skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6751 příspěvků (zobrazeno 4901 až 4950) od 19.05.2010 do 18.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
18:43:14
26.08.2011
26.08.2011

VeTeV
2
18:41:29
26.08.2011
26.08.2011

VeTeV
docela pěknej pontiac
09:48:06
26.08.2011
26.08.2011

Radek Retro eLeSo
-> VeTeV: ha ha

můžu dozjistit jak na tom je výkonově

můžu dozjistit jak na tom je výkonově

09:46:00
26.08.2011
26.08.2011

VeTeV
-> Radek Retro eLeSo: takže 2? 

09:21:38
26.08.2011
26.08.2011

Radek Retro eLeSo
-> Nwkt 25.08.11 22:11:20: je to Davida a má jí pěkně dlouho,má i pár koníků navíc
jinak je ted' v Plzni víc jak doma

jinak je ted' v Plzni víc jak doma

09:07:14
26.08.2011
26.08.2011

Luky
-> Vojťas 15.08.11 18:55:59: taky hezky zaparkovaný 

06:17:58
26.08.2011
26.08.2011

MATTESS
-> Mr_Kubas: měl by to být on

23:29:36
25.08.2011
25.08.2011

Mr_Kubas
Někde jsem viděl fotku jeho nákupní tašku a řekl bych, že to bude ona..
22:39:42
25.08.2011
25.08.2011

MATTESS
-> Nwkt: před měsícem jsem ho viděl na rokycanský
-> Tomaso435: fabii má nějaký "pátek"
-> Tomaso435: fabii má nějaký "pátek"
22:36:24
25.08.2011
25.08.2011

Tomaso435
-> Mr_Kubas: vyměnil favorata za fábiu jo ?

22:33:44
25.08.2011
25.08.2011

Nwkt
-> Mr_Kubas: Nevim
22:32:55
25.08.2011
25.08.2011

Mr_Kubas
-> Nwkt: Asphalte, ne?
22:11:20
25.08.2011
25.08.2011

Nwkt
22:11:06
25.08.2011
25.08.2011

Nwkt
Docela pěkná fápka
14:36:12
16.08.2011
16.08.2011

MartinGLS
-> Michal N 283 16.08.11 14:35:27:


14:35:27
16.08.2011
16.08.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
-> ŠKODA 120 GLS: to nič,mne sa raz stalo,že som našiel v jednej stodole 603-ku a od prekvapenia som ju nazval Tatraplánom

14:29:57
16.08.2011
16.08.2011

ŠKODA 120 GLS
-> Michal N 283: a jo
máš pravdu 603 vypadá trochu jinak 
máš pravdu 603 vypadá trochu jinak 
14:27:17
16.08.2011
16.08.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
-> ŠKODA 120 GLS: trochu poopravím,je to Tatraplán,ročník asi 1949

14:23:04
16.08.2011
16.08.2011

ŠKODA 120 GLS
Přesunuto z tématu Fotogalerie...


14:22:03
16.08.2011
16.08.2011

ŠKODA 120 GLS
Přesunuto z tématu Fotogalerie...
kousek od našeho baráku, pěkná tatra 603
kousek od našeho baráku, pěkná tatra 603
21:45:25
15.08.2011
15.08.2011

TT_daniel
-> Syny: aj s takymi papuckami??
21:44:54
15.08.2011
15.08.2011

castrol
-> TT_daniel: krasa
21:43:33
15.08.2011
15.08.2011

Syny
-> TT_daniel: Toho ma stejnyho nejakej typek ob ulici odeme :)
21:38:10
15.08.2011
15.08.2011

TT_daniel
krasavec z Kukljice
20:48:51
15.08.2011
15.08.2011

castrol
-> Michal N 283: to asi nepojde podla mna je to znama a sledovana osobnost
tak to nevybavi
tak to nevybavi20:47:22
15.08.2011
15.08.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
-> castrol: no ako poznám našich COPS,tak jedna plná obálečka to vyrieši a zachvíľu bude na ňom zase páliť,koľko to dá aj s podpornými prostriedkami

20:42:52
15.08.2011
15.08.2011

castrol
-> Michal N 283: taraz ho maze akurat tak lestit 

20:39:41
15.08.2011
15.08.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
-> castrol: aha,lebo som čekoval volakde na nete,že má takéto,len nebolo tam,že v akej farbe

20:38:07
15.08.2011
15.08.2011

castrol
-> Michal N 283: nee on ma zlte blbec 

20:26:57
15.08.2011
15.08.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
-> castrol: To je to Mina Stocha asi

20:24:42
15.08.2011
15.08.2011

castrol
-> Vojťas: wow

18:55:59
15.08.2011
15.08.2011

Vojťas
Slint 

12:13:19
15.08.2011
15.08.2011

Pavel P..
-> Klubko_: hnus velebnosti

12:08:56
15.08.2011
15.08.2011

Klubko_
-> Pavel P..: to vypada jak 205tka s prdeli z Daewo Tico 

12:05:56
15.08.2011
15.08.2011

Pavel P..
krása nesmírná
.. foceno v Týnci n. Sázavou koncem května
.. foceno v Týnci n. Sázavou koncem května11:14:23
15.08.2011
15.08.2011

Kaprof-Pisařík
-> Jozka: Asi půl roku zpátky proběhl inzercí jeden vonavej červenej 

08:02:31
15.08.2011
15.08.2011

Jozka
-> Mr_Kubas 14.08.11 22:05:40: Náhodička.. Kdyby kolem mě neprojel minulej tejden v plným trysku, řekl bych, že jsme museli vidět stejnej - vůbec jsem netušil, že něco takovýho existuje..
00:15:27
15.08.2011
15.08.2011

Mr_Kubas
-> Kaprof: To, co jsem viděl já, už chátralo na jednom statku...
22:05:40
14.08.2011
14.08.2011

Mr_Kubas
Já zase včera potkal asi prvně Peugeot 205 Pickup 

21:31:01
14.08.2011
14.08.2011

castrol
-> TT_daniel: tiez to vidim poprve 

21:25:07
14.08.2011
14.08.2011

alpin
-> TT_daniel: a ešte aj 1.3
21:24:19
14.08.2011
14.08.2011

TT_daniel
wartburg pick-up ....mozno poznate,ale ja som videl prvy krat
21:02:46
14.08.2011
14.08.2011

Enggik
.
21:01:25
14.08.2011
14.08.2011

Enggik
A Renault 15TL
20:59:53
14.08.2011
14.08.2011

Enggik
.
20:58:18
14.08.2011
14.08.2011

Enggik
.
20:57:23
14.08.2011
14.08.2011

castrol
-> pomaranc: po prdeli pekne 

20:57:02
14.08.2011
14.08.2011

Enggik
Včera v Nupakách. Talbot Solara
20:50:32
14.08.2011
14.08.2011

škodec
-> pomaranc: pekny štýlik

Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:
