skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6751 příspěvků (zobrazeno 3801 až 3850) od 19.05.2010 do 18.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
23:55:53
29.03.2012
29.03.2012

Radek Retro eLeSo
-
23:55:19
29.03.2012
29.03.2012

Radek Retro eLeSo
objel sem blok,zastavil na prasáka na přechodu a šel fotit

jinak teda kára jak prase!!!!

jinak teda kára jak prase!!!!
23:53:49
29.03.2012
29.03.2012

Radek Retro eLeSo
tak dnes lepší foto než PavelP
22:04:29
29.03.2012
29.03.2012

Jarda/felda
-> šrek: mě se to zdálo povědomý místo 

21:56:36
29.03.2012
29.03.2012

šrek
>-> Jarda/felda: Jistěěěě

21:43:50
29.03.2012
29.03.2012

Jarda/felda
-> Jirik_Tuňák 29.03.12 21:19:53: budějce centrum 

21:24:22
29.03.2012
29.03.2012

Vojtisek
-> Domajz2: brno, nové sady?
21:19:53
29.03.2012
29.03.2012

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> šrek 29.03.12 21:05:53: Jééé, kde jsi mě vyfotil? 

21:05:53
29.03.2012
29.03.2012

šrek
mergl
23:18:12
27.03.2012
27.03.2012

Michal N 283 - zrušená registrace
zachovalý Warťas z nášho sídliska

19:46:27
27.03.2012
27.03.2012

Domajz2
-> Hurdis 27.03.12 19:18:18:


19:18:18
27.03.2012
27.03.2012

Hurdis
Kaprof 27.03.12 18:44:49 napsal:
→ Nwkt: U nás stojej hned dvě v jednom bazaru..zejtra
jedu na kukačku :o)
Dáš jim vejce do hnízda? :-o))
→ Nwkt: U nás stojej hned dvě v jednom bazaru..zejtra
jedu na kukačku :o)
Dáš jim vejce do hnízda? :-o))
18:53:02
27.03.2012
27.03.2012

Domajz2
sorry za blbou fotku, ale docela valil...
18:52:31
27.03.2012
27.03.2012

Domajz2
Forman VanPlus Sanitka společnosti Quattromedica, SPZ: BSC 40-48, 20.4. 2011 Brno,
18:44:49
27.03.2012
27.03.2012

Kaprof-Pisařík
-> Nwkt: U nás stojej hned dvě v jednom bazaru..zejtra jedu na kukačku :o)
18:24:13
27.03.2012
27.03.2012

Nwkt
-> Flasch1994: Hele
08:41:43
27.03.2012
27.03.2012

Flasch1994
Včera v křimicích
sledoval sem jí až z autobusáku
sledoval sem jí až z autobusáku
08:13:04
27.03.2012
27.03.2012

Jozka
-> srandokan: Já bych řekl, že zadání vyhovuje.. možná i přesunout do škodovek..
22:29:12
26.03.2012
26.03.2012

srandokan - zrušená registrace
Skôr z koľajníc ako z ulice. Ani nie auto 

20:10:58
26.03.2012
26.03.2012

U-Geen
-> afro100: asi Uhse :)
19:55:44
26.03.2012
26.03.2012

afro100
-> Flasch1994: Beata a jak dal ?


18:09:16
25.03.2012
25.03.2012

Flasch1994
Asi zas naseru lidi co betu vidí jednou za uherák, v pátek

18:32:51
23.03.2012
23.03.2012

castrol
-> minno: len tu spotrebu by si nechcel
16:49:59
23.03.2012
23.03.2012

Don_pepe
To se často nestává, potkat carevnu stát před nádražím...
15:40:41
23.03.2012
23.03.2012

Pavel P..
-> Eidy: co já vim.. jen mu to koukalo z kapoty.. tři díry vedle sebe s klapkou

15:23:45
23.03.2012
23.03.2012

Eidy
-> Pavel P..: A byl to vážně kompresor? Ameriky někdy mají jen přídavný klapky nad kapotou ovládaný podtlakem v sání.
14:50:28
23.03.2012
23.03.2012

suri
-> minno:


14:47:09
23.03.2012
23.03.2012

minno
-> Bobesh 23.03.12 14:44:53: paráda...to boli autá....nie ako tie dnešné krabice jedna jak druhá.
14:45:11
23.03.2012
23.03.2012

Pavel P..
-> Bobesh: nojo máš recht...
nestačil jsem si to ani prohlídnout a už byl pryč
nestačil jsem si to ani prohlídnout a už byl pryč
14:41:48
23.03.2012
23.03.2012

Bobesh
-> Pavel P..: Ford Thunderbird,pohledám...
14:39:16
23.03.2012
23.03.2012

minno
-> Pavel P..: Mustang 1,3 GLX

14:36:13
23.03.2012
23.03.2012

Pavel P..
dnes na Strakonické.. nevím co to bylo, ale zvuk úžasnej, z přední kapoty koukala klapka kompresoru..
17:07:28
22.03.2012
22.03.2012

šrek
2
17:06:43
22.03.2012
22.03.2012

šrek
Golfík u praxe, omlouvám se za kvalitu
20:51:32
21.03.2012
21.03.2012

Radek Retro eLeSo
dneska v jednom servisu
15:21:06
20.03.2012
20.03.2012

havlik
dvě nevýhody:) nemá to papíry a je to pravostraný
15:20:37
20.03.2012
20.03.2012

francomk
-> havlik: Téda! Pekný kus roboty 

15:16:31
20.03.2012
20.03.2012

havlik
.
15:16:09
20.03.2012
20.03.2012

havlik
.
15:14:39
20.03.2012
20.03.2012

Jawák - zrušená registrace
-> Nwkt: aspon ju umyt mohol
14:14:25
20.03.2012
20.03.2012

Mr_Kubas
-> Nwkt: Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


12:25:20
20.03.2012
20.03.2012

Nwkt
20:42:00
18.03.2012
18.03.2012

MATTESS
-> Flasch1994: jo, přesně tam
-> Nwkt: tak tak, z dálky vypadalo pěkně, ale z blízka.....
-> Nwkt: tak tak, z dálky vypadalo pěkně, ale z blízka.....

20:37:46
18.03.2012
18.03.2012

Nwkt
Na burze, po renovaci - ale jen tak na oko - přední blatník stejkanec 20 cm 

19:38:14
18.03.2012
18.03.2012

Michal N 283 - zrušená registrace
-> Mr_Kubas:


19:35:08
18.03.2012
18.03.2012

Mr_Kubas
Nechce se mi vytahovat staré téma, tak to dám sem. Snad neva, páč mně se líbí 

09:07:11
18.03.2012
18.03.2012

Flasch1994
-> MATTESS: To je takovej ten plácek kde se válely trosky z felicíí ne? Tam sem za plotem viděl jednu bílou bez čísel.
23:00:37
17.03.2012
17.03.2012

MATTESS
-> Flasch1994: ve Chvállenicích stojí taky jedna
19:50:33
17.03.2012
17.03.2012

Flasch1994
Minulej tejden u Penny v částkovce
A u stavebních strojů stojí za plotem u citroenu za myčkou další, bílá, s modrýma nárazníkama, a další bílou s korbou sem viděl na rokycanský. Je vidět že se vyráběly za rohem
A u stavebních strojů stojí za plotem u citroenu za myčkou další, bílá, s modrýma nárazníkama, a další bílou s korbou sem viděl na rokycanský. Je vidět že se vyráběly za rohem
Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:
je to oňó,pane mistr?