-> GRED-Činpokomon :D 03.10.11 21:07:18: U nás takovej Golf taky jezdí, individuál dovoz novýho 1980 (?), bohužel už přelakovanej.
A libovýho youngtimera od mercedesu z Chebu dám snad zítra..
-> Radek Retro eLeSo: Jj angl. světla nevadí. Na seat fóru se vesele prodávají a ještě dostanu pojeb když na to něco řeknu
21:51:46 10.10.2011
Radek Retro eLeSo
-> Flasch1994 10.10.11 19:01:28: viděno naživo na srazu v plasech a zas taková pecka to teda neni
na plachtě veřejně řekne že má přední světla z anglický verze jen proto,že se mu líbíto že to oslňuje a je neschválený asi nevadí-prej renovujou veterány,tohle je vorezlý,popraskanej kit atd atd
-> Nwkt 07.10.11 15:35:17: Kyvku to nemá, ale šéfovi na prvním Q-porte taky upadlo zadní kolo s nábojem. Po roce provozu. Druhé auto už bez problémů. Jízda a zvuk je ovšem paráda.
-> GRED-Činpokomon :D 03.10.11 21:07:18: Toho jsem taky zahlíd ,tak před pul rokem je to opravdu libovka.
18:12:03 07.10.2011
castrol
-> Luky.: tiez tomu nerozumiem preco zrovna tam to zapichol
18:02:18 07.10.2011
Luky
-> castrol: je tam obrubník a stromek. Každé řekněme páté místo je tím takhle zmenšený. Nevim jestli byly volný místa někde kolem, ale divim se, že takovou dlouhou lokomotivu prdnul zrovna sem, bych se bál, že mě někdo odveze přední nárazník...
16:06:01 07.10.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
GRED-Činpokomon :D 03.10.11 21:07:18 napsal:
jeden pěknej golf1,úzký nárazníky,myslim že to mělo i malý zadní světla…a mimo toho stará spztka…takže nějaká tuzexovka? …fotil sem to včera v holešovicích
Pěknej Golfík.
15:55:43 07.10.2011
castrol
-> Nwkt: nejake male miesto na stanie
15:45:05 07.10.2011
David29
-> Nwkt: Se divim, že to nedal na čáru, drahej lak přece
-> Nwkt: No ale v jinym smeru a jen to muzes projet ve smeru jednosmerky, coz tendle smer zrovna neni :) Todel je krizovatka Sedlackova - Presovska ne?
16:43:42 06.10.2011
Nwkt
-> Syny: A když objedeš blok tak vyjedeš na stejnym místě
14:41:56 06.10.2011
Syny
-> Nwkt 05.10.11 17:37:34: Tam je zakaz uplne k hovnu... Akorat to musis jako kokot objizdet kvuli 100 metrum
19:06:44 05.10.2011
Nwkt
-> VeTeV: Měšťák ze sebe něco německy lámal o dvou tisících
Zamítnuté přispívání mají:
Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod: