skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6751 příspěvků (zobrazeno 4451 až 4500) od 19.05.2010 do 18.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
21:20:21
16.10.2011
16.10.2011

Tomaso435
-> Radek Retro eLeSo 16.10.11 20:48:24: to má blikače s boční pozičkou? nebo jen atrapa ?
21:17:22
16.10.2011
16.10.2011

Nwkt
-> Radek Retro eLeSo: No myslim už i v sérii. Mě docela jo, s Toledem pořád někde dřu. Tam kde projel sníženej rapid bez šrámu já štrechám 

21:14:50
16.10.2011
16.10.2011

Radek Retro eLeSo
-> Nwkt 16.10.11 20:57:55: a to vadí??

20:59:44
16.10.2011
16.10.2011

castrol
-> Radek Retro eLeSo: tak je to spravne 

20:57:55
16.10.2011
16.10.2011

Nwkt
-> Radek Retro eLeSo 16.10.11 20:56:33: Kokta je celá moc nízká
20:57:05
16.10.2011
16.10.2011

Radek Retro eLeSo
-> castrol: u nich v rodině ani nic jinýho čekat nemůžeš

20:56:33
16.10.2011
16.10.2011

Radek Retro eLeSo
-> U-Geen: jo zima a zmrlý hroudy sou svině
,kokta má strašně měkký prahy
,kokta má strašně měkký prahy20:49:45
16.10.2011
16.10.2011

U-Geen
-> Radek Retro eLeSo 16.10.11 20:48:24: koukam, jeste s tim umet jezdit :-))
20:49:05
16.10.2011
16.10.2011

castrol
-> Radek Retro eLeSo: pekne dolu 

20:48:24
16.10.2011
16.10.2011

Radek Retro eLeSo
to castrol 

15:18:32
16.10.2011
16.10.2011

Kaprof-Pisařík
-> Flasch1994: Já jen občas zas tolik mě to popravdě nebaví a hlavně na to nemám čas..

12:59:11
16.10.2011
16.10.2011

alpin
sorry za OT
kde si môžem aktuálne kuknúť série top-gearu ?
kde si môžem aktuálne kuknúť série top-gearu ?
12:23:18
16.10.2011
16.10.2011

Flasch1994
-> Kaprof: Jojo, Top Gear je prostě pecka, za 2 měsíce sem sjel 16 řad a všechny ty speciály
21:44:17
15.10.2011
15.10.2011

Enggik
-> Flasch1994 15.10.11 13:49:58:

-> MATTESS 15.10.11 20:53:29:


-> MATTESS 15.10.11 20:53:29:

21:10:48
15.10.2011
15.10.2011

MATTESS
-> Milan 136: neviděl, resp. jsem se ho všiml jen na rovince
21:08:24
15.10.2011
15.10.2011

Milan 136
-> MATTESS: viděl jsi, jak odjížděl z toho náměstí? Brutální náklon jak sestřička v Četníkách

21:07:00
15.10.2011
15.10.2011

castrol
-> MATTESS: pekna strojovna
20:53:29
15.10.2011
15.10.2011

MATTESS
Toto bylo zajímavé - Lomax. Motor z "Kachny" (Citroen 2 CV), výroba anglie
20:31:54
15.10.2011
15.10.2011

Karlos (WIO46)
-> Mr_Kubas: Jo jo, dík, už jsem si to mezitím vyhledal.

19:49:37
15.10.2011
15.10.2011

Mr_Kubas
-> Karlos (WIO46): Podle tohoto odkazu 15. řada 4. díl 
cs.wikipedia.org/wiki/Sez nam_epizod_po%C5%99adu_Top _Gear

cs.wikipedia.org/wiki/Sez nam_epizod_po%C5%99adu_Top _Gear
18:56:37
15.10.2011
15.10.2011

alpin
-> Kaprof: moc sa mi ten diel páčil 

17:32:11
15.10.2011
15.10.2011

Kaprof-Pisařík
-> Flasch1994: Na tuhle pumpu nevjedeš ----Tss hydraulika dolu...co jste řikali pánove?.-))
17:28:29
15.10.2011
15.10.2011

Karlos (WIO46)
-> Flasch1994: Díl?
13:49:58
15.10.2011
15.10.2011

Flasch1994
-> Enggik: Docela to připomíná Jeremyho obytnej Citroen

22:31:44
14.10.2011
14.10.2011

Kaprof-Pisařík
-> Radek Retro eLeSo: VR5 :D
21:50:26
14.10.2011
14.10.2011

castrol
-> alpin: iste
21:48:59
14.10.2011
14.10.2011

alpin
-> castrol: šmajdova ?
21:48:26
14.10.2011
14.10.2011

castrol
-> Radek Retro eLeSo: to bude asi ta chyba ze ho podporuje mamka
21:42:38
14.10.2011
14.10.2011

Radek Retro eLeSo
-> castrol 14.10.11 21:38:39: mladej vocásek kterýho sponzoruje máma no
lepší auto než VR6 neni(srdcová záležitost) a to nikdy nic jinýho neměl

lepší auto než VR6 neni(srdcová záležitost) a to nikdy nic jinýho neměl

21:38:39
14.10.2011
14.10.2011

castrol
Radek Retro eLeSo 14.10.11 19:01:17 napsal:
→ Kaprof 14.10.11 18:52:24: nebud' konzerva
tak tak obycajnych elektronov je plna prdel a farebna kombinacia stale rovnaka toto je nieco "nove"-> Radek Retro eLeSo 14.10.11 19:02:07: -> Radek Retro eLeSo 14.10.11 19:04:57: -> Radek Retro eLeSo 14.10.11 19:13:02: pekne az na tie detaily co popisujes 
→ Kaprof 14.10.11 18:52:24: nebud' konzerva

tak tak obycajnych elektronov je plna prdel a farebna kombinacia stale rovnaka toto je nieco "nove"-> Radek Retro eLeSo 14.10.11 19:02:07: -> Radek Retro eLeSo 14.10.11 19:04:57: -> Radek Retro eLeSo 14.10.11 19:13:02: pekne az na tie detaily co popisujes 
20:20:58
14.10.2011
14.10.2011

Radek Retro eLeSo
-> Enggik 14.10.11 20:03:07: no dopr!!!!!!!!! SAAB jako camper
mazec
mazec
20:03:07
14.10.2011
14.10.2011

Enggik
Omlouvám se za kvalitu fotky
,konečně jsem se dokopal stáhnout to z mobilu. Už asi dva roky zpátky, co jsme to s kolegou potkaly, a oba na to čuměli jak vyvoraný myši
Pořád nechápu, že se to v zatáčce nepřevrátilo 
,konečně jsem se dokopal stáhnout to z mobilu. Už asi dva roky zpátky, co jsme to s kolegou potkaly, a oba na to čuměli jak vyvoraný myši
Pořád nechápu, že se to v zatáčce nepřevrátilo 
19:34:24
14.10.2011
14.10.2011

alpin
-> VeTeV: das auto.. to sa ani pokaziť nesmie
19:31:28
14.10.2011
14.10.2011

Kaprof-Pisařík
VeTeV 14.10.11 19:25:52 napsal:
→
jinak VW nehnije přece
Já to chtěl napálit taky

→
jinak VW nehnije přece

Já to chtěl napálit taky

19:25:52
14.10.2011
14.10.2011

VeTeV
-> Radek Retro eLeSo: tendle Simix když to potkám, dělá obvykle cosi co není v souladu se zákonem - jednosměrky neplatěj, přednosti neznaj apod...
jinak VW nehnije přece
jinak VW nehnije přece

19:16:22
14.10.2011
14.10.2011

Radek Retro eLeSo
ale hlavně že podvozek na zem woe,krutý svody woe(de mu to na pět válců
)zimmermanny ale poladit kastli asi netřeba
19:14:37
14.10.2011
14.10.2011

Radek Retro eLeSo
hlavně že furt plácá nejkultovnější je VR6 ale hnijou mu př.blatníky,chčije do blinkrů,lak dobitej jak prase

19:13:02
14.10.2011
14.10.2011

Radek Retro eLeSo
jednoho šampóna co byl u nás na brigádě a dneska si přijel pro prachy
19:07:26
14.10.2011
14.10.2011

Radek Retro eLeSo
-> TTomas: nesnášim tam tudy jezdit-vždycky vykisnu v koloně směr botanická

19:06:25
14.10.2011
14.10.2011

Radek Retro eLeSo
-> Kaprof: to byl joke,tenhle týpek jede těžce v kolech a gumách

taky asi něčim překvapim

taky asi něčim překvapim

19:05:56
14.10.2011
14.10.2011

TTomas
-> Radek Retro eLeSo: Jo Gcko je paradni nadcasova zalezitost. Snad nekdy.
19:04:57
14.10.2011
14.10.2011

Radek Retro eLeSo
Mercedes Benz G55 AMG,bez rezervy vzadu,zajímací vozítko
i do espézetek by to šlo dát neb žadný GEO pod vlajkou na spz mi nic neřiká
i do espézetek by to šlo dát neb žadný GEO pod vlajkou na spz mi nic neřiká

19:03:40
14.10.2011
14.10.2011

TTomas
-> Radek Retro eLeSo: Nusle:) Konkretne Sekaninova. Nedaleko mame atas:)
19:03:15
14.10.2011
14.10.2011

Kaprof-Pisařík
-> Radek Retro eLeSo: To nejsem sám jsem si prošel ruzne variace kol včetně neonově ružové ale tohle mě uplně nebere :) Ovšem pracuji na nečem novém na příští rok:-)
19:03:03
14.10.2011
14.10.2011

Radek Retro eLeSo
zároveň i do jak parkuje blbec by to šlo

19:02:07
14.10.2011
14.10.2011

Radek Retro eLeSo
pražáci poznají kde to je
19:01:17
14.10.2011
14.10.2011

Radek Retro eLeSo
-> Kaprof 14.10.11 18:52:24: nebud' konzerva


18:56:20
14.10.2011
14.10.2011

Péďa17
.
18:52:24
14.10.2011
14.10.2011

Kaprof-Pisařík
castrol 13.10.11 20:31:57 napsal:
→ Radek Retro eLeSo: to je pekne

no mně se to moc nelíbí...
→ Radek Retro eLeSo: to je pekne

no mně se to moc nelíbí...
18:36:18
14.10.2011
14.10.2011

alpin
27.09.11 18:17:11 dneska som sa n ňou pretekal 

Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:
