skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6751 příspěvků (zobrazeno 5451 až 5500) od 19.05.2010 do 18.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
20:29:00
26.05.2011
26.05.2011

castrol
-> Syny: ved dostal aj odmenu zan
20:28:20
26.05.2011
26.05.2011

Enggik
Tak, a teď si vůbec nejsem jistej co to je. Mněl jsem za to že Fofd Capri? Bohužel lepší foto nemám. Červená na semaforu byla moc krátká


20:27:32
26.05.2011
26.05.2011

Syny
jj, tak uz mame Favo MTX v Plzni :)
20:24:15
26.05.2011
26.05.2011

Enggik
-> Syny: Myslíš tu debatu o favorit MTX 

20:21:59
26.05.2011
26.05.2011

castrol
-> Syny: jj daval Cába
20:21:41
26.05.2011
26.05.2011

Pavel P..
-> Syny: to jsou ti chudí invalidi a důchodci co si pořád stěžujou na malý důchody..

20:20:34
26.05.2011
26.05.2011

Syny
Nedaval ho sem nahodou nekam nekdo nedavno? :)
20:18:48
26.05.2011
26.05.2011

Syny
-> kamikaze: Invalida?
To je u Hornbachu? :) Jakypa to tam je? Ja se tam planuju mrknout az opadne pocatecni silenstvi :)
To je u Hornbachu? :) Jakypa to tam je? Ja se tam planuju mrknout az opadne pocatecni silenstvi :)20:05:31
26.05.2011
26.05.2011

castrol
-> kamikaze: mal aj karticku
16:56:35
26.05.2011
26.05.2011

kamikaze
Sorry za kvalitu, mobil fotí čím dál tím "líp"
16:52:55
26.05.2011
26.05.2011

kamikaze
Jeden invalida

23:04:37
25.05.2011
25.05.2011

gred
-> Luky.: díry tam byly i předtim,a ne nemáme

22:43:53
25.05.2011
25.05.2011

Luky
-> GRED-Činpokomon :D: už máte zaplátovanej asfalt, co jsme tam vytrhali při Rallye Praha Revival? 

22:22:33
25.05.2011
25.05.2011

1560 - zrušená registrace
-> GRED-Činpokomon :D:
Majitel s tím autobusem jezdí běžně zájezdy i do zahraničí.
Majitel s tím autobusem jezdí běžně zájezdy i do zahraničí.
21:18:11
25.05.2011
25.05.2011

gred
-> Tomaso435: to dělala druhá dílna,my měli moc práce s nicnedělánim

21:17:03
25.05.2011
25.05.2011

Tomaso435
-> GRED-Činpokomon :D 25.05.11 21:14:18: a přišli ste na to kde se tomu mění olej ?

21:17:01
25.05.2011
25.05.2011

gred
-> Pavel P..: áno
tak přesně tam já chodim
tak přesně tam já chodim
21:16:35
25.05.2011
25.05.2011

gred
a eště ráno měla jiná třída ze školy nějakej zájezd někam nevim kam,a přijelo pro ně tohle
(foto neni moje)...jen já sem tam musel sedět a blbě čumět,taky bych se tim rád svezl
(foto neni moje)...jen já sem tam musel sedět a blbě čumět,taky bych se tim rád svezl
21:16:23
25.05.2011
25.05.2011

Pavel P..
-> GRED-Činpokomon :D: hle! Radotínský učňák

21:14:39
25.05.2011
25.05.2011

gred
21:14:18
25.05.2011
25.05.2011

gred
tohle k nám dneska přijelo do učnáku,že chce viměnit olej
ford ranchero
ford ranchero15:44:12
25.05.2011
25.05.2011

VeTeV
-> David29: tu krizovatku jsem uz nekde videl 

18:54:34
24.05.2011
24.05.2011

1560 - zrušená registrace
-> David29:
mmmm
mmmm

18:40:23
24.05.2011
24.05.2011

David29
Dnes v Benešově
22:24:23
22.05.2011
22.05.2011

Bobesh
Švéd plněný anglány

20:31:48
22.05.2011
22.05.2011

Enggik
-> Syny 22.05.11 13:11:21: Naprosto libový retro. Už tenkrát jsem nad tím slintal
To by mi smělo do baráku 
To by mi smělo do baráku 
20:13:02
22.05.2011
22.05.2011

Syny
-> Péďa17: Osobne byhc takovy auto bral hned :) Moc se mi to libi - super retro :)
18:33:19
22.05.2011
22.05.2011

Péďa17
-> Syny: 

18:29:20
22.05.2011
22.05.2011

castrol
-> alpin 22.05.11 17:42:14: poprosim na email dakujem 

17:47:53
22.05.2011
22.05.2011

alpin
-> James1991: VR6
17:47:14
22.05.2011
22.05.2011

James1991
-> alpin:
Kdyby to Vento mělo nějaký hezčí límcový kola, bylo by to pěkný.
Kdyby to Vento mělo nějaký hezčí límcový kola, bylo by to pěkný.
17:46:30
22.05.2011
22.05.2011

James1991
-> Radek Retro eLeSo:
Tu zlatou Q7 taky dost často vídám...přehnaný podle mě..
Tu zlatou Q7 taky dost často vídám...přehnaný podle mě..
17:45:00
22.05.2011
22.05.2011

alpin
až na obitý nárazník , zaujali ma cosworth kolesá
17:42:14
22.05.2011
22.05.2011

alpin
17:39:20
22.05.2011
22.05.2011

Kaprof-Pisařík
-> Bohyn: Něco podobnýho maj v truckservisu v Čáslavi ( Iveco)

13:11:33
22.05.2011
22.05.2011

Syny
-> Péďa17: 

13:11:21
22.05.2011
22.05.2011

Syny
-> Péďa17:
12:59:31
22.05.2011
22.05.2011

Hurdis
Libovka to není, vrak ještě taky úplně ne, škodovka to ... s tím rozdělením úlovků z ulice a okolí to je občas otázka jak od Nerudy.
Tak asi sem.
Felda přitažená do autobazaru mezi HK - Pce.
Tak asi sem.
Felda přitažená do autobazaru mezi HK - Pce.
11:24:20
22.05.2011
22.05.2011

Péďa17
-> Michal N 283: dobrá,já mám článek o ní z prosince 2003
11:18:49
22.05.2011
22.05.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
-> Péďa17: Môžeš,aj ja niekde mám jeden krátky,bolo to v jednom časopise ešte niekedy v roku 2002.Vtedy bola vyrobená.
11:15:28
22.05.2011
22.05.2011

Péďa17
-> Michal N 283: jj,někde mám o ní článek,pokud chceš můžu ti ho poslat
11:14:07
22.05.2011
22.05.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
-> Péďa17: Aj mne.Táto je moc pekná,moderná ale v podstate s pôvodným vzhľadom,len málo zmeneným.
11:09:34
22.05.2011
22.05.2011

Péďa17
-> Michal N 283: pěkná Volha,ale nejvíc se mi líbí Volha s interiérem a motorem z BMW od Ruských upravců.fotka není moje
00:13:17
22.05.2011
22.05.2011

Syny
-> Radek Retro eLeSo 21.05.11 22:37:06: Ale to cos sem dal neni podle me spatny... Alespon z ty fotky vypada hodne slusne :) A ma krasny kola :)
22:59:10
21.05.2011
21.05.2011

Bohyn
Tohle jsem potkal nedávno na D11
22:37:06
21.05.2011
21.05.2011

Radek Retro eLeSo
-> Flasch1994 20.05.11 10:49:01: to jo no,neni moc lidí co ho chtěj mít sériový no

10:49:01
20.05.2011
20.05.2011

Flasch1994
-> Radek Retro eLeSo: 19.05.11 21:45:41
Moc krásný auto, to bych chtěl jednou vlastnit, jen škoda že každý druhý je skažený nějakym rádoby tuningem
Moc krásný auto, to bych chtěl jednou vlastnit, jen škoda že každý druhý je skažený nějakym rádoby tuningem
21:46:37
19.05.2011
19.05.2011

Radek Retro eLeSo
už tu je ode mě boční fotka s nataženou střechou,tahle je ale určo lepší

21:45:41
19.05.2011
19.05.2011

Radek Retro eLeSo
až na zadní drblej lem pěkný Corrado

17:42:34
19.05.2011
19.05.2011

Pavel P..
Jeep Willys, Praha - Průmyslová... bezva den na projížďku v koloně, vedle sebe ještě dítě v autosedačce

Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:
