Toto se mi dnes líbilo a je na prodej.Majiteli jsem volal je to 2.3 automat vše krom klimakompresoru funkční, původní stav, lehce bouraný, ale profesionálně opravený, veteránská testace
Nevim co se to dneska děje, ale u lucerny stál žlutej Chevrolet Corvette C5, černý Bentley Continental, a modrej Shelby Mustang GT. Nejsou to sice moje oblíbený auta, ale překvapilo
-> Matsoft: To je nadějné, u tohohle kousku ani jiná možnost není, teda krom přepravy na podvalu. Tak držím palce, ať to klapne.
12:42:54 21.09.2011
havlik
-> Matsoft: a dva vraky ti nestačí?
12:20:33 21.09.2011
Matsoft
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: treba to mel jako srazovku.... videl jsem asi 4 auta puvodne od Fortune Auto.... a byly vsechny ve stavu, ze stacilo udelat brzdy, umejt, vyluxovat, pripadne vymenit sedacky, nalestit a dalo se s nima jezdit.... uvidime.. za necelych 14dnu ji uvidim
-> Jozka: tak registrace je 3.12.1986, takze V by podle stare legislativy sla uz letos, ale asi bohuzel.. nicmene jine detaily rikaji, ze by to mohla byt 1984..... uvidime podle VIN.
Uvidime kde nakonec bude.. rad bych ji ziskal pro sebe... ale to bude otazka pozdejsiho jednani.
11:52:33 21.09.2011
Jozka
-> Matsoft 20.09.11 15:48:38: A dobře jsi udělal. -> Luky. 20.09.11 16:05:37: Dílo GB dovozce, ten si to snad doma do provozu ošéfoval. A co přihlášení tady ?? Na veteránský čísla ??
21:56:17 20.09.2011
Josifek
Zpredu je ta erka uzasna... povodne tvary, ale vyrazne linie... skoda ze sa toho nedrzal aj vzadu... inac nema chybu...