
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6751 příspěvků (zobrazeno 3751 až 3800) od 19.05.2010 do 18.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
21:57:38
10.04.2012
10.04.2012

Radek Retro eLeSo
krásnej smrádek z vejfuku,né jak ty pseudoauta s katama

21:56:36
10.04.2012
10.04.2012

Radek Retro eLeSo
dneska sem cíleně prasil aby mi neujelo
nádherný Porsche 912
nádherný Porsche 912

13:40:40
07.04.2012
07.04.2012

j_j
1915.... 

22:05:31
05.04.2012
05.04.2012

Jumbo
a motor
22:05:01
05.04.2012
05.04.2012

Jumbo
interiér
22:04:29
05.04.2012
05.04.2012

darklord
-> Jumbo: Lidicka neni v centru? 

22:04:11
05.04.2012
05.04.2012

Jumbo
ještě jedna
22:03:36
05.04.2012
05.04.2012

Jumbo
Dneska skoro v centru Brna...
21:17:51
05.04.2012
05.04.2012

LUKÁŠ PD
-> MATTESS: no bola by...

21:17:20
05.04.2012
05.04.2012

LUKÁŠ PD
-> Radek Retro eLeSo: aj som to hladal len som to dako nenašiel už neva...

21:14:15
05.04.2012
05.04.2012

MATTESS
-> LUKÁŠ PD: kdybys to vyfotil na šířku, je tam ta 306ka celá
21:08:39
05.04.2012
05.04.2012

Radek Retro eLeSo
-> LUKÁŠ PD: hod' to do libové starší škodovky z ulice,tam to pásne jak ulitý ten Rapid

21:07:51
05.04.2012
05.04.2012

LUKÁŠ PD
-> Milan 136: 

21:06:50
05.04.2012
05.04.2012

LUKÁŠ PD
samozrejme najlepšie na konec

21:05:08
05.04.2012
05.04.2012

Milan 136
-> LUKÁŠ PD: zadek taky
Až na tu poličku

Až na tu poličku
21:03:10
05.04.2012
05.04.2012

LUKÁŠ PD
-> black_devil: asi aj može byt ten predok by sedel 

21:02:33
05.04.2012
05.04.2012

Milan 136
-> black_devil: zcela určitě ano
21:02:29
05.04.2012
05.04.2012

Tomaso435
-> black_devil: jo
21:02:02
05.04.2012
05.04.2012

black_devil
-> LUKÁŠ PD: P 306?
21:01:27
05.04.2012
05.04.2012

LUKÁŠ PD
ešte jednu som našiel fotene pred rokom už ani nwm čo to za auto bolo
20:57:17
05.04.2012
05.04.2012

LUKÁŠ PD
-> castrol: no v Prievidzi jazdi všeličo

20:56:45
05.04.2012
05.04.2012

LUKÁŠ PD
-> Tomaso435: aj ja ale na 350 z v undergrounde 2 

20:55:49
05.04.2012
05.04.2012

castrol
-> LUKÁŠ PD: pekne afta
20:53:43
05.04.2012
05.04.2012

Tomaso435
-> LUKÁŠ PD: tim nissanem sem chvili jezdil....
v need for speed
v need for speed

20:53:33
05.04.2012
05.04.2012

LUKÁŠ PD
a ešte niečo made in USA

19:47:43
02.04.2012
02.04.2012

bajou
-> havlik: A to tam jako u vás roste?
Ale jinak moc pěkná (a pěkná je slabé slovo) 
Ale jinak moc pěkná (a pěkná je slabé slovo) 
19:35:05
02.04.2012
02.04.2012

MATTESS
-> havlik: ta silueta 

19:09:51
02.04.2012
02.04.2012

havlik
Tohle se před chvilkou objevilo u mě na dvorku, z 28.3. Je to teda spíš z dvorku než z ulice, ale snad neva
17:45:36
02.04.2012
02.04.2012

Flasch1994
Tohle se před chvilkou objevilo na facebooku, z 1.4.
Je to teda spíš z okruhu než z ulice, ale snad neva
Je to teda spíš z okruhu než z ulice, ale snad neva22:47:51
31.03.2012
31.03.2012

PAV-PO
Jeste jednou lepe z boku
22:47:26
31.03.2012
31.03.2012

PAV-PO
Rolls-Royce v provedeni pick-up, neni casto k videni...
22:42:15
30.03.2012
30.03.2012

castrol
-> Radek Retro eLeSo: 

22:25:24
30.03.2012
30.03.2012

Radek Retro eLeSo
-> castrol: předek dobrý ale zadek je divnej
22:09:51
30.03.2012
30.03.2012

castrol
-> Radek Retro eLeSo: ty jo pekne len tie male kola to kazia
22:04:49
30.03.2012
30.03.2012

Radek Retro eLeSo
jen škoda těch dorasenejch kol

22:04:12
30.03.2012
30.03.2012

Radek Retro eLeSo
sicny z Nissan 350Z
22:03:25
30.03.2012
30.03.2012

Radek Retro eLeSo
dneska známej přijel v tomhle 

19:44:29
30.03.2012
30.03.2012

Tomaso435
-> hlouch: ne, ale kdybys na to chtěl stabilizator ještě čerstvej bez jejich označení tak mám 

19:42:17
30.03.2012
30.03.2012

gred
-> hlouch: ne...radost se sluníčkem v zádech něco takovýho potkat v protisměru...

18:16:01
30.03.2012
30.03.2012

castrol
-> hlouch: ano

18:11:36
30.03.2012
30.03.2012

hlouch
15:02:10
30.03.2012
30.03.2012

Flasch1994
Radek Retro eLeSo 29.03.12 23:55:19 napsal:
jinak teda kára jak prase!!!!
Hmmmmmmmmmm......... ne

jinak teda kára jak prase!!!!
Hmmmmmmmmmm......... ne

10:40:21
30.03.2012
30.03.2012

OJOUCH
10:32:07
30.03.2012
30.03.2012

m8rinek
-> vlk: řekl bych Thunderbird 1970
08:10:46
30.03.2012
30.03.2012

vlk
-> Radek Retro eLeSo: co to je za bestii?
00:23:55
30.03.2012
30.03.2012

Ondry
-> Radek Retro eLeSo: Ouu... tak tohle mi dokáže rozproudit krev.
00:17:54
30.03.2012
30.03.2012

Pavel P..
-> Radek Retro eLeSo: paráda... je to on

23:57:59
29.03.2012
29.03.2012

castrol
-> Radek Retro eLeSo: 

23:57:18
29.03.2012
29.03.2012

James1991
-> Radek Retro eLeSo: 

Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:

