skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6751 příspěvků (zobrazeno 1201 až 1250) od 19.05.2010 do 18.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
17:44:25
26.07.2015
26.07.2015

MATTESS
A Amerika
17:43:58
26.07.2015
26.07.2015

MATTESS
Stačilo by
11:20:38
23.07.2015
23.07.2015

Jirik_Tuňák1983
Nějakej ten Zubaru.
Foceno jak říkáte kalkulátorem.
Foceno jak říkáte kalkulátorem.
11:20:24
23.07.2015
23.07.2015

Jirik_Tuňák1983
Nějakej ten Zubaru.
Foceno jak říkáte kalkulátorem.
Foceno jak říkáte kalkulátorem.
15:11:04
21.07.2015
21.07.2015

Jozka
-> Luky: Jsem to měl taky s odborným výkladem od pana továrníka - přímo dneska ....
15:08:39
21.07.2015
21.07.2015

Luky
-> Jozka: a hele, tohle jsem viděl a řešil s majitelem firmy někdy začátkem července 

14:57:21
21.07.2015
21.07.2015

Jozka
Kdyby se někomu zdálo, že málo kol (stop) tak předem avizuju, že kus auta v tom i je..

22:21:05
19.07.2015
19.07.2015

Eidy
-> Milan 136: To by mě stačilo. Postavit to na nějaký šasi by byla relativně hračka. Když by si chtěl člověk hrát.
22:01:06
19.07.2015
19.07.2015

Mr._Nosferatu
-> Milan 136: Tak to vysvětluje, proč v práci zkoušíme nový hmoty na konektero ny baterky, další auto na tužkovky :D
21:59:12
19.07.2015
19.07.2015

krtik
-> Milan 136: dík :)
21:48:12
19.07.2015
19.07.2015

Milan 136
-> krtik: www.umenivemeste.cz/
21:45:23
19.07.2015
19.07.2015

Milan 136
-> Eidy: 
chassis hýr

chassis hýr
21:45:20
19.07.2015
19.07.2015

krtik
-> Milan 136: je to nějaký velký čéče
, ale brutální rozdíl mezi tímto a Peugeotem vzadu.
Víc zvláštní mi příjdou ty končetiny trčící z vody
.
, ale brutální rozdíl mezi tímto a Peugeotem vzadu.Víc zvláštní mi příjdou ty končetiny trčící z vody
.21:41:08
19.07.2015
19.07.2015

Eidy
-> Milan 136: Maketa?
21:36:37
19.07.2015
19.07.2015

Milan 136
:)
21:35:02
19.07.2015
19.07.2015

Milan 136
Taky tu mam jednu i8
Akorat je drobet zvlastni
Akorat je drobet zvlastni

15:39:07
18.07.2015
18.07.2015

krtik
-> Syny: Takhle to má aktuálně i jeden virťák, táhá tak rapida.
A přes naši dědinu tak někdo furt táhá nějakou bugynu.
A přes naši dědinu tak někdo furt táhá nějakou bugynu.
15:22:06
18.07.2015
18.07.2015

Syny
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Jak pise Milan... Kdyz zatocil, tak se u Smarta sam zatocil volant a zatocilo si to jak potrebovalo. Proste mazec :)
15:15:02
18.07.2015
18.07.2015

Milan 136
-> Matthes, záškodník z TechWebu: ten známej, co tak tahal 120S dal vždy na předek nějaký shitkový kola a měl odemknutý řízení. ono si to zatočí samo
14:51:12
18.07.2015
18.07.2015

Matthes, záškodník z TechWebu
A jak zatacej? To rve predni napravu smykem?
14:08:35
18.07.2015
18.07.2015

castrol
-> Syny: tak to je pekne

13:13:28
18.07.2015
18.07.2015

Milan 136
-> Syny: takhle na trianglu se běžně tahaly závodní auta
12:57:26
18.07.2015
18.07.2015

Syny
Mozna to uplne naptri sem, ale tohle jsem jeste nevidel
Karavan, kterej si za sebou tahne Smarta
Mel to takhle pripnuty a propojenou elektriku, takze mu u auta svitili normalne koncovky, blinkry, brzdovky :) Masakr :)
Karavan, kterej si za sebou tahne Smarta
Mel to takhle pripnuty a propojenou elektriku, takze mu u auta svitili normalne koncovky, blinkry, brzdovky :) Masakr :)21:22:33
17.07.2015
17.07.2015

castrol
-> miguelias 16.07.15 23:00:40: mne sa paci
12:43:34
17.07.2015
17.07.2015

Tomaso435
-> Tuner#2 - zrušená registrace 16.07.15 22:59:10: celkem se divim že nestojí na tom parkovacím místě v pravo 

12:34:26
17.07.2015
17.07.2015

miguelias
-> Milan 136: Oboje....
11:07:52
17.07.2015
17.07.2015

Milan 136
-> miguelias: i8 nebo ten maskac?
i8 bych rekl, ze je designove dost provedena
i8 bych rekl, ze je designove dost provedena
10:05:16
17.07.2015
17.07.2015

Jirik_Tuňák1983
-> miguelias 16.07.15 23:00:40: Ale zase to vypadá, že to bude jedinej prostředek, kterej by mohl doletět na Mars a zpět. 

23:00:40
16.07.2015
16.07.2015

miguelias
-> Tuner#2: Cim novejsi, tim je to hnusnejsi. 

22:59:10
16.07.2015
16.07.2015

Tuner#2 - zrušená registrace
22:58:58
16.07.2015
16.07.2015

Tuner#2 - zrušená registrace
A nějaký HTP 

22:58:40
16.07.2015
16.07.2015

Tuner#2 - zrušená registrace
Tak znovu úlovek, tentokrát výřez takže kvalita nic moc.
23:08:49
13.07.2015
13.07.2015

Milan 136
-> Pavel P..: 
vypustil jste nám duše

vypustil jste nám duše

23:08:16
13.07.2015
13.07.2015

Milan 136
-> Jozka: tak to potom jo
moje nepozornost*1
Jinak Cougar moc pěknej, Rolls brutální

moje nepozornost*1
Jinak Cougar moc pěknej, Rolls brutální
22:49:19
13.07.2015
13.07.2015

Pavel P..
by mě zajímalo jestli má v povinné výbavě rezervu nebo kompresor... kdyby mu náhodou ušla guma, takhle na chodníku a navíc zmizel ventilek

22:42:57
13.07.2015
13.07.2015

Jozka
-> Milan 136: Tak už vím - ulice s Rollsem je Jiráskova - nu, takže kouzlo nechtěnýho se nekoná - snad jenom to, že je to taky klasik..
22:36:25
13.07.2015
13.07.2015

Jozka
-> Milan 136: Ten příspěvek o stylovým dojezdu na Americkou třídu (kterej jsem omylem smazal) byl k tomu Mercury Cougar (?)..
Ulice s Rollsem z hlavy nevím, jak se jmenuje..
Ulice s Rollsem z hlavy nevím, jak se jmenuje..
22:18:16
13.07.2015
13.07.2015

Milan 136
-> Jozka: kdyby byla britská, bylo by to stylovější

21:57:24
13.07.2015
13.07.2015

Tuner#2 - zrušená registrace
21:57:12
13.07.2015
13.07.2015

Tuner#2 - zrušená registrace
A nějaký ten Rolls 

21:56:49
13.07.2015
13.07.2015

Tuner#2 - zrušená registrace
21:56:37
13.07.2015
13.07.2015

Tuner#2 - zrušená registrace
21:56:27
13.07.2015
13.07.2015

Tuner#2 - zrušená registrace
21:56:13
13.07.2015
13.07.2015

Tuner#2 - zrušená registrace
Dnes nějaká Amerika 

10:16:17
06.07.2015
06.07.2015

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Bedřich - zrušená registrace 06.07.15 10:10:38: JJ byli jsme v Beskydech, tak jsem si udelal zastavky. skoda-virt.cz/cz/.../1838
64-tipy-na-autovylet
10:10:38
06.07.2015
06.07.2015

Bedřich - zrušená registrace
-> Tuner#2: Ty jsi byl v Kopřivnici?Foceno u Sportisima v kopru...
23:56:46
05.07.2015
05.07.2015

MATTESS
-> Tuner#2: ten by se mi hodil :-)
22:32:56
05.07.2015
05.07.2015

Tuner#2 - zrušená registrace
13:46:55
05.07.2015
05.07.2015

Tabi
-> Bukaj: Máš asi pravdu,vypadá to tak.Už jsem viděl daleko horší tuzerský kousky,tohle bylo ještě v pohodě.Přesto se mě ty úpravy na něm moc nezamlouvali,dal bych to dolů a bylo by s toho úplně jiný erko.

09:50:27
05.07.2015
05.07.2015

Bukaj
-> Tabi: Vypadá to na docela rozumnej tuning 90. let

Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:
