skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6751 příspěvků (zobrazeno 5301 až 5350) od 19.05.2010 do 18.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
20:51:25
12.06.2011
12.06.2011

afro100
-> Ceskejparan10: :D ty si dobry spam
20:51:20
12.06.2011
12.06.2011

castrol
-> Ceskejparan10: co je na tom chrobaku zaujimave ?
20:50:18
12.06.2011
12.06.2011

Ceskejparan10 - zrušená registrace
-> castrol: divnej čllovek toto
20:49:31
12.06.2011
12.06.2011

castrol
-> Ceskejparan10: ani nie
20:49:28
12.06.2011
12.06.2011

Ceskejparan10 - zrušená registrace
-> castrol: neríkej te ten moskvitch je hnusnej 

20:48:41
12.06.2011
12.06.2011

Ceskejparan10 - zrušená registrace
-> castrol: sranda ne??
20:47:14
12.06.2011
12.06.2011

castrol
-> Ceskejparan10: to si radsej tu sanitku mohol odfotit
20:42:31
12.06.2011
12.06.2011

Ceskejparan10 - zrušená registrace
hezkej byl celej 

20:41:37
12.06.2011
12.06.2011

Ceskejparan10 - zrušená registrace
20:40:40
12.06.2011
12.06.2011

Ceskejparan10 - zrušená registrace
15:45:35
12.06.2011
12.06.2011

David29
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Pro mě rozhodně zajímavější, než nějaký prašivý BMW či Audi...
14:42:23
12.06.2011
12.06.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> David29 11.06.11 23:14:39: To je zajímavý asi jako tvůj spotřebák. 

14:35:04
12.06.2011
12.06.2011

šrek
svatba
23:14:39
11.06.2011
11.06.2011

David29
16:31:09
11.06.2011
11.06.2011

marek668112
-> FrenkyTT: a jo
som sa pomylil už som to opravil
som sa pomylil už som to opravil
16:24:56
11.06.2011
11.06.2011

FrenkyTT
-> marek668112: Nie je to Infinity G37 ?
19:55:49
10.06.2011
10.06.2011

Bohyn
-> Nwkt: jo jo moje

19:31:16
10.06.2011
10.06.2011

Nwkt
-> Bohyn: To malý je tvoje? 

19:30:11
10.06.2011
10.06.2011

Péďa17
-> Bohyn: 

19:27:12
10.06.2011
10.06.2011

Bohyn
Kutná hora dnes
19:22:16
10.06.2011
10.06.2011

Radek Retro eLeSo
a cestou domu tohodle starýho Jaguára,byla to hoňka fotit a řídit

19:06:31
10.06.2011
10.06.2011

šrek
medák
18:58:52
10.06.2011
10.06.2011

castrol
-> šrek: Milan 136 no jo on to ma pekne
18:55:01
10.06.2011
10.06.2011

šrek
Hele čí auto jsem dneska viděl.Má to krásný

13:34:08
10.06.2011
10.06.2011

havlik
-> m8rinek: až ty jiný modely:) rally1 melo chladic vzadu ale nemelo to tu ozdobnou masku nad naraznik:) motor to samo jinej melo ale rally1 melo asi jen 70koni ale rally3 v posledni verzi 1.3 130koni z fabriky:)
13:31:02
10.06.2011
10.06.2011

m8rinek
-> havlik: nemá mít rally trochu jinou masku s chladičem? A asi hlavně jinej motor :D
13:29:39
10.06.2011
10.06.2011

havlik
-> Karlos (WIO46): sak kdyby na tom byla cerná kapote vepredu tak je to rally:) ale rally z toho dela kazdej blbec necham to origo vzhled
13:28:44
10.06.2011
10.06.2011

Karlos (WIO46)
-> havlik: Simca 1000, že? Se mi vždycky líbila ta verze "Rallye"
13:18:29
10.06.2011
10.06.2011

havlik
já si přihřeju vlastní polivčičku:D předvčerejší výlet na Orlík
10:13:03
10.06.2011
10.06.2011

Nwkt
-> pneumont: Dopiš mu tam lihovkou = 20
09:38:25
10.06.2011
10.06.2011

MATTESS
-> pneumont: ?
skoda-virt.cz/cz/.../1824 9-obludarium
skoda-virt.cz/cz/.../1824 9-obludarium
08:36:09
10.06.2011
10.06.2011

pneumont
Co je to za pohon??? tam asi ťahá aj rezerva 

07:34:04
10.06.2011
10.06.2011

VeTeV
-> bobin19: jasně u Marjány a vlak stanice 

00:39:12
10.06.2011
10.06.2011

bobin19
-> VeTeV: To je na Mníšku že ? :)
20:27:30
09.06.2011
09.06.2011

pneumont
Santa claus
20:26:46
09.06.2011
09.06.2011

pneumont
TVR
19:44:02
09.06.2011
09.06.2011

gred
Matthes, záškodník z TechWebu 09.06.11 12:07:54 napsal:
Nejaka recyklovana petflaska
Zajimavy, ze on ma strechu cca ve vysce
co ja predni kapotu
kde to je? je mi to tam nějaké povědomé
Nejaka recyklovana petflaska
Zajimavy, ze on ma strechu cca ve vysceco ja predni kapotu
kde to je? je mi to tam nějaké povědomé
15:46:29
09.06.2011
09.06.2011

Luky
-> Matthes, záškodník z TechWebu: něco takového jsem cca před dvěma týdny potkal v Plzni. Potěšilo mě, že barvu máme skoro stejnou, hned mě to přidalo několik koní 
A před pár dny jsem viděl zase v Plzni žlutý kábro. Teda já nevim, když už koupit supersport, tak nikdy né kabrio (kromě ultimativních strojů stylu Lotus 7, KTM X-BOW nebo Ariel Atom). Ty různý Ferrari, Lamba, Porsche a podobný stroje mě bez střechy přijdou děsně pozérský a bez střechy to auto má horší jízdní vlastnosti než coupe....

A před pár dny jsem viděl zase v Plzni žlutý kábro. Teda já nevim, když už koupit supersport, tak nikdy né kabrio (kromě ultimativních strojů stylu Lotus 7, KTM X-BOW nebo Ariel Atom). Ty různý Ferrari, Lamba, Porsche a podobný stroje mě bez střechy přijdou děsně pozérský a bez střechy to auto má horší jízdní vlastnosti než coupe....
12:37:31
09.06.2011
09.06.2011

Mr_Kubas
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Tam by se vešel i náš ovladač od televize


12:20:46
09.06.2011
09.06.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Mr_Kubas: To neni motorovy clun jak S120
Viz nejnizsi bod auta img.skoda-virt.cz/forum_u
pload/.../7_1_71114__2011-
06-01_12-27-22_1.jpg
Viz nejnizsi bod auta img.skoda-virt.cz/forum_u
pload/.../7_1_71114__2011-
06-01_12-27-22_1.jpg12:11:51
09.06.2011
09.06.2011

Mr_Kubas
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Taky nesmíš jezdit motorovým člunem
Ale v případě čelního střetu bys ho akorát přejel a nic moc by se nestalo 
Ale v případě čelního střetu bys ho akorát přejel a nic moc by se nestalo 
12:07:54
09.06.2011
09.06.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
Nejaka recyklovana petflaska
Zajimavy, ze on ma strechu cca ve vysce co ja predni kapotu

Zajimavy, ze on ma strechu cca ve vysce co ja predni kapotu

08:54:17
08.06.2011
08.06.2011

maca
Tato krasavice má bydliště v Úhonicích

10:56:51
07.06.2011
07.06.2011

Luky
-> Karlos (WIO46): jj, vypadá to tak
02:24:40
07.06.2011
07.06.2011

Karlos (WIO46)
-> VeTeV: A chápu to dobře, podle vnitřku, že jedna z nich je předělaná z Škody 450?
23:34:31
06.06.2011
06.06.2011

1560 - zrušená registrace
VeTeV 06.06.11 22:07:57 napsal:
tadle se chudák krčila vzadu
Není v barvě, tak musí být vzadu
tadle se chudák krčila vzadu
Není v barvě, tak musí být vzadu

22:11:17
06.06.2011
06.06.2011

VeTeV
¨prostě každá jiná
22:10:50
06.06.2011
06.06.2011

VeTeV
22:10:27
06.06.2011
06.06.2011

VeTeV
Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:


