Než s tim přejedeš z Prahy do Brna po D1, tak 2x tankuješ. A ta tyč vzádu moc nepodrží. Já bych se radši šoural na 1200 otáček a začínal tam, kde ostatní končí.







zajímalo by mě, kolik to má zhruba verbrauch. Nějak u toho dieselu nemám představu. Jinak si myslim, že auto třeba pro odtahovku/lehčí vyprošťovák nebo převoz aut jako dělaný.

Škoda, že nedělaj manuál..
). Jak je možný, že automat vydrží víc než manuál?! To asi už moc výkonu navíc nesnese.

vše má svoje pro a proti



















No, čtyřdvířek jsem moc neviděl, jdi do něj

Pěknej kousek









































