skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6751 příspěvků (zobrazeno 5151 až 5200) od 19.05.2010 do 18.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
20:23:16
12.07.2011
12.07.2011

Skili
-> castrol: vypada to jako stara mazda rx7 ale ta fotka je mala
20:21:23
12.07.2011
12.07.2011

castrol
majstri a moze mi niekto povedat co je to za znacku auta
18:32:15
08.07.2011
08.07.2011

Radek Retro eLeSo
dneska u práce
málo místa ale aspoň něco je vidět,nevim jestli S4 nebo RS4,ůprava ještě od ABT a jelo a znělo to neskutečně
málo místa ale aspoň něco je vidět,nevim jestli S4 nebo RS4,ůprava ještě od ABT a jelo a znělo to neskutečně

23:30:31
07.07.2011
07.07.2011

Tampajs
-> Matthes, záškodník z TechWebu: OBI na Lhotce ne?
BTW tenhle rádoby závoďák je tady od nás a nejni v tom nic neobvyklího nějakej klasika seriovej benzín akorát ty válečný barvy má...
BTW tenhle rádoby závoďák je tady od nás a nejni v tom nic neobvyklího nějakej klasika seriovej benzín akorát ty válečný barvy má...
23:09:52
07.07.2011
07.07.2011

castrol
-> Radek Retro eLeSo: 

23:08:43
07.07.2011
07.07.2011

Arnold
-> Radek Retro eLeSo: jo tak ten si pekne lezi 

23:07:42
07.07.2011
07.07.2011

Radek Retro eLeSo
-> castrol: kola z Audi a focený i kvůli tobě

23:05:57
07.07.2011
07.07.2011

castrol
-> Radek Retro eLeSo: pekne nizucko
22:37:38
07.07.2011
07.07.2011

Radek Retro eLeSo
dneska jedno nový Scirocco u OC Chodov,pěkně na zemi

21:30:32
06.07.2011
06.07.2011

alpin
-> Enggik: 06.07.11 21:28:54

21:30:07
06.07.2011
06.07.2011

Enggik
.
21:28:54
06.07.2011
06.07.2011

Enggik
,,Gordini" 

21:26:56
06.07.2011
06.07.2011

Enggik
-> alpin: Aneb Pryskyřník pádivý


21:25:21
06.07.2011
06.07.2011

Enggik
Pěknej Oplík v Berlíně.
21:24:10
06.07.2011
06.07.2011

alpin
-> Enggik: aha , nasratý vysávač
21:23:44
06.07.2011
06.07.2011

Enggik
Naprostej luxus 

21:22:04
06.07.2011
06.07.2011

Enggik
Majitel byl asi velkej patriot značky. Foceno před fabrikou BacelitMotorWagen v Lipsku


21:16:35
06.07.2011
06.07.2011

Enggik
Nádhernej DeDeRónek 

19:32:49
06.07.2011
06.07.2011

Radek Retro eLeSo
-> David29 04.07.11 16:52:26: pěkná schoda


19:30:25
05.07.2011
05.07.2011

GIRRI
.
19:30:12
05.07.2011
05.07.2011

GIRRI
.
19:29:58
05.07.2011
05.07.2011

GIRRI
chrudim
16:52:26
04.07.2011
04.07.2011

David29
-> Radek Retro eLeSo: skoda-virt.cz/cz/.../1323
35-libovky-neskodovek-z-ul
ic?gotopost=2... 

22:52:36
03.07.2011
03.07.2011

Karlos (WIO46)
-> pomaranc: Jakmile někdo na golf III nahodí vento front a lehce to upraví, vyjde z toho krásný auto. Jak ten černej tak ten červenej jsou super.
20:19:48
03.07.2011
03.07.2011

castrol
-> pomaranc: uplna nadhera
20:19:01
03.07.2011
03.07.2011

alpin
-> pomaranc: 03.07.11 20:16:29 jaj 

20:18:09
03.07.2011
03.07.2011

pomaranc
.
20:17:32
03.07.2011
03.07.2011

pomaranc
.
20:16:29
03.07.2011
03.07.2011

pomaranc
.
20:05:33
03.07.2011
03.07.2011

castrol
-> pomaranc: nemas viac fotos ?
20:02:01
03.07.2011
03.07.2011

pomaranc
:)
19:09:34
30.06.2011
30.06.2011

Radek Retro eLeSo
dneska v Korytech na pumpě,fešná Targa

23:14:35
29.06.2011
29.06.2011

Stvivi
.
23:14:03
29.06.2011
29.06.2011

Stvivi
minuly week cestou do prace- Tatrofka
23:01:25
29.06.2011
29.06.2011

bezmozekk - zrušená registrace
-> afro100: i když ta kapota asi jiná nebyla.koukam na jiný fotky a z jinýho úhlu je to ona 

23:00:21
29.06.2011
29.06.2011

bezmozekk - zrušená registrace
-> afro100: jo jo to je ono.zrovna taky hledam na wikipedii.akorát to mělo trochu jinou přední kapotu.docela sem čuměl viděl sem to poprví přijelo to k nám do školy
22:55:05
29.06.2011
29.06.2011

afro100
-> bezmozekk: tatra beta upload.wikimedia.org/wiki
pedia/.../Tatra_Beta_05.JP
G
22:53:42
29.06.2011
29.06.2011

bezmozekk - zrušená registrace
tak dnes jsem viděl auto a chtěl bych pomoct z identifikací,foto boužel nemám.začnu od předu,takže světla a blikny škoda 120 palubovka a prostě dá se říct že celej vnitřek škoda Favorit a vzadu byla světla z Favorita pick-upa.bylo to jako favorit pick-up akorát že užší a trochu delší (možná se to jenom zdálo).bylo to dvoumístný a nástavba byla ve výšce střechy dozadu.skusim ješt ěnajít foto a hodit to sem ale zatim jsem ho nikde nenašel.
18:46:12
29.06.2011
29.06.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> hlouch: To nevim, ja na ty krizovatce skejsnul asi 2 minuty, hrozny narazovy provoz 

18:44:55
29.06.2011
29.06.2011

hlouch
-> Matthes, záškodník z TechWebu: By me zajimalo co tam ma za motor

18:40:16
29.06.2011
29.06.2011

alpin
-> Matthes, záškodník z TechWebu: u nás bola rally Tribeč a takýchto krásavcov šlo cez ves dosť
18:39:17
29.06.2011
29.06.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
Focus v barvach WRC

20:57:39
23.06.2011
23.06.2011

j_j
je to vývozní provedení na Mars 

20:55:08
23.06.2011
23.06.2011

Tuner#2 - zrušená registrace
-> jerrom 23.06.11 18:36:40: Jasný už to vidím, moc jsem to před tím nezkoumal a rovnou komentoval 

20:26:28
23.06.2011
23.06.2011

afro100
niekde sa tu potuluje obrazok VB trabanta s rovnakou upravou ... je to fake ;)
20:16:33
23.06.2011
23.06.2011

1560 - zrušená registrace
-> Tuner#2:
Jak říká kolega, podívej se na B sloupek, tam to nevypadá, že by to bylo funkční.
Jak říká kolega, podívej se na B sloupek, tam to nevypadá, že by to bylo funkční.
18:36:40
23.06.2011
23.06.2011

jerrom
-> Tuner#2: to bude naznačený, zadní dveře by neměly žádnej rám okna...
13:57:04
23.06.2011
23.06.2011

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Stvivi 22.06.11 22:56:45: Ta linka je tam jen naznačené a nebo je to fakt funkční? 

12:30:43
23.06.2011
23.06.2011

LADAS
550 000,-
12:30:07
23.06.2011
23.06.2011

LADAS
Jezdí někdo na zmrzku do Mošnova u Ostravy, tyto káry jsou k mání a stojí naproti přes cestu. Pěkné ameriky
Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:
