skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6751 příspěvků (zobrazeno 4201 až 4250) od 19.05.2010 do 18.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
17:52:23
03.12.2011
03.12.2011

tomsal55
Z netu zajímavá verze.
16:28:40
03.12.2011
03.12.2011

bezmozekk - zrušená registrace
si myslim že to moc praktický neni,protože se mi zdá že ta střecha nejde sundat takže je to vlastně jako by normální okta s položenejma sedačkama,nebo se pletu?
13:25:57
03.12.2011
03.12.2011

Karlos (WIO46)
-> bezmozekk: To jsem jednou viděl v Praze. Interesantní hovadinka.
12:30:22
03.12.2011
03.12.2011

Mr_Kubas
-> bezmozekk: Tuhle octávku jsem před lety vídal u nás ve městě...
11:34:20
03.12.2011
03.12.2011

bezmozekk - zrušená registrace
www.skodaautoklub.cz/view
topic.php?f=46&t... koukněte na tohle
17:53:10
02.12.2011
02.12.2011

Karlos (WIO46)
-> tomsal55: Jo jo, asi tak nějak.
17:32:31
02.12.2011
02.12.2011

tomsal55
-> Enggik 30.11.11 17:53:13: Za toho vedle bych se ,taky nestyděl.

17:13:45
02.12.2011
02.12.2011

tomsal55
-> Karlos (WIO46) 02.12.11 16:24:17: Ta cena mi taky přijde dost. Já bych to vyděl ,tak za 150000 jestli je komplet a zdravé plechy udělá se lak a ňáké drobnosti a za 300000 celkem by to šlo.
16:24:17
02.12.2011
02.12.2011

Karlos (WIO46)
-> tomsal55: 240 mi přijde docela nadnesená cena.
14:05:13
02.12.2011
02.12.2011

Nwkt
Asi nějakej děda v Kauflandu na slevách
14:04:56
02.12.2011
02.12.2011

Nwkt
libový žígo
12:03:57
02.12.2011
02.12.2011

tomsal55
Na prodej 240000 Kč. Roky parkuje na ulici a vždy jí jen přeparkoval ,když bylo čištění ulic. Míval ,tam cedulku neprodám a už je na prodej. Jinak na fotce vypadá lím než ve skutečnosti je to štětková metla , ale plechy vypadaj zdravě.
18:32:39
01.12.2011
01.12.2011

Enggik
-> Luky.: To jsme na tom stejně 

16:05:41
01.12.2011
01.12.2011

Luky
-> Enggik: krásný. A to nejsem Mercedesař 

00:22:54
01.12.2011
01.12.2011

Karlos (WIO46)
-> Enggik: Oujé. Tak to je krása.
19:57:19
30.11.2011
30.11.2011

Enggik
-> David29: křižovatka: Mírového hnutí-Ke stáčírně na Chodově 

19:05:08
30.11.2011
30.11.2011

Radek Retro eLeSo
-> Enggik 30.11.11 17:53:13:


19:01:52
30.11.2011
30.11.2011

David29
-> Enggik: Kde to je? Je mi to povědomý...
17:54:38
30.11.2011
30.11.2011

castrol
-> Enggik:


17:53:13
30.11.2011
30.11.2011

Enggik
18:28:31
26.11.2011
26.11.2011

gred
Enggik 25.11.11 19:06:19 napsal:
Ovšem tahle Toyotka se tak často nepotkává
nedávno sem jednu aw11 potkal,bílou,komplet sériovka,včetně origo litejch kol...paráda
Ovšem tahle Toyotka se tak často nepotkává
nedávno sem jednu aw11 potkal,bílou,komplet sériovka,včetně origo litejch kol...paráda
16:03:21
26.11.2011
26.11.2011

Radek Retro eLeSo
-> Enggik 25.11.11 19:07:54: taky sem jí v tejdnu potkal-úlet jak prase

03:33:23
26.11.2011
26.11.2011

Flasch1994
-> Enggik: no musim říct že na tom caravele to nevypadá až tak divně

19:21:21
25.11.2011
25.11.2011

Skili
-> Enggik: jeee mr2 aw11 tu jsem vzdycky chtel neni na prodej?
19:07:54
25.11.2011
25.11.2011

Enggik
A nejen majitelé Q7ček podlehly módě zlatých fólií


19:06:19
25.11.2011
25.11.2011

Enggik
Ovšem tahle Toyotka se tak často nepotkává 

19:04:48
25.11.2011
25.11.2011

Enggik
skoro jak ve francii 

20:18:10
24.11.2011
24.11.2011

afro100
-> Flasch1994: zamecnicke prace, no co :D
20:17:02
24.11.2011
24.11.2011

Arnold
alpin 24.11.11 19:48:29 napsal:
ten mobil asi vyhodímfurt lepsi nez ta moje kalkulacka

ten mobil asi vyhodímfurt lepsi nez ta moje kalkulacka

20:16:48
24.11.2011
24.11.2011

Flasch1994
Řešení ala Mr. Bean

20:15:59
24.11.2011
24.11.2011

Flasch1994
Tak dneska někde nad Prahou na Robin Oilce, celkem normální opoužívaný Caddy s reklamou na zámečnické a soustružnické práce. Asi se ptáte co je na tom zajímavýho
19:48:29
24.11.2011
24.11.2011

alpin
ten mobil asi vyhodím
19:39:54
24.11.2011
24.11.2011

Enggik
-> GRED-Činpokomon :D: Náhodou jsi to uhod přesně 

20:14:15
22.11.2011
22.11.2011

Radek Retro eLeSo
-> škodec: dík

17:56:37
22.11.2011
22.11.2011

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> David29 12.11.11 03:13:42: Aspoň si nefotí jak tepláci každý postavení na hovno, jako to děláš ty. 

15:54:27
22.11.2011
22.11.2011

castrol
-> škodec: tak ten je 

15:14:20
22.11.2011
22.11.2011

škodec
-> Radek Retro eLeSo: Bratislava centrum, maju tu nejaky gang a este jedneho bieleho s cervenymi BBS sem-tam zazriem.
14:58:12
22.11.2011
22.11.2011

Radek Retro eLeSo
-> škodec 22.11.11 09:29:22: fešnej,kdepak stál??kola náhodou moc fajn a neni to nic co se nedá znova přelakovat

14:52:28
22.11.2011
22.11.2011

škodec
-> Flasch1994: ma modru metlu a ruzova k tomu podla farebneho spektra uplne ide...vid deutsche scenu kde to je bezne take farby diskov.
13:47:50
22.11.2011
22.11.2011

Luky
-> Flasch1994: stejně jako na jakýkoliv auto zlatou fólii... 
Taky to moc nechápu, jsem asi konzervativní. To snad ani neni o kráse ale o tom být za každou cenu výstřední...

Taky to moc nechápu, jsem asi konzervativní. To snad ani neni o kráse ale o tom být za každou cenu výstřední...
13:43:42
22.11.2011
22.11.2011

Flasch1994
-> škodec: jak si někdo může dát na tmavýho golfa růžový disky?

10:18:32
22.11.2011
22.11.2011

Luky
-> tomsal55: jj, nějaká blejskavá obluda se tu před časem na fotkách mihla 

09:50:13
22.11.2011
22.11.2011

14filip07
-> škodec: pekný, aj tá ružová na BBs-och sedí :)
19:53:53
21.11.2011
21.11.2011

tomsal55
-> Klubko_ 20.11.11 17:03:45: V létě jsem v Praze zahlíd zlatou Q7 nebo něco podobnýho. Nestih jsem nafotit možná to tu někde je.
13:23:00
21.11.2011
21.11.2011

Flasch1994
Procházim internet a najedou koukam na tohle servis.moskvich.cz/go-ale
ko.htm
A tak mi došlo že tohle sem nedávno okukoval u Billy. Moc pěkný, jen fotka blbá
A tak mi došlo že tohle sem nedávno okukoval u Billy. Moc pěkný, jen fotka blbá

18:24:46
20.11.2011
20.11.2011

gred
-> Enggik: tam je mi to povědomí,myslim to s tim velkym čimsi
neni tu blešák na kolbence?
neni tu blešák na kolbence?17:03:45
20.11.2011
20.11.2011

Klubko_
ja zas nevim, kde je to tema s libovejma neskodovkama, ale toto pred nama dnes prejelo v olomoucu, kdyz jsme stali na krizovatce. Hledeli jsme na to jak z jara.
jako by pred nama projelo auto z transformers nebo z NFS Undreground.
www.czechexotics.com/maga zin/.../nissan-gt-r-gold-b y-tintek-a96.html
jako by pred nama projelo auto z transformers nebo z NFS Undreground.www.czechexotics.com/maga zin/.../nissan-gt-r-gold-b y-tintek-a96.html
16:23:32
20.11.2011
20.11.2011

škodec
-> Bobesh: povedal by som ze je to 71" pretoze 73ky mali predne smerovky celoplosne v ramci svetiel a tiez to naznacuju zadne svetla ktore su kratke oproti 73ke.
22:07:58
19.11.2011
19.11.2011

Radek Retro eLeSo
-> Enggik: jo jo tam toho bejvá víc i když už tam tolik nejezdim

Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:
