
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6751 příspěvků (zobrazeno 5201 až 5250) od 19.05.2010 do 18.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
00:23:31
23.06.2011
23.06.2011

Bohyn
00:21:09
23.06.2011
23.06.2011

Bohyn
Kolín
22:56:45
22.06.2011
22.06.2011

Stvivi
4 dverak :)))))))
20:01:39
21.06.2011
21.06.2011

David29
-> Radek Retro eLeSo: Jo, tak to je ono
20:01:13
21.06.2011
21.06.2011

Radek Retro eLeSo
-> David29: autoservis garant,ulice na jarově 2(je to kousek od penny a vedle servisu sou další vjezdy do areálů)

19:56:07
21.06.2011
21.06.2011

David29
-> Radek Retro eLeSo: Hele, to místo je mi povědomý.... Neni to náhodou kousek od Koněvovy u Penny?
19:51:55
21.06.2011
21.06.2011

Radek Retro eLeSo
detail kol
jinak líp to nešlo protože byli všude auta
jinak líp to nešlo protože byli všude auta

19:51:04
21.06.2011
21.06.2011

Radek Retro eLeSo
dneska v jednom servisu kam jezdim,nevim proč tam byl ale měl ještě origo starou spz ABL

18:24:32
21.06.2011
21.06.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
afro100 20.06.11 00:00:36 napsal:
niečo pre Blaupunkta
Alespoň, že už nejsem sám... 
niečo pre Blaupunkta
Alespoň, že už nejsem sám... 
02:15:04
21.06.2011
21.06.2011

David29
4
02:14:47
21.06.2011
21.06.2011

David29
A tohle jsem sem už myslim dával, ale nevim...
3
3
02:14:18
21.06.2011
21.06.2011

David29
2
02:13:59
21.06.2011
21.06.2011

David29
Dneska v Praze NC Eden 
1

1
00:00:36
20.06.2011
20.06.2011

afro100
niečo pre Blaupunkta 

22:42:08
18.06.2011
18.06.2011

1560 - zrušená registrace
Dohodněte se, jak to bude s těma tématama (jsem si všiml, že je tu i téma Neškodovky, o čemž jsem až dosud nevěděl), ať se může něco zamknout/smazat... Díky.
15:50:37
18.06.2011
18.06.2011

David29
-> j_j 18.06.11 15:43:22: Ok...
-> j_j 18.06.11 15:40:26: Jojo, je to Aero
-> j_j 18.06.11 15:40:26: Jojo, je to Aero
15:43:22
18.06.2011
18.06.2011

j_j
-> David29: je to tak, je to aero 50...ty byla spíš taková řečnická otázka 

15:40:55
18.06.2011
18.06.2011

David29
-> j_j: S majitelem sem nemluvil, a já tomu prd rozumim
15:40:26
18.06.2011
18.06.2011

j_j
-> David29: aero 50 ?
15:39:06
18.06.2011
18.06.2011

David29
No, a na železničnim přejezdu byl můj 

15:38:37
18.06.2011
18.06.2011

David29
Tak cesou do Kladna jsem dnes potkal tohle...
Pro rejpaly - je to v kopci, asi při 40/km rychlosti
Pro rejpaly - je to v kopci, asi při 40/km rychlosti
15:49:19
16.06.2011
16.06.2011

Nwkt
-> Tuner#2: Jj taky jsem ho viděl v pohybu. Myslim že by to snad mohl bejt jeden do stavěl kamarádovo soused. Kouknu schválně po starejch fotkách
15:48:07
16.06.2011
16.06.2011

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Nwkt 16.06.11 15:43:08: Heh, dneska jsem ho viděl na Americké
pěknej kousek a ten zvuk 
pěknej kousek a ten zvuk 
15:43:08
16.06.2011
16.06.2011

Nwkt
15:42:59
16.06.2011
16.06.2011

Nwkt
15:42:48
16.06.2011
16.06.2011

Nwkt
Něco z poslední doby
20:43:22
15.06.2011
15.06.2011

castrol
-> squalo: krasa
15:22:40
15.06.2011
15.06.2011

alpin
-> squalo: mňa zaujali americké svetlá, aj minule som sa kukol po jednej amerike.. akurát teda b3
15:20:57
15.06.2011
15.06.2011

squalo
-> alpin: zaujala ma ta karbonova nalepka na streche kapota a hlavne tie kola z logom porsche
-> Lubes: stretol som to pri radosporte
-> Placko:
-> Lubes: stretol som to pri radosporte
-> Placko:

15:18:08
15.06.2011
15.06.2011

Placko
-> squalo: pekný decent


15:16:44
15.06.2011
15.06.2011

alpin
-> Lubes: okolo štvrť na tri vždy ide ku kruhovému pri súde
15:14:33
15.06.2011
15.06.2011

Lubes - zrušená registrace
-> squalo: ten chalan je asi z novák
15:13:14
15.06.2011
15.06.2011

alpin
-> squalo: tohto stretávam , ten je pekný , neviem či nebol aj na predaj
15:10:39
15.06.2011
15.06.2011

squalo
včera v pd celkom pekný passat 

23:24:43
14.06.2011
14.06.2011

castrol
-> Radek Retro eLeSo: ale pekne pekne 

23:15:59
14.06.2011
14.06.2011

Radek Retro eLeSo
-> castrol 14.06.11 23:02:34: sem se kvůli tomu otočil a prudil auta v jednosměrce,pochopily plzeňáka jen do chvíle,než vzadu uviděli pražskou adresu


23:10:12
14.06.2011
14.06.2011

m8rinek
-> U-Geen: nj, ale už nikdy to nebude takové...
23:02:34
14.06.2011
14.06.2011

castrol
-> Radek Retro eLeSo 14.06.11 22:58:50: hezky
22:59:56
14.06.2011
14.06.2011

Radek Retro eLeSo
-
22:59:23
14.06.2011
14.06.2011

Radek Retro eLeSo
-
22:58:50
14.06.2011
14.06.2011

Radek Retro eLeSo
tak teda něco opravdu z ulice,pro rejpaly

11:06:34
14.06.2011
14.06.2011

VeTeV
-> David29: sezer 5 gumaku z Michle a bude ti hej 

10:08:24
14.06.2011
14.06.2011

David29
Hovada, člověk tu čeká auta, a je tu místo toho hádka
Zkurvili ste mi celej den....
Zkurvili ste mi celej den....22:54:39
13.06.2011
13.06.2011

VeTeV
-> U-Geen: ja se sem osobne bojim uz cokoliv dat - jeste bych dostal vynadano, ze nic neumim 

22:53:18
13.06.2011
13.06.2011

U-Geen
-> Mr_Kubas: to byla, musime doufat, ze se tam s fotakem mihne i nekdo jiny a bude ochotny se podelit :)
22:46:40
13.06.2011
13.06.2011

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Radek Retro eLeSo 13.06.11 21:57:42: Nejde o foťák, ale o to, že na půlce fotky je asfalt
ale o tom raději někdy osobně
...
-> Mr_Kubas 13.06.11 21:56:04: Chtěl jsem něco napsat, ale raději už nic po tom co tu čtu... Klidně můžem pokecat SZ ;-)
ale o tom raději někdy osobně
...-> Mr_Kubas 13.06.11 21:56:04: Chtěl jsem něco napsat, ale raději už nic po tom co tu čtu... Klidně můžem pokecat SZ ;-)
22:40:44
13.06.2011
13.06.2011

Mr_Kubas
-> Radek Retro eLeSo: Určitě je to lepčejší 

22:33:29
13.06.2011
13.06.2011

Radek Retro eLeSo
-> Mr_Kubas: -> U-Geen: tak má vložit (oboje) pak bych se neptal

22:31:13
13.06.2011
13.06.2011

U-Geen
-> Radek Retro eLeSo: asi tady .-) skoda-virt.cz/cz/.../1323
35-libovky-neskodovek-z-ul
ic?gotopost=2...
22:30:36
13.06.2011
13.06.2011

Mr_Kubas
-> Radek Retro eLeSo: Asi na čtvrtý stránce, proto píše, že reaguje opožděně..
Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:
