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
Ešte zozadu,fotky slabšie ale bola nádherná,vzorne udržiavaná a mala nádherný zvuk.
22:10:39
16.05.2011
16.05.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
Na túto Volgu 21 som natrafil pred troma rokmi na parkovisku u nás pred Billou.Prišla až zo Sokolova,majitelia-starší manželia a videl som ju potom viackrát,zrejme chodia na nej často na diaľkové výlety na Slovensko.

14:10:08
16.05.2011
16.05.2011

GIRRI
slatinany
11:25:24
16.05.2011
16.05.2011

Danster
-> tomas120GLS: Moc pěknej Capri


19:35:50
15.05.2011
15.05.2011

tomas120GLS
..a este jedna spolocna
ale pekna bola nalestena...
ale pekna bola nalestena...19:34:37
15.05.2011
15.05.2011

tomas120GLS
a zozadu...
19:33:53
15.05.2011
15.05.2011

tomas120GLS
vcerajsi ulovok
, hned som musel zastavit vedla neho a trochu pofotit....
, hned som musel zastavit vedla neho a trochu pofotit....19:23:09
15.05.2011
15.05.2011

Enggik
i s pěkným interiérem.
19:21:36
15.05.2011
15.05.2011

Enggik
.
19:20:34
15.05.2011
15.05.2011

Enggik
Kdy jste na silnici naposled potkali rumunskýho saaba
? Jedna celkem slušná dnes v Praze na Proseku.
? Jedna celkem slušná dnes v Praze na Proseku.08:06:38
15.05.2011
15.05.2011

Bedřich - zrušená registrace
-> Pavel P..: Není za co.Příští měsíc v časopise Veteran.sk vyjde článek o tomto autě.Myslím, že tam bude pár fotek z renovace a hlavně popis jak na něj majitel přišel a tak.
21:59:03
14.05.2011
14.05.2011

Pavel P..
-> Bedřich: děkuji... parádní fotky a vozidlo hodně zajímavé.

21:07:28
14.05.2011
14.05.2011

afro100
-> Tomáššš: nebolo
20:52:00
14.05.2011
14.05.2011

Tomáššš
-> afro100: lepsie foto by nebolo ? nevypada zle 

20:50:22
14.05.2011
14.05.2011

afro100
čí je to projekt ? vyzerá, že už chvíľu stojí, ale kolesá nafúknuté, moc som okolo toho nechcel liezť ...
05:57:54
14.05.2011
14.05.2011

Bedřich - zrušená registrace
-> Pavel P..: Tak fotogalerie vytvořena.Zde jsou fotky www.facebook.com/media/se
t?set=a.2110...
18:20:53
12.05.2011
12.05.2011

afro100
-> Surom 12.05.11 10:00:23: hej to je ono ...
14:52:20
12.05.2011
12.05.2011

Don_pepe
To už se na cestách nevidí... a ani ta závratná rychlost cca 25km/h

14:50:14
12.05.2011
12.05.2011

Don_pepe
Obchoďák dopoledne - vždycky se něco pěknýho najde

10:00:23
12.05.2011
12.05.2011

Surom
nemysliste nahodou to GTRko co ma znacku BA-GTR01? jazdi na nom taky starsi pan po ruzinove, udajne to bolo u nas prve GTRko, preto ta znacka
23:24:29
11.05.2011
11.05.2011

alpin
-> afro100: to čo šlo okolo mňa malo tuším čísla
23:23:15
11.05.2011
11.05.2011

afro100
-> alpin: ta co ma predbiehala mala cosi xx GTRxx ... ono so 7,5t kisnou a obmedzovacom na 90 toho clovek moc nenazavodi ...
23:21:07
11.05.2011
11.05.2011

Raste
-> Jindas:
2 GTR byli na tuningu v Kopřivnici, jeli i sprint. Stál jsem kousek od startu a jak jsem viděl ten odpich, měl jsem dost
2 GTR byli na tuningu v Kopřivnici, jeli i sprint. Stál jsem kousek od startu a jak jsem viděl ten odpich, měl jsem dost
23:17:20
11.05.2011
11.05.2011

alpin
-> afro100: to bolo to posledné čo si všímal
ani len okres som si nevšimol
ani len okres som si nevšimol23:15:40
11.05.2011
11.05.2011

afro100
-> alpin: SPZ nevies?
23:14:51
11.05.2011
11.05.2011

castrol
-> Jindas: -> Raste: pecka
23:14:11
11.05.2011
11.05.2011

Raste
2.
23:13:30
11.05.2011
11.05.2011

Raste
Minulý týden při procházce po Vídni.
23:13:12
11.05.2011
11.05.2011

alpin
-> afro100: ja si idem pešo po dedine a vedla mňa len vŕŕŕŕŕ 

23:08:40
11.05.2011
11.05.2011

afro100
-> Jindas: GTRo ... dneska pecka ulovky ...
Minule ma jedno GTR predbiehalo, nez som vylovil fotak, bol v cudu :D
Minule ma jedno GTR predbiehalo, nez som vylovil fotak, bol v cudu :D
23:08:03
11.05.2011
11.05.2011

Jindas
2.
23:07:20
11.05.2011
11.05.2011

Jindas
Dneska jeden hezkej kluk v Hradci u černigova :)
23:02:28
11.05.2011
11.05.2011

bibendum30
Taky auto...dá li se tomu ještě tak říkat
Praha 7 -Holešovice ,stavba nového mostu přes Vltavu
Nenapadlo mě kam jinam to nahrát...
Edit: Pokud by někdo chtěl,fotek tady toho "drobka" mám mnohem víc

Praha 7 -Holešovice ,stavba nového mostu přes Vltavu
Nenapadlo mě kam jinam to nahrát...
Edit: Pokud by někdo chtěl,fotek tady toho "drobka" mám mnohem víc
20:20:25
11.05.2011
11.05.2011

1560 - zrušená registrace
-> David29 11.05.11 20:10:53:
20:10:53
11.05.2011
11.05.2011

David29

Kdesi na Nymburk
20:10:27
11.05.2011
11.05.2011

David29
P10, Agip v V Korytech
20:03:19
11.05.2011
11.05.2011

afro100
-> šrek: ano
20:02:58
11.05.2011
11.05.2011

šrek
To je slovenský ne?
20:02:23
11.05.2011
11.05.2011

havlik
-> 1560: K1 Attack
Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:
