
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6751 příspěvků (zobrazeno 1151 až 1200) od 19.05.2010 do 18.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
23:04:55
05.09.2015
05.09.2015

Syny
-> Danster 03.09.15 10:16:45: -> Tuner#2 - zrušená registrace 03.09.15 10:20:40: Tak vzdyt je to taky foceny na Americke 

22:36:28
05.09.2015
05.09.2015

Milan 136
.
22:36:14
05.09.2015
05.09.2015

Milan 136
Děda s babčou s MBčkem u Lidlu

22:35:31
05.09.2015
05.09.2015

Milan 136
Elvis v ČB 

14:02:05
03.09.2015
03.09.2015

Luky
-> Tuner#2: v těchto místech (přes cestu) stává i nějaký současný muscle car. To je holt spotřebák a tohle leštěnky 

10:20:40
03.09.2015
03.09.2015

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Danster 03.09.15 10:16:45: JJ skoro bych rekl ze jeden majitel. Na to ze jsem v Plzni jednou za mesic, tak celkem dobre nahody ;)
10:16:45
03.09.2015
03.09.2015

Danster
-> Tuner#2: Pěkný Mustangy já rád
Nějaký častý místo výskytu amerik viz -> Tuner#2 - zrušená registrace 13.07.15 21:56:13:
Nějaký častý místo výskytu amerik viz -> Tuner#2 - zrušená registrace 13.07.15 21:56:13: 21:34:35
02.09.2015
02.09.2015

Tuner#2 - zrušená registrace
21:34:23
02.09.2015
02.09.2015

Tuner#2 - zrušená registrace
Nedávno se tady řešily zakryté značky, tenhle to má taky na háku 

21:32:48
02.09.2015
02.09.2015

Tuner#2 - zrušená registrace
21:32:36
02.09.2015
02.09.2015

Tuner#2 - zrušená registrace
Přijela v tom Barbie 

14:44:48
28.08.2015
28.08.2015

dragon_cb_cz
-> Jirik_Tuňák1983: jak to tam cca je vím, ale detailně jsem ještě neměl možnost to prozkoumat... prostě Saab no, oni měli vždycky všechno jinak 

14:18:51
28.08.2015
28.08.2015

Jirik_Tuňák1983
12:58:21
28.08.2015
28.08.2015

Jirik_Tuňák1983
-> dragon_cb_cz 27.08.15 21:33:05: A viděl jsi, jak to má postavenej motor vs. převody s primárním převodem řetězem?
Tam je hustý, jak na tebe čumí setrvák se spojkou dopředu, tam silentblok jako kráva a řetěz k převodovce pod motorem. 
Tam je hustý, jak na tebe čumí setrvák se spojkou dopředu, tam silentblok jako kráva a řetěz k převodovce pod motorem. 
22:02:21
27.08.2015
27.08.2015

dragon_cb_cz
-> Pavel P..: No to je taky slintací materiál
Ale starou 900 mám stejně nejraději v kupátku... tenhle kus byl takovej správně provozní, navíc je to ještě starej kolmáč - a turbo. Taková nenápadná stará plechovka co pojede 95% současnejch keplů a ani se nezadejchá....
Ale starou 900 mám stejně nejraději v kupátku... tenhle kus byl takovej správně provozní, navíc je to ještě starej kolmáč - a turbo. Taková nenápadná stará plechovka co pojede 95% současnejch keplů a ani se nezadejchá....21:43:57
27.08.2015
27.08.2015

Pavel P..
-> dragon_cb_cz: já dneska potkal to samý v kabriu

21:33:05
27.08.2015
27.08.2015

dragon_cb_cz
Já dneska po cestě na oběd potkal tohle... zaslintal jsem si:
20:36:12
27.08.2015
27.08.2015

Burák
-> Tabi: Ovsem jizda s tim je za trest 

23:06:42
20.08.2015
20.08.2015

Tabi
Vím,není to auto ale byla nádherná,tak se s ní podělím tady.

16:24:00
18.08.2015
18.08.2015

Jirik_Tuňák1983
Lak garážový, ale auto celkově velmi pěkné.
16:23:40
18.08.2015
18.08.2015

Jirik_Tuňák1983
Lak garážový, ale auto celkově velmi pěkné.
16:23:39
18.08.2015
18.08.2015

Jirik_Tuňák1983
Lak garážový, ale auto celkově velmi pěkné.
11:02:33
17.08.2015
17.08.2015

Shackall
A zezadu
11:00:31
17.08.2015
17.08.2015

Shackall
Vyfotil kamarád v Kněžemostu.
22:17:27
16.08.2015
16.08.2015

Tabi
2
22:16:03
16.08.2015
16.08.2015

Tabi
Dnes jsem dojel za Slavonicema 1202ku STW stejšna,vypadalo to na původní origo stav.A před ní jelo ještě něco mnohem staršího ale nezaregistroval jsem co to bylo zač.
00:26:23
08.08.2015
08.08.2015

milan.niebauer
agropa 2015
00:25:10
08.08.2015
08.08.2015

milan.niebauer
agropa
13:30:30
06.08.2015
06.08.2015

Luky
.
13:29:49
06.08.2015
06.08.2015

Luky
A busík
13:28:28
06.08.2015
06.08.2015

Luky
Dnes Plzeň
11:53:11
06.08.2015
06.08.2015

MATTESS
-> milan.niebauer: sem se to hodí více
skoda-virt.cz/cz/.../1824 9-obludarium
skoda-virt.cz/cz/.../1824 9-obludarium
11:23:57
06.08.2015
06.08.2015

milan.niebauer
to se neda, nedat to sem .
19:20:37
03.08.2015
03.08.2015

milan.niebauer
ja radsi toto ale možna bych ho taky moh našroubovat na pažouta 

15:55:17
03.08.2015
03.08.2015

Tomaso435
-> milan.niebauer: z tamní produkce jistě pochází i toto :)
02:09:46
03.08.2015
03.08.2015

Jozka
-> růža:


22:49:33
02.08.2015
02.08.2015

růža
-> Jozka:
To je přidělaný zase na čumáku tý Fábie 
To je přidělaný zase na čumáku tý Fábie 
16:39:52
02.08.2015
02.08.2015

Jozka
-> Luky: Jo, v tomhle kontextu už by ani nebylo divný, kdyby se rozjela ta opuštěná trafika vedle ..

16:37:21
02.08.2015
02.08.2015

Luky
16:36:08
02.08.2015
02.08.2015

milan.niebauer
dnes sušice
16:35:20
02.08.2015
02.08.2015

milan.niebauer
dnes horazdovice
20:42:47
01.08.2015
01.08.2015

Péďa17
.
20:42:12
01.08.2015
01.08.2015

Péďa17
.
20:32:26
31.07.2015
31.07.2015

havlik
Foto ted
20:31:45
31.07.2015
31.07.2015

havlik
Dneska v Berouně, nezná někdo já to viděl poprvé zřejmě civilnejsi přestavba vypadlo to ze nemá rám ani skořápky a melo to delitka
21:39:50
26.07.2015
26.07.2015

castrol
21:04:53
26.07.2015
26.07.2015

Jozka
Tak když už kabriolety..
20:06:32
26.07.2015
26.07.2015

Milan 136
-> MATTESS: dneska jsem potkal v CB novou 911 TARGA a to je pecka ten "hlinikovej" oblouk se sklem
17:56:54
26.07.2015
26.07.2015

MATTESS
a ještě jedno kabrio
17:51:33
26.07.2015
26.07.2015

Jozka
-> MATTESS: V současným počasí by bodlo oboje..

Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:

